Hommikune äratus

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Hommikune äratus

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. november 2009, 15:55

Kuidas teile hommikuse ärkamisega lood on?

Mul on küll suhteliselt hea bioloogiline kell, kui ma tean, et pean sel kellaajal üleval olema, siis ma ärkan umbes 5 minutit enne äratust alati üles. Samas vihkan ma hommikul vara ärkamist kogu hingest. Olen enamasti pool päeva uimane ja tige, kui pean enne 10 üles ajama ennast. Armastan hommikuti magada ja õhtuti kaua üleval olla.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas GunnyBunny » 01. november 2009, 16:59

Kool on täielik luupainaja.
Ma absoluutselt vihkan kell 7 tõusmist, mõnikord ongi nii olnud et ma lihtsalt ei tõuse üles ja panen koolist poppi. :p
Aga seda väga harva, ja siis kui midagi tähtsat sel päeval pole.
Eriti nüüd, talveajal, kui peab poole öö pealt soojast mõnusast voodist sinna külma vihma kätte minema...Vihkan seda ikka täielikult.
See on küll väga halb, aga mulle lausa meeldib kooli ajal haige olla. Väga kõrget palavikku nautsin täiel rinnal. :sleep:
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas samton » 01. november 2009, 17:18

No ei istu mulle varane ärkamine kohe kuidagi. :nono: Venitan ikka viimase võimaluseni seda voodist välja ronimist.
Kusjuures naljakas on see, et puhkepäevadel, kui tööle ei pea minema, ärkan ilma mingi äratajata vabatahtlikult täpselt samal ajal kui tööpäevadel kell heliseb. Ja siis pole mingit venitamist, olen kohe tegutsemisvalmis. :-)
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Meloofia11 » 01. november 2009, 18:03

Ka mina vihkan vara ärkamist. Suvel läks täiesti rešiim sassi. (loodan et kirjutasin nüüd õigesti...) Tavaliselt olen koolipäevadel pool päeva uimane, sest nii vara peab ärkama.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas -KonnaPoeg- » 01. november 2009, 18:28

Hetkel on valus teema, sest homme peab jälle vara tõusma ja kooli minema. :dry: Muidu ma armastan hommikul magada hästi kaua ja kui ma seda teha ei saa, siis olen päeval pahur ja kergesti ärrituv.
Kasutaja avatar
-KonnaPoeg-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 312
Teemad: 4
Asukoht: Haage küla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Babu » 01. november 2009, 19:04

Ma vihkan ka hommikul vara ärkamist. :S Ja mulle meeldib samuti kaua magada ja kaua õhtul üleval olla, ning naudin ka koolipäevadel haige olemist. Muidu enamasti on nii, et kell heliseb 06.30, siis ma ärkan 06.28 või 27 ise ülesse. Eriti mulle meeldib see, kui ma pean vara pimedas korraks üles ärkama, aga siis tean et võin kohe tagasi magama minna.
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas GunnyBunny » 01. november 2009, 19:23

Jah, unustasin mainida, mõnikord vabal päeval panen meelega äratuse mingi kell 5 hommikul helisema, ja siis on nii mõnus keset ööd uuesti magama jääda, teades, et seekord ei pea soojast voodist tõusma. :p
Mõned peavad mind hulluks... :D
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Liismari » 01. november 2009, 19:35

Mina ka vihkan koolipäevadel vara tõusmist. Kohe paha meel mõelda sellele, et oeh, juba homme jälle kooli ja pean tõusma kell 7. Äratuskell heliseb mul kell 06.45, aga ma tõusen tavaliselt 20-30 minutit hiljem. Olen juba 3 korda sisse maganud ja ärkanud alles kell 8 või üle selle. Kohutav on nii vara ärgata. Vaheajal ja nädalalõpul ärkan tavaliselt kell 11.

GunnyBunny - prooviks ka selle asja järgi, aga arvan, et ema ja isa läheks selle peale väga kurjaks, sest kui nad juba ärkavad, siis magama ei jää. :-D
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas kellyrott » 01. november 2009, 19:55

Mina vihkan ka seda vara üles ärkamist :mad:
Veerandi esimesel poolel ärkasin ma 6.33 üles(vanemad alati küsisid et miks selline imelik kellaaeg).Kuigi ma oleksin võinud ka hiljem ärgata,aga ma venitan alati riidesse panemisega,siis ma veel söön ja pesen hambad(sellega ma armastan ka venitada :ups: )ning siis lähen koolibussi peale mis jõuab minu maja ette u.7.25(mina lähen välja 7.20)
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Marilin » 01. november 2009, 20:03

Oh ja mina ka üks, kes hommikuti kaua armastab magada. Koolipäevadel ka ärkan ma ALATI mingi 10 minutit enne kella ülesse. Vahel kui ärkan öösel ülesse ja kella hakkan vaatama, siis oma ette pobisen:"palun, kell ole vähe, palun ole vähe"..ja kui ongi nii, et äratuseni on mingi 3-4 tundi siis mõtlen, et jesssss ja magan edasi. :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Kristinyo » 01. november 2009, 21:12

Ka mina vihkan vara ärkamist. Mul äratuskella pole helisema pandud, kooli jaoks tavaliselt ema äratab kell 7 üles.Aga ma ei viitsi üldse tõusta ja jään tavaliselt veel natukeseks voodisse.Päris üles tõusen koolipäevadel umbes kell 7.10 .
Deegud ^__^
Kasutaja avatar
Kristinyo
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. november 2009, 22:10

Marilin kirjutas:Vahel kui ärkan öösel ülesse ja kella hakkan vaatama, siis oma ette pobisen:"palun, kell ole vähe, palun ole vähe"..ja kui ongi nii, et äratuseni on mingi 3-4 tundi siis mõtlen, et jesssss ja magan edasi. :-D


Mina tavaliselt mõtlen sellisel puhul, et ainult 3-4 tundi veel magada. Samahästi võiks kohe üles tõusta. :grr:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Babu » 01. november 2009, 22:15

Ma ka mõtlen, et nüüd peab nii kiiresti magama. :D
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Lynch » 02. november 2009, 16:08

Hommikul on ka väga tore ärgata, hommikune õhkkond on selline mõnus kohe.
Muidugi mitte siis kui oled eelmine õhtu olnud terve öö üleval.
aga muidu on kaua magada ka hea, kuid ka mitte liiga palju.
Üle magamine ajab mul pea valutama, olen väsinud ja pole hea olla.
Muidu jah sobib:)
Lynch
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 8
Asukoht: Kavastu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas nobipungu » 02. november 2009, 16:24

Minu arust on see lausa kriminaalkuritegu, et koolipäev nii vara algab :mad: .Hommikul ema äratab mind kell pool seitse ja paneb tule põlema.Nii raske on silmi lahti saada.Kui minu teha oleks,algaks koolipäevad varemalt kell 11.
Loomad
Kasutaja avatar
nobipungu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 298
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Riin » 02. november 2009, 17:23

Ka mina olen terve elu öine inimene olnud. Ja alati, kuna mu koolitee oli päris pikk, mõlgutasin trollis mõtteid sellest, et, kes küll oli see inimene, kes leidis, et terve maailm peab varakult ärkama ja tegutsema hakkama, kui ma ometigi ei taha. Neid mõtteid mõlgutasin ma ikka väga tihti ja alati ärgates mõtlesin, et nii, kui koolist koju tulen, heidan magama. Enamasti ka nii tegin ja siis muidugi olin õhtuti kaua üleval ja hommikul jälle uimane ja pahur. Kuid teistmoodi ma lihtsalt ei suutnud ka ennast sundida tegutsema. Ja pean ütlema, et ajalugu kordus mu oma tütre näol täpselt samamoodi. Ükskõik, kui palju kordi ma ka talle ei rääkinud, et mine varem magama, siis pole hommikul nii väsinud, oli see jutt mõttetu. Ikka vahtis ta poole ööni telekat, hommikul oli pahur ja peale kooli viskas kohe magama.
Nii, et rääkida sellest, et inimene harjub varase tõusmisega, on minu arvates küll hästi rumal. No, kui minu jaoks algab elu ja energia alles õhtusel ajal, siis ei ole see ikka nii, et hakkan ühel hetkel hommikul vara tegutsema.
Näiteks koristama, kokkama või pesu pesema- triikima, ei hakka ma mitte kunagi enne õhtut.
Vanasti ma pisut põdesin seda, et teised on nii tegusad juba hommikust saati, kuid siis hakkasin vaatama, et mis mul siis tegemata on - mitte midagi. Kõik sai palju kiiremini ja korralikumalt tehtud.
Millegipärast arvatakse, et inimene, kes tõuseb juba enne kukke on eriti virk ja usin, kuid samas läheb ta ka väga varakult magama. Nii, et sel ajal, kui tema magab, olen mina jälle hästi tegus. Nii, et vahet pole, nüüd mõtlen, et elan nii, nagu mulle sobivam ja mõelgu teised, mis tahes.
Olen kuulnud, et osades riikides juba on hakatud arvestama sellega, et osad on hommikused ja osad õhtused inimesed, nn A ja B tüüpi. Korra kuulsin sellest ka meil räägitavat, kuid kahjuks enam pole kuulda olnud. Ma igatahes olin sellest suures vaimustuses, et lõpuks ometi on hakatud ka minusuguste peale mõtlema.
Tegelikult tekitab see ikka kohutavat stressi, kui ma pean ennast terve elu sundima ärkama ajal, kui organism tahab tudida.
Meie peres on kõik öised, isegi Nupsu, nii et sellepärast sobib meile õhtune - öine eluviis hästi.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas kertu0208 » 02. november 2009, 17:43

Mina olen ka öine inimene. Hommikul pean 6.30 ärkama ja alati jään hiljaks auto või bussi peale. Ema ja õde on juba nii tüdinenud, et peavad mind iga hommik ootama ja ema juba ähvardab hommikuti, et kui kiiremini valmis ei saa siis pean bussiga minema.
Õhtuti olen ma jälle kaua üleval, kuigi ma tean, et peaks magama minema. Aga lihtsalt ei jää, või on mingi põnev asi käsil arvutis. Ja siis alati avastan, et kell on juba 1 öösel, et võiks nagu magama minna juba (kui ma koolist koju tulen siis läheb aeg alati nii kiiresti ära).

Unustasin lisada, et mul on ka selline bioloogiline kell, mis äratab tavaliselt 10-15 min varem äratuskellast üles. Mul on aga nii, et kui juba olen üles ärganud siis kiiresti kohe magama jääda uuesti ei saa.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Loomahull » 02. november 2009, 18:21

Sooh, ma siis vist ainukene, kes tõepoolest naudib varajast ärkamist. Pool 7 kooliajal tõusta pole mulle mingi probleem. Samas magan ma hiljemalt pool 11 õhtul juba, pool 10 olen juba rampväsinud, veidi loen voodis ja magama. Mina tõusen just kooliajal hiljem. Suvel tõusen varakult, poole 6-st. Minu arvates pole midagi ilusamat suvehommikust maakodus! Kesksuvel küll päikesetõusu ei näe, siis peaks juba neljast ärkama, aga augustis naudin alati päikesetõusu. Magan alati nii vähe kui võimalik, sest ma tõesti naudin vara ärkamist. Läbi ja lõhki hommikuinimene. :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Annie » 02. november 2009, 18:49

Mina olen siis see järgmine erand - ka hommikuinimene. Istun küll vaba päeva eel hea meelega õhtul näiteks arvuti taga või teleka ees, äärmisel juhul nõelun sokke, loen või lahendan ristsõnu, kuid mingit kokkamist, koristamist vms suuremat ettevõtmist ma küll teha ei suuda. Vahel on mul päris kahju, et kõik huvitavamad filmid on minu jaoks päris öösel ja kui ees on tööpäev, siis jäävad kõik vaatmata. Mingi pidutseja pole ma ka kunagi olnud. Ka nooremana, kui kuskil peol käisin, siis hiilisin ikka varem ära, sest lihtsalt uni tuli peale :-D .
Muidugi on kell 6.30 ka mul natuke raske tõusta, sest peab tööle minema, aga mingit erilist pingutust see ei nõua ning rohkem kui kella 9-ni hommikul ma tavaliselt ka vabal päeval ei maga.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Loomahull » 02. november 2009, 19:50

Just nimelt- filmidega on jama. Minu jaoks häid filme on haruharva, praktiliselt polegi ja kui on, siis on öösel. Minult nõuab tõsist pingutust a la' poole 12-ni telekat vaadata, suudan küll, aga raske on. Siis jäävadki vahel vaatamata või pole pealt magama jäädud...
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Kikumiku » 02. november 2009, 21:11

Mina vihkan vara tõusta :S ,kuna elan koolist suhteliselt kaugel siis pean hommiku kell 6.00 ärkama :grr:.
Ma ärkan alati kuskil 30 sekundit enne kella, kusjuures ma tõusen korraks alati nädalavahetusel ka kell 6.00, organism on lihtsalt nii harjunud selle kellaajaga :8 .
Kikumiku
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 96
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Kuldhai » 02. november 2009, 21:34

Varajane äratus ei ole minu jaoks mingi probleem, olen uimane esimesed paar minutit, siis on uni läinud. Magada võiks saada 23 - 6. Kui vaja, võin ka öösel üleval olla, kuid siis olen järgmisel päeval nagu tühjakspigistatud sidrun - :yawn:
Sisemine kell töötab üldiselt hästi, kui rütm just väga paigast ära ei ole. Kui hommikul kuhugi kiiret ei ole ja keegi und ei häiri, magan umbes 8.30 -ni, mitte kauem.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Lind1100 » 03. november 2009, 23:47

Mina kah 'ööinimene'. Kui võimalused lubaksid siis läheksin automaatselt üle režiimile mis eeldab öösel kell 2-3 magama minemist ja kella kümne ringis üles ärkamist. Samas olen ma ka inimene kes võib magada ükskõik kus ja ükskõik millal- plaanist mittekinnipidamine mind ei mõjuta, pea-asi et oma vajalikud tunnid ööpäeva kohta kätte saan. Võin vabalt magama minna juba kümne paiku ja tõusta siis ise-eneslikult orienteeruvalt 4-5 paiku.
Küll aga on otsene probleem kellahelina peale üles tõusmisega- üks kõik kuhu kohta ma oma helisema seatud mobiili ka ei asetaks, ikka õnnestub mul püsti tõusta, see üles otsida, kinni vajutada ja... Mobiil käes uuesti voodisse suunduda. Kusjuures seda kõike unes! :grr: Üldjuhul toimib see kui endale lihtsalt sisendan, et mul on vaja kell xx:xx üles tõusta tunduvalt paremini. Ärkab üles küll.
Ah jaa... Veel üks asi. Nimelt võtab mul üsna kaua aega et lõplikult üles tõusta. Kui voodist üles tõusen, isegi siis kui keegi mind äratanud ei ole, olen ma küll kehaliselt täiesti värske ja ärkvel, aga pea veel ei tööta nii nagu peaks. See võib võtta veel kaks-kolm tundi. Need kes mind tunnevad teavad juba suuremas jaos kõik, et ma hommikuti kipun olema veidi vaiksem ja vahel annan väga veidraid vastuseid. :yawn:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas samton » 04. november 2009, 00:28

Lind, midagi Sinu jaoks: :lol:
Lendav propelleriga äratuskell
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas -H_J- » 04. november 2009, 07:39

Oi, see propeller-kell oleks mulle ka hea. Ma ei taha hommikuti ärgata, ükskõik mis kellaks äratus on pandud, ma tõusen zombiena voodist üles ja lõksan äratuse kinni. Või võtan telefoni kätte ja lähen tagasi magama, telefon käes iga 5 minuti tagant helisemas (vähemalt ei jää magama...).
Mul on oma toas kell seina peal nii, et kui ma voodis silmad lahti teen, siis ma näen kohe kella. Ma olen keeranud kella edasi 1-2 tundi, või lasknud seda emal teha. Siis ärkan hommikul ehmatusega, kuni näen telefonilt kella. :D
kanahakkliha
Kasutaja avatar
-H_J-
I'm watching you...No, seriously, I am.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 748
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: siin-seal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Loomahull » 05. november 2009, 16:27

Heh, seda propellerkella nägin kataloogist kah, naersime emaga, et kui üles ei ärka, siis lendab vastu pead. :lol:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas aNeTe » 17. november 2009, 22:41

Koolipäevadel ärkan kell 6.15 või 6.30 ja probleemi eriti ei ole. Muidugi magaks hea meelega edasi aga samas on mõnus vara ärgata. Koolivaheajal meeldib mulle väga vara ärgata, sest siis jõuab päeval paju rohkem teha. Ja päev on pikem.
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas Reelika17 » 18. november 2009, 22:36

Hea meelega magaks iga päev vähemalt 12 või 1-ni lõunal . Jube on hommikul kell 6 voodist välja ennast vedada . Eriti siis, kui hommikul on pime ja tuba ka jahe . Nii väga kisub koguaeg selle sooja voodi poole tagasi . :sleepy: Vahepeal on ette tulnud ka kell 3 öösel ärkamist, kuna tekib suur pannkoogi või muu mönusa söögi isu . Ja siis tulebki kööki kokkama minna :happy:
Puhka rahus Jimmy "The Rev" Sullivan !
Kasutaja avatar
Reelika17
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas kkrislin » 20. november 2009, 21:45

Kissu kirjutas:Mul on küll suhteliselt hea bioloogiline kell, kui ma tean, et pean sel kellaajal üleval olema, siis ma ärkan umbes 5 minutit enne äratust alati üles.


Minul on täpselt samamoodi. Iga hommik.
Muidu tuleb mul õhtuti suhteliselt vara uni peale ja ei saa muudmoodi kui et ronin voodisse ja jään plaksti magama. Ja hommikuti varakult ärkamine ei meeldi mulle ka kohe üldse. Ainuke aeg, mil mulle meeldib vara ärgata, on enne reisi, kui pead lennukile minema, ja siis näiteks kuskil kell 5 üles tõusma, et kohver võtta ja taksosse ronida. Just siis kui õues on veel pime ja kogu maailm magab, niiet sina muudkui haigutad ja külmavärinad jooksevad üle selja, kuid samas on suur reisiärevus. :wink:
I'll spread my wings and I'll learn how to fly, I'll do what it takes, 'til I touch the sky
Kasutaja avatar
kkrislin
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 137
Teemad: 4
Asukoht: Viimsi - Saaremaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hommikune äratus

PostitusPostitas HenryVool » 16. veebruar 2010, 21:00

ma tõusen nii et panen selle pistikusse pandaa taimeri ja ühendan selle külge ventilaatori ja põranda lambid siis ärkan kohe üles kui vent akkab keerutama ja tuult puhuma :D
HenryVool
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist