Natuke tuhkrulõhnast.

Kuidas tõhukeste eest hoolt kanda - küüntelõikusest jalutamiseni.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Heleri (Teema autor) » 26. märts 2009, 09:59

Erinevatel tuhkrutel võib hais erinev ka olla, aga vaevalt see piparmündiga sarnaneb. Ei oskagi seda millegagi võrrelda. Nii palju võin öelda et tiinel emasel tuhkrul on see hais ikka kordi hullem kui normaalolekus tuhkrul. Liskas veel tiinuse ajal vabaneb see hais suhteliselt tihti ilam mingi põhjuseta, magades, liivakastis käies, ennast lakkudes jne. Muidu ma haisu üle ei kaeba, aga kui kaks plikat korraga kutsikaid ootavad, siis on ikka hetki kus õhk on nii paks et kirvega ka ei lõika läbi...... Ma olen viimasel ajal abi saanud õhu neutraliseerijast :-D
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Goldenfish » 26. märts 2009, 19:23

:ot: Ei hakka postitust muutma vaid ütlen siin. See oli hoopiski naaritsa lõhn. :ups:
♥Eva♥
Kasutaja avatar
Goldenfish
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 434
Teemad: 7
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Kassu- » 13. mai 2009, 16:46

Minu Mossu on vahest süles ja siis korraga`pahh`ja tuba haisu täis. :D
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Misty1 » 14. mai 2009, 21:23

Jaanus, kui sind veel huvitab see lõhna iseloomustus, siis rebasepuuri juures ma käinud ei ole ja piparmündist on asi kaugel.Meie Mistyl on see nagu oleks paras kimp mustsõstra lehti koos searasvaga segi tambitud, ja veel veidi isane kass jooksuajal juurde sirtsutanud:)Misty on lõigatud 2-e aastane emane ja ,,pussu,, lasknud vaid kahel korral.Sellest ühel-asja ette.)
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas lamanda » 24. juuni 2009, 16:22

Ei tea, kas kõlbab siia teemasse või mitte.
Leidsin kuulutusportaalist(mitte eesti omast) müügikuulutuse:

Müük naarits naarits väga tähelepanuväärne loomade energiline, mänguline. Harva ja väga krosivogo värvi. Harjunud plaastrit, ja mis kõige tähtsam nad ei lõhna alates (ja valgetuhkrute fredak) Väga targad ja chistaplotnoe zhevotnoe jäi kaks loomade

Ehk siis müüakse naaritsat. Nagu tekstist lugeda(tõlkisin googles, osad sõnad tundmatud), siis kirjutatud, et naarits ei "lõhna" Edasi enam aru ei saa, et kas ei lõhna nagu tuhkur vms?:O
Ja link: http://www.ss.lv/msg/lv/animals/exotic- ... jieof.html
Tuhkru, koera, kassi, küüliku ja hobusearmastaja inimene!
Kasutaja avatar
lamanda
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 3
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas maris2 » 24. juuni 2009, 17:55

Nendel loomadel seal ka valge märk otsaees, võivad olla kurdid. Kuid naaritsad ja tuhkrud peaks lõhnama ühte moodi, kui ikka on mõeldud seda tuhkru pussu,ja naarits ehk tugevamaltgi ,aga selle kohta oskab infot ehk Bridgestone anda.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Bridgestone » 24. juuni 2009, 20:28

Meie naaritsa ''lõhn'' on küll mitu-mitu korda hirmsam,kui tuhkru oma. Kui meie Briti pussutab,ei tee me väljagi,aga kui naarits siis peab kõik aknad/uksed pärani tegema,sest see on ikka meeletu,mis haisu võib üks nii armas loomake teha :razz: . Kui naarits elas veel meie korteris,haises terve korter ikka hirmsasti,nii kui keegi uksest sisse tuli,küsis mis asi siin nii hirmsasti haiseb,meie ise olime juba harjunud ja ei pannud seda lõpuks enam nii palju tähelegi.
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Pinto » 25. juuni 2009, 08:59

Kui mul ameerika naarits kodus elas (emane tõenäoliselt), siis lõhnaga ta olemasolu küll ei reetnud. Isegi päris ligidalt nuusutades ei olnud tal sellist lõhna kasukal, nagu tuhkrul on. Pussu oskas ta küll lasta ja sellel oli üsna tuhkru pussu sarnane hais (ei oska kommenteerida, kas oli nüüd tugevam või lahjem kui tuhkrul, kuna pole tuhkru pussu toas tundnud). Midagi tapvat see aga küll polnud.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas helen125 » 25. juuni 2009, 09:14

Minu teada naarits vist niisama ei lõhna nii tugevasti kui tuhkur aga haisutada oskab küll.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Bridgestone » 25. juuni 2009, 11:04

Meil ka naarits muidu ei lõhnanud üldse,aga vot kui pussu lasi,oli jube.
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas totuliia » 25. juuni 2009, 21:00

Helina kui ma su juurde tulin ei saanud üldse aru et sul mingd loomad on :-D .
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Bridgestone » 25. juuni 2009, 21:23

Ju siis oli tükk aega pussu vaba olnud. :D
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas triinabelle » 25. juuni 2009, 21:29

Vahe on üsna tuntav ja nii nn tavalisel kasuka lõhnal kui ka pahase tuhkru/naaritsa õhurünnakul. Oleme nüüd kahte naaritsat pidanud kliinikus taluma :-) ja siis käib ikka teise korruse rahvas ka uurimas, mis meil toimub :-D
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Minny3 » 07. august 2009, 01:26

Mina sain ka omale tuhkru ja tundsin kohe mingit tuttavat lõhna, mida olin enne kuskil juba tundnud-igatahes meenutab tuhkrulõhn mee lõhna. Haisu ta siiani lasknud pole ja ei tea, kuidas see lõhnab.
Minny3
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas cat114 » 30. september 2009, 16:15

Ma tahaksin ka tuhkrut soetada, aga minu mureks on tema spetsiifiline lõhn. Natuke häbi oleks kll, kui keegi külla tuleb ja siis tunneb tuhkru spetsiifilist lõhna, mis on küllaltki vänge ju. Elan üürikorteris ka, mis tähendab, et kui maja haisema jääb siis on jälle jama lugu...Kui kooli minna ja mingid haisud küljes on, siis on ka ebameeldiv...Käisin tuhkruid vaatamas ja hoidin ühte käes, kui seal vestlesime ja minu kätelt tuhkru lõhn ei tulnud 2-3 päeva ära...Ma tahaksin tuhkrut võtta, aga ma ei taha seda spetsiifilist lõhna :sad: .
cat114
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Marilin » 30. september 2009, 16:25

Kas see tuhkur, keda käes hoidsid oli isane? Ja kastreerimata? Nagu ma aru olen saanud, siis need pididki üpriski hullusti haisema, eriti jooksuajal.
Mul endal kaks emast ja pole mitte iial olnud muret sellega, et hais käte või riiete pealt ära ei tuleks.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas maris2 » 30. september 2009, 16:53

Minul sama ei ole küll mingit haisu. Ei riietel ega ka kätel kunagi olnud. Toas ikka veidi looma lõhna, kuid seda saab neutraliseerida erinevate vahenditega. Mul omal kastreeritud isane ja emane. Kuid kui kodus koer siis ju ka toas ikka koera lõhna. Aga see lõhn ei ole selline mis hinge mataks. Ja kui loom korralikult kastipeal käima õpetada, siis ei tohiks ka toas erilist haisu olla(pissilõhna) Aga kui sa mõtled nüüd tuhkru pussu ,siis seda ei olegi võimalik kuidage ennetada ega ka tõrjuda. See haihtub ise mingi aja päras, ja see on vänge.Mul ka piinlik kui keegi just ukse taga, kui Bull pussu pannud. Jääb vaid loota ,et seda eriti tihti ei lasta.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas helen125 » 30. september 2009, 19:16

No minu külalised küll vinguvad (isegi siis, kui kõik on puhastatud ülima hoolsusega tugevalt lõhnavate vahenditega, fliisid välja vahetatud ja pesad ja aroomiõli lamp põlema pandud), et on loomakas sees, aga ise ma ei tunne üldse.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas cat114 » 30. september 2009, 19:23

Ma hoidsin noort emast kutsikat käes. Kui ise elad nendega koos siis muidugi ei tunne seda lõhna, aga mind huvitab just nende arvamus, kes tulevad külla ja tunnevad seda haisu...:/ Ning et endale seda haisukest külge ei jääks...
cat114
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Marilin » 30. september 2009, 19:30

No Helen, Sul kaks isast ja kui ma su juurde tulin, siis tundsin ka lõhna. See ei olnud midagi hingematvat.
Mul kaks emast ja ei tea.. pole ühegi külalise poolt ka kuulnud mingid ütlemist, et ebameeldiv hais vms oleks. Peab lihtsalt tuba tuulutama ning pesas/puuris/vms tekke ja kiikesid tihti pesema ning samuti ka liivakasti igapäev puhastama.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Sandra » 30. september 2009, 19:30

Mingi lõhn on kõikidel loomadel, sellega tuleb leppida kui tahad endale looma võtta. Aga ühe tuhkruga on täiesti vabalt võimalik nii elada, et mingit laudakat toas pole, äkki polnud seda emast nt kunagi pestud vms?
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas helen125 » 30. september 2009, 19:47

Kus juures, kui teistele tuhkruomanikele külla minna, siis on tunda küll loomalõhna, sest võõras loom lõhnab ikkagi teistmoodi ja on kohe tunda, mis siis, et omal kodus mitu tüki vb haisevad veel hullemini :lol: .
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas maris2 » 30. september 2009, 19:50

Kui mina poes võtsin tuhkru sülle siis ka oli vastik hais juures kuid mitte kauaks. Ehk tõesti polnud kunagi pestud.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas sircc » 01. oktoober 2009, 17:28

No kui lõhna peljata,siis võib ju hoopis roosikimbu koju tuua...
Hakata siin arutlema tuhkrulõhna üle,ju siis pole tahtmine sellist looma võtta ikka piisav.Infiks võin veel mainida,et totuliiial on neid "haisvaid"elukaid kodus 4...suht väikese pinna peal ja mina , allergiline igasugu lõhnadele ,kellel nina nagu politseikoeral,pole seal veel kordagi hingematvat haisu tundnud.Igal loomal on omad lõhnad ja kui ikka selle looma võtmise tahe on nii suur,siis elab selle pisukese spetsiifilise lõhna ka üle...ise pead ainult hoolas olema ja neid korralikult kasima,Omal on mul jänes,kes toitub aegajalt naturaaltoidust,mitte spetstoidust,nat.toit paneb rohkem väljaheited lehkama,aga kui sa ikka vaatad,kuidas see rõõmsameelne jänkutüdruk sul voodi ees magab nagu koer ja käib sul kannul sind silmist laskmata,siis kaotab see lõhn hoobilt oma luftid.
Ka igal inimesel on oma lõhn...ega ta siis sellepärast teistest halvem ole,kui mulle ta parfüüm ja muud lõhnad ei meeldi
sircc
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas väike kuradike » 01. oktoober 2009, 19:28

Eks siin on seda juba korduvalt arutatud, aga tõepoolest, kastreerimata loomadel on tugevam lõhn küljes. Mõnel rohkem, mõnel vähem. Kui minu omad olid veel kastreerimata, siis oli tõepoolest kõik haisu täis, kaasa arvatud mu riided, ja see käis minuga igal pool kaasas. Samas, see mure lahenes kohe, kui loomad kastreeritud sai.

Kastreeritud loomadel on ka igalühel oma iseloomulik lõhn juures, kuid see ei jää külge, ning ei ole ka hingemattev, et terve maja peaks haisema hakkama. Nagu eelpool mainiti, siis saab ka kastreeritud loomade puhul seda lõhna veelgi vähendada kui korralikult poti eest hoolitseda ja kodu puhastada/põrandaid pesta. Samuti olen ise tähele pannud, et kui neil on pesas rätikud(või mis kellegil on) natuke kauem, siis tekib neile natuke lõhna juurde, sest tuhkrutel on rasunäärmed üle kogu keha. Aga kui pesamaterjal ära vahetada, siis on neil paar nädalat lausa puhta pesu lõhn juures :lol: Nende karv tundub igasugu lõhnu suhteliselt lihtsalt külge võtma. Seega, üks väike nipp on mingi perioodi tagant pesamaterjali vahetada.

Virisevate sõprade kohta niipalju, et ka minul on neid üksjagu(lisaks hammustavad mu tuhkrud alati kõiki külalisi varbast :lol: ). Kui mulle külla tullakse, siis mujal tuhkrulõhna ei ole, ning ei tehta ühtegi piuksu. Natuke tugevam lõhn on ainult minu toas, kus loomad terve oma päeva veedavad, kuniks ma koju jõuan. Sinna sisenedes küll virisetakse, et fuhh, mis tuhkrulõhn.
Samas, kui sulle külla tullakse, siis on see ikkagi sinu kodu, ja sa pead seal oma sõna maksma panema. Tuhkrud on osa su elust, ja kui sul normaalsed sõbrad on, siis nad lepivad sellega :happy:

Ja kui aus olla, siis kassilõhn ja märja koera lõhn on miljon korda hullemad kui tuhkrulõhn :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas kertu0208 » 01. oktoober 2009, 21:23

Nii palju, kui minul tuhkrlõhnaga kokkupuuteid on siis minu meelest lõhnavad nad mee järgi.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas väike kuradike » 01. oktoober 2009, 22:57

Igalühel on midagi erinevat. Minuarust lõhnavad minu omad piima ja küüslaugu moodi :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas tuhkruomanik » 24. detsember 2009, 09:44

Minu sõbrad ka kõik ütlevad,et nääeeed..üldse ei haise kodu tuhkru järele nagu nad arvasid.
Loomakese lõhn jääb hästi külge nt ühele riidele, kus sees ta magab.. aga kui seda pesta kord nädalas, siis "haiseb" tõhk isegi puhta pesu järele kujutad ette! :) nii et kui sa oma loomakese eest hoolitsed ja tema puuri ja üleüldse tema asjade tagant, siis julgen kindlalt väita, et see loomake ei haise, vaid lõhnab oma armsa lõhna järele, mille loodus talle kinkinud on.. ja see pole üldse midagi õudsat ega vastikut.
Eau de ferret'ist saab lugeda ka:
http://www.cypresskeep.com/Ferretfiles/Odor.htm
Tuhkruneiu Lola avastamas maailma
tuhkruomanik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 7
Pildid: 8
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas väike kuradike » 25. detsember 2009, 01:22

Puhta pesu lõhn on jah vahva :rofl: Aga pesu pesemisega tasub ettevaatlik olla, mõnede pesuvahendite või pesupehmendite vastu võib tuhkrul allergia tekkida, näiteks nohu või nahalööve. Seega, väga tihti ei tasu pesamaterjali pesta, ja kui siis vaadata sellist inimsõbralikumat pesuainet.

Tuhkrulõhnast veel niipalju, et erinevad tuhkrud lõhnavad erinevalt. Mõnel ei ole üldse mingit lõhna, mõnel on see looduse poolest veidike tugevam. Minu omad lõhnavad enamasti piima ja küüslaugu järgi (vist), aga ma tean ikka paari tuhkrut kellel nii hästi ei ole läinud :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas triinabelle » 25. detsember 2009, 20:25

Kus tuhkruid jänksijahiks kasutatakse, on aretuses hinnatumad just loomad, kellel on tugevam lõhn :wink:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist