Kass ja hamster

Halbadest harjumustest võõrutamine ja uute ning paremate õpetamine. Mängud ja sotsialiseerimine.

Moderaatorid: E4-, Saara

Re: kuidas teha nii et kassid hamsut kätte ei saaks???

PostitusPostitas SigneL (Teema autor) » 04. märts 2004, 15:40

raili0301 kirjutas:mul on probleem mida teha on hamsuga kui majas on kiisud(ma elan maatalus)

Kõige parem, kui su hamstripuur asuks toas, kuhu kasse ei lastaks.
Siin on toodud ka variante, et panna hamstripuur kõrgele kohale - sel juhul on aga oht, et kassid puuri maha ajavad ja see võib hamsule väga kurvalt lõppeda.
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 04. märts 2004, 15:42

ei tea ma ei taha enda kasse eriti sinna lasta kus hamster on aga vahest tuleb ikka mõni kass uksest sisse aga nad ei pane hamsut eriti tähele ja lähevad hoopis voodisse magama. aga ma arvan küll sellest ta pissib nii palju et ta ei taha kasse
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas teha nii et kassid hamsut kätte ei saaks???

PostitusPostitas SigneL (Teema autor) » 04. märts 2004, 15:47

Igaks juhuks vaata oma hamsupuur üle, kas see puur ikka on küllalt kindel, et kass puuris olevale hamsule liiga teha ei saaks? Et kassi käpp võre vahelt läbi ei mahu? Ega puur pealt lahtine ole, et kass sealtkaudu loomale ligi pääseks? Sest kass on nutikas ja kui ta ühel hetkel näeb, et sind toas pole ning tal hamsu vastu huvi tekib, siis võib lugu hamsu jaoks kurvalt lõppeda.
Kuid kui hamster igale poole nii palju kogu aeg pissib... Mida sa talle süüa annad? Kas palju värsket aed- ja köögivilja? Kui nii, siis on arusaadav, et ta palju pissib.
Kui ta aga saab enamasti kuivtoitu ja värsket vähem, siis on too hulgaliselt pissimine natuke kahtlane. Sel juhul peaksid loomaarstiga konsulteerima. Sest hamster on kuivade ja palavate piirkondade elanik ega pissi palju (see kohastumus on looduse poolt nii seatud, et loomake uriiniga liigselt vedelikku ei kaotaks).
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 04. märts 2004, 15:48

me panemegi hamstri puuri ööseks kapi otsa aga ükskord üks kass märkas hamsut ja hüppas kappi peale aga ta ei saanud hamsut kätte sest ta libises kohe alla
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas teha nii et kassid hamsut kätte ei saaks???

PostitusPostitas Endised kasutajad » 16. mai 2004, 11:06

sa peaksid puurile katte peale panema (kui see on võimalik)...
katte saab ju ära võtta, kui sa tahad ntx puuri puhastada või oma ahmsut välja võtta :wink:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kalakene » 16. mai 2004, 20:40

Ei tasuks panna ikka katet peale, seal muutub lämbeks ja on paha. Mis ilu sellest on kui on mingi rätik puuripeal nurgas....
kalakene
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 596
Teemad: 78
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. august 2004, 18:56

mul on kaks minihamstrit ja kass (tegelt vennal on veel 2 hamsat) kass on sellne rahulik pärslane...ma lasen minikatel isegi Kiti selja peal karata ja joosta ja nad musitavad kah! :D Aga ükskord nad mängisid läbi puuri ja ma oilin endale just uuse isase saanud ning tema kartis nats. Aga juhtus nii õnnetult et kass mänguhoos limpsis pool jalalaba otsast ära :( ...issi alguses ikka lonkas sest tal oli jalg verine ja mingi luu paistis kah. Aga nüüd on jalg paranenud ja silkab lõbusalt koos kassiga ringi (minu järelvalve all)...minu sõbrannal on aga kah tavaline kass ja see kiisu küll eriti neid minihamstreid ei sallinud...(ta tahtis ühe hamstri nahka pista kes lipsas puurist välja..aga kõik lõppes hästi hamster saadi kätte!)kui su kassid neid hamstreid eriti tähele ei pane siis nad ei huvita kassi ja ma usun et sa või neid niikaua lihtsalt hoida kasside juureski...aga kui läheb kõvaks madinaks siis oleks jah targem nad eraldada!!! :idea:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 22. detsember 2004, 23:26

Minu meelest on siiski kõige õigem lahendus see, et kassi ei tohiks üldse sinna tuppa lasta, kus on hamster. Mul endalgi oma tuba ainult puure täis ja sinna tuppa ei lase ma mitte mingil juhul kasse. Nii kui keegi minu toas on käinud, siis hüüan, et pangu uks kinni, ja kõvasti.
Kassid õudsalt himustavad sinna tuppa ja mõnikord on nad sinna sattunud, aga mina olen kohe välja ajanud, sest nad hakkavad mu hamstreid passima nii salakavala pilguga ja hamster ka kangestub. Kohe näha, et ta tunneb, et mingi suur olend himustab sind ära süüa.
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pinto » 18. märts 2005, 15:06

Kui mul hamstrid olid, siis oli ka kass, keda ma sinna tuppa ei lasknud, kus oli hamster. Hamster iseenesest ei teinud kassist väljagi, aga kassil on ju instinkt kõik väike ja liikuv kinni püüda ja ära süüa. Isegi kui kass teed sinu nähes näo, et teda hamstrid ei huvita, proovib ta igal võimalusel hamsud nahka pista. Keera korraks selg ja polegi enam hamsut. Just nii juhtus minu ühe hamsuga, kui ema unustas, et kass on toas :(
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas kalakene » 18. märts 2005, 17:25

Kui on eraldi tuba, kus on puurid, oleks minuarust hea lasta kassi vaatama närilisi, ainult tugeva järelvalve all. Sest muidu hakkabki kass jubedalt sinna tuppa tahtma, kui teda ei lasta ja võid salakavalalt sinna hiilida. Aga kui ta seal käia saab vahepeal, siis teda ehk nii palju ei huvitakski. Minu kass saab koguaeg käia hamsut vaatamas. Hamsu ei tee sellest välja ja Siimu vaatab teda ilusti.
kalakene
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 596
Teemad: 78
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 18. märts 2005, 17:48

Oleneb kassist ja tema vanusest ka. Meie kõuts oli noorena äärmiselt rotihuviline. Aasta hiljem oli tal neist suht suva. Aga rotid ikka kartsid teda, sest olid väiksest peale kassi näinud. Ega ettevaatus ei tee kunagi paha. :)
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kiisu ja hamster

PostitusPostitas lola0404 » 18. märts 2005, 18:18

Meil on ka tegelikult kass ja väga kuri kass... aga hamsut võtame puurist välja ainult siis kui kasse pole toas. Muidu kass vahel vaatab hamsusid aga ta ei tee neile midagi :)
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kiisu ja hamster

PostitusPostitas Endised kasutajad » 22. märts 2005, 22:32

Minu eelmise kääbushamstriga ei läinud nii hästi. Salakaval kass Miisu peitis ennast tuppa ja hommikul oli puur maha lükatud ja Tingelberry oli katki tehtud :cry: . Nüüd jälgin iga õhtu et Miisu jälle kuskile ei peidaks ennast ja uks on ka alati mu loomatoas kinni, isegi päeval. Pole tarvis et kassi nägemine neid hirmutaks või midagi hullemat.
Olge ettevaatlikud Kiisu-Miisudega! :!:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kiisu ja hamster

PostitusPostitas tex » 18. oktoober 2007, 22:41

minu kass üritab kogu aeg hamstreid kätte saada. üritan teda enda toast eemale hoida, aga vahel on ta ikka seal. võiks ju arvata, et kuna ta on eluaeg hamstritega koos elanud, on ta nendega juba harjunud, aga ta proovib ikka kogu aeg oma käppa läbi puuri pista. mul hamster on suht loll ka, kohe kui kass läheduses on, hüppab hamsu puurivõre peale, kust kass talle kõige paremini ligi saab. ma natuke kardan, et kui kass äkki oma küüned puurivõredest läbi pistab, võib hamster vigastada saada. õnneks seda ei ole veel juhtnud.
Kasutaja avatar
tex
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kiisu ja hamster

PostitusPostitas Saara » 19. oktoober 2007, 01:09

Sellisel juhul peaksid võtma kohe tarvitusele rangemad meetmed ja kassi ligipääsu hamstripuurile täielikult blokeerima! Kuigi hamsu pole veel viga saanud, võib see sellistes tingimustes iga hetk juhtuda! :mad:
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kiisu ja hamster

PostitusPostitas Siblik » 08. august 2008, 10:16

Ma ei oska eriti aidata, sest minu kass on jube laisk ja ei tee hamstritest väljagi. Võib öelda, et nad on isegi sõbrad. Olen oma kassi ja hamstri ninapidi kokku pannud, aga kass ainult nuusutas hamstrit ja jäi magama. Hamster oli ainult natukene ehmunud.
:)
Viimati muutis samton 08. august 2008, 10:20, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Vaata enne vastama hakkamist ikka eelmise postituse kuupäeva ka.
Loomad on osa meie keskkonnast - neid tuleb hoida ja armastada.
Kasutaja avatar
Siblik
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 116
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Kass ja hamster

PostitusPostitas OoJeeHamsu » 19. august 2010, 22:51

Mul on üks mure :sad: :huh:

Mul on kodus kass ja ma tahaks võtta endale hamstrit aga kas hamster ja kass sobivad kokku?Kui ei sobi siis mis loom sobiks kassiga kokku?

Ma ootan väga teie vastuseid ja soovitusi
võib ka postkasti kirjutada:)
OoJeeHamsu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mida võtta?

PostitusPostitas Merily » 19. august 2010, 23:32

Soovitan soojalt enne uue teema tegemist natuke ringi vaadata. Näiteks on hamstrite KKK teemas kirjutatud:

K: Mul on kass kodus! Mis ma nüüd teen?
V: Hoia hamstripuuri ning kassi vahel barjääri. Näiteks erineva toa puhul sulge uks alati.

Olen siin ennegi lugenud pisiloomade ja koerte-kasside vahelistest suhetest, kasuta otsingut ning tuhni foorumis ringi ;).
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas Kissu » 19. august 2010, 23:54

Sinu eelnevaid postitusi vaadates jäi mulje, et sul juba on hamster kodus. Kas siis kassi ei olnud?

Tegelikult on suhteliselt palju pisilemmikute omanikke, kellel on ka kass. Tuleb lihtsalt äärmiselt ettevaatlik olla ja kindlustada, et kass ei saaks pisemale liiga teha. Enamasti hoitakse kassi ja väikelemmikut eri tubades. Kindlasti aitab ka selline puur, kuhu kass lihtsalt ligi ei pääse (nt. Duna puurid). Samuti tuleks jälgida, et väljas jooksmise ajal ei satuks kass samasse tuppa.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas taara » 20. august 2010, 00:29

Minul on nüüd kaks kääbushamstrit kodus ning kass. Hoian alati ust, hamstrite ning kassi, vahel kinni. Siiani pole midagi juhtunud - ega juhtu ka kui hoolas oled.
магэк ♥
Kasutaja avatar
taara
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Teemad: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas OoJeeHamsu » 20. august 2010, 10:49

kissu:mul onjah kodus hamster ega kassi ole. aga minu sõbral on kass ja tema tahab omale võtta nt hamstrit:)ja taei tea kuidas need kokku sobivad:)ta küsis seda minukäest aga ma ei osanud talle vastata ning siis tegimegi koos sellise teema:)

Kas te oleksite head ja vastaksite:)
OoJeeHamsu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas samton » 20. august 2010, 11:09

Kui võtad vaevaks paar postitust ettepoole vaadata, siis näed, et Sulle on juba vastatud.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

puurist duna fun

PostitusPostitas moosinagu » 23. oktoober 2010, 20:36

Tere
Tean, et siin on eelnevalt juttu olnud kasside ja hamsude sobivusest. Küsiks aga konkreetselt teie arvamust, et kui uksi meil ilmselt ei ole võimalik kogu aeg kinni hoida, et neid eraldada, siis võiks olla duna puur.
Aga uuriks veel kogemusi, et kas kassid ikka kipuvad oma käppa võre vahelt läbi pistma ja mis vahedega need võred on?
Küsiks veel arvamust, et kas see puur oleks hea variant, veits turvalisem kui päris võredest aga paremini õhutatud siiski?
Puur mis on silma jäänud, siis selline: http://www.lemmikloomamaailm.ee/product ... n/lang/et/
Tänan vastamast. :-)
moosinagu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas SunShine » 25. oktoober 2010, 17:59

Ära lase kassil hamstri ligi sellest võib tulla väga õudne vaatepilt ! Võta selliste vahedega puur kus ei saa kass oma käppi puuri toppida.Puur peab olema kindel ,et hamsu sealt välja ei saaks aga muidu saad ikka hamstrit võtta.
Allkiri eemaldatud - palun tutvu Pisi foorumi reeglitega!
Kasutaja avatar
SunShine
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 1
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas riinu559 » 25. oktoober 2010, 18:07

Räägin siia juurde ka ühe kurvema loo, mis omast käest võtta. Nimelt kunagi oli mul (õigemini mu tädi kinkis mulle ja ta elas vanaema juures) vene kääbushamster. Elas terras, millele oli ise mingi kaas peale leiutatud. Samal ajal oli kodus kaks kassi. Hoidsime alati ust kinni kui kodust ära läksime, sidusime isegi nööriga kinni, et kassid tuppa ei saaks. Kuid üks õhtu unustas tädi ukse nööriga kinni panna ning koju tagasi tulles (saatis meid bussi peale) oli uks lahti, terra kaas pealt ära ning hamster kadunud... Selgus kurb tõsiasi: kassid olid just sel õhtul otsustanud katsetada kas uks tuleb lahti. Ja sinna mu pisike läkski. :hanky:

Niiet siit ka loo moraal: "Alati hoidke hamstrid ja kassid eraldi ruumides, kunagi ei tea mis võib juhtuda!"
Rullike, jään sind alatiseks igatsema
[Lupsu, Emma, Lisa, Tutsu, Charlotte, Rullike, Tuffy]
Kasutaja avatar
riinu559
♥♥♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 767
Teemad: 12
Pildid: 17
Asukoht: Tallinna lähedal.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas Saara » 27. oktoober 2010, 02:12

Lisaks veel eespool juba mainitud tõsiasjadele lisan, et ka siis, kui puur üleni pleksiklaasist st ilma ühegi võreta, võib hamstrile kassi puuri ümber tiirutamine ja nuuskimine stressi tekitada.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas Hamstrike200 » 04. jaanuar 2011, 14:21

Tere :lol: .
Mul on samuti kass ja on ka hamsik. Esimesed päevad, kui hamsiku koju tõin, üritas kiisu teda jahtida, kuid ma ajasin kassi minema. Nüüd lõpuks sai ta vist aru, kuid ta enam ei jahi hamsikut. Vahest mööda kõndides, jääb ta seisma, ning vaatab, et mis asi see sahiseb seal, kuid kui mind näeb jookseb ta minema. Ta tegelikult ei karda mind. Kui ma olen teises toas, siis ronib kass alati mulle sülle. Niiet mina olen sõber nii kassi kui ka hamsikuga. Tegin vast kuidagi selgeks kassile, et hamsikule ei tohi haiget teha vms. Aga ma ei tea kuidas teiste kasside ja hamsikutega lood on ... :mellow:
Elu on joonistamine ilma kustukummita.
Tipsi - 19.Oktoober, 2010 - 11.Märts, 2011
Kasutaja avatar
Hamstrike200
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 114
Teemad: 11
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Järveotsa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 04. jaanuar 2011, 17:28

Kass on isepäine, ta on jahiloom-mina ei jätaks kunagi järelvalveta kassi ega väikenärilist. Kassid on kavalad.
Su kass võis ära harjuda Su hamstriga, harjunud, et keegi sabiseb seal aga neid üksi mina ei jätaks eriti siis kui loom on võrepuuris. Terraariumis kui on, siis ei saa kass midagi teha, aga kui on võrepuuris võib ka küünega teda vigastada läbi võre.
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas janelle7 » 07. jaanuar 2011, 14:56

Mul on kass kodus ,aga ma ei lase teda sinna tuppa kus on hamstri puur ma hoian sealt alati ust kinni.
Ruudi, Teedu, Peedu, Trixie, Sassu, Doris, Haslan. Parimad!!
Kasutaja avatar
janelle7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas Hamstrike200 » 09. jaanuar 2011, 19:46

riinu559 kirjutas:Räägin siia juurde ka ühe kurvema loo, mis omast käest võtta. Nimelt kunagi oli mul (õigemini mu tädi kinkis mulle ja ta elas vanaema juures) vene kääbushamster. Elas terras, millele oli ise mingi kaas peale leiutatud. Samal ajal oli kodus kaks kassi. Hoidsime alati ust kinni kui kodust ära läksime, sidusime isegi nööriga kinni, et kassid tuppa ei saaks. Kuid üks õhtu unustas tädi ukse nööriga kinni panna ning koju tagasi tulles (saatis meid bussi peale) oli uks lahti, terra kaas pealt ära ning hamster kadunud... Selgus kurb tõsiasi: kassid olid just sel õhtul otsustanud katsetada kas uks tuleb lahti. Ja sinna mu pisike läkski. :hanky:

Niiet siit ka loo moraal: "Alati hoidke hamstrid ja kassid eraldi ruumides, kunagi ei tea mis võib juhtuda!"


Mul oli ka nii üleelmise hamsikuga. Tähendab peaaegu nii. Ma olin kuidagi väiksem, ning ma ei tea mis lollus mulle päeh tuli, kuid hakkasin kassi ees hamstriga eputama :mad: . See on nii rumal tegu, et ma ei suuda uskuda, et ma sellist asja tegin. Niisiis, kass läks hulluks, ning tuli hamsikule kallale. (Hamster oli mul käes muidu). Hamster oli tal hammaste vahel, kui võtsin kassi kratsist kinni, ning tegin ette vaatlikult suu lahti, ning võtsin hamsiku välja. Tal oli kaks haava, kuid hiljem need paranesid. Umbes kahe kuu pärast ta suri, võibolla, et need haavad olid tõsised, kuid kuna ma väike olin, ei tulnud mul eriti pähe loomaarsti juurde minna, ja vanemad rääkisid veel, et kõik on okei. Nii ma jäin hamsikust ilma, oma nõmeda lolluse pärast! :bang: Ja mõelge, hamsik sai elada ainult 6 kuud :sad: ...
Elu on joonistamine ilma kustukummita.
Tipsi - 19.Oktoober, 2010 - 11.Märts, 2011
Kasutaja avatar
Hamstrike200
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 114
Teemad: 11
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Järveotsa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline