väikehamsu deegud

Millised tuttsabad meil kodus on

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 07. juuli 2008, 09:40

Tegelikult nad saavad 3 kuuseks (vabandan vea pärast), aga pidu oli ikka :). Ostsime kingituseks neile suure ja turnimiskohti täis majakese ja puuri kaks ferplasti läbipaistvat toru (samad mis StiDi'l ). Õhtul said porgandit ja kurki. Ma tegin neile sellise asja et panin redeli peale kootud lapi ja sidusin kinni sinna redeli külge ja õhtul nad magasid seal üksteise kaisus :). Väga armsad loomad on nad. Aga hommikul on neil reziim, pesast välja keset puuri, üks pikk sirutus, haigutame, sügame ja läheme sööma, peale seda tagasi pessa ja viskame külili magama.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas StiDi » 07. juuli 2008, 21:05

Nii et deegudel oli siiski tore päev :-) . Palju õnne neile siis veelkord.

Toru asjus tahtsin ma küsida seda, et kas nad sul ka seda närivad ja noh ütleme nii.. väga häälekalt. Mulle ei meeldi üldse plastikust asjade puuri panemine, sest et deegud oskavad seda nii "kõvasti" närida, aga kuna deegudele nii meeldib, siis ma ikka alati ostan ja nii :ups: . Mis teha, olen deegude ori.
Kasutaja avatar
StiDi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 168
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn, Haabersti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 09. juuli 2008, 19:33

Vaata mul on ka nii, et kõike näritakse aga mina olen alati sellega toime tulnud nii et kui nad midagi õudsalt närivad, siis ma olen selle näriliste pastaga kokku määrinud. Toru nad mul, aga eriti ei näri. Näriliste pasta on selline asi mis neile üldse ei maitse, aga ei ole kahjulik. Peaksid leidma seda suurematest bosse kauplustest. Mina sain rocca al marest viimase pudeli. :) soovitan väga, mul igatahes töötab. Selline ilusat rohelis värvi pudel.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas StiDi » 12. juuli 2008, 23:08

Oh, see peaks midagi väga kasulikku olema. Igatahes tänan nõuande eest ja loodan, et minu kanaaju leiab ka selle pudeli.

Pikad paid ja suured musid sinu deeguperele!
Kasutaja avatar
StiDi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 168
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn, Haabersti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 28. juuli 2008, 11:44

Pole siis kaua aega kirjutanud, aga nüüd me oleme siis omadega Tartusse jõudnud ja jalutame ikka õues ka. Eriti on meile ristikhein maitsema hakkanud ja kiisu karvades on ka hea pikutada. Tegelikult olen ma vaatanud, et meie kass on ebatavaliselt suur sõber deegudega ja vastupidi ka. See ei käi ka siia alla, aga ilmselt me saame enne järgmist aastat endale kaks tsintsut sõbraks ja ennem uut aastat me ilmselt kolime suuremasse korterisse ja siis mahuks tsintsud ära :lol: . Loomad on juba sõbrad. Oleme iga nädalavahetus peaaegu käinud koos jooksmas. Aitab vist kah :-D .
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas DeeguGirl » 18. oktoober 2008, 17:21

sul ka deegudel hein põhjas? mul sai saepuru otsa ja siis panin !!:)
Viimati muutis samton 18. oktoober 2008, 17:32, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Lause algab suure tähega. Ühest hüüumärgist lause lõpus piisab.
DeeguGirl
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Asukoht: MuuuuugaMaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 19. november 2008, 19:25

Nii, teegud on juba sellised parajad ja me oleme hakanud mõtlema uue puuri peale kuna toas remont ka tulemas. Puuriks mõtlesime furet tower või furet tower xl. Niipalju ka, et deegudele on hästi armsad näoilmed tekkinud (mitte, et enne poleks olnud, aga nüüd on sellised ilmekad).Näiteks tulin ükspäev kõvasti lauldes tuppa ja panin tulema. Deegud vattasid küll sellise näoga, et mis sa segad, kas sa ei näe, et öörahu on. :dry:
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 23. detsember 2008, 11:12

Pole ammu midagi deegudest rääkinud, aga nüüd otsustasid just nemad kätte võtta ja ise rääkida.

Tipsu:

Tere, mina olen Tipsu ja otsustasin teile rääkida meie sõidust. Ärkasin hommikul üles nagu tavaliselt, sirutasin ennast hästi pikaks ja läksin siis sööma. Peale seda oli vaja Täpsu ka muidugi üles ajada, ega s ei saa koguaeg magada. Kui Täpsu oli ka üles aetud oli vaja pererahva kallale minna. Tõmbasin tükk aega pintslit ratta vahelt ära (see pannakse sinna igal õhtul ja võetakse hommikul ära, aga selle mõttest ei saa mina küll aru, sest siis ratas ju ei liigu :huh: )ja lõpuks see kukkus maha. Hüppasin rattasse ja hakkasin nii kiiresti jooksma kui sain. Varsti ärkas mu emme üles, millegipärast ta pomises mulle midagi mis ei tundunud kõige kenam :wacko: , aga sellest ei saanud ma ka aru. Varsti tõusis emme üles ja läks endale teed tegema. Peale seda kui ta toast välja astus oli vaja ju ka tädi üles ajada. Tegin tükk aega tööd ja siis ärkas tädi ka üles. Hommik läks tavaliselt edasi, vahetati vesi ja söök ära ning lasti meid Täpsuga tuppa lahti. Siis juhtus midagi ootamatut, tädi ütles midagi emmele ja emme hakkas transportpuuri rätte ja heina toppima. Kui emme valmis sai, siis pandi meid ka sinna rättide vahele. Emme koristas puuri ära ja pani riidesse. Tädil olid suured kotid käes ja me läksime välja lume kätte. Alguses oli natuke külm, aga kui me emme pandud rättide ja heina sisse pugesime siis hakkas päris soe.

Me jäime Täpsuga päris kiiresti magama sest midagi huvitavat ju ei olnud, vahepeal kukkusid ainult mingid valget ja külmad asjad puurikatusele. Neid oli siis tore limpsida. Kui me üles ärkasime, siis olime koos emme ja tädiga mingis suures vagunis kus kõndis palju inimesi suurte kottidega. Vagun hakkas sõitma, aga siis tulid mingites jopedes mehed ja ütlesid, et nende koht on seal, kus meie emme ja tädiga istusime. Üritasin neile hambaid näidata, et nad emme rahule jätaks ja meil istuda laseks, aga nemad ei vaadanud ka mind. Lõpuks pidimegi kuskile mujale kolima ja peale seda kuulsime Täpsuga kuidas emme ja tädi arutasid kohtade üle. Siis tuli mingi ülikonnas mees ja ütles, et see oli süsteemi viga ja, et me võime valida menüüst midagi 25 krooni ulatuses ja saame selle tasuta. Emme valiski pähklikoti ja siis oli nii tore. Saime tükk aega magada ja kui üles tõusime olime juba mingis suures majas. Meile pandi puur valmis, mis oli küll kõvasti väiksem meie päris puurist, aga seal olime me põhiliselt vabapidamisel. Siis tulid mingid mehed kellel olid värvised tunked jalas ja andsid emmele mingi paberi. Emme vaatas seda paberit tükk aega ja hakkas siis nutma. Ma ei saanud aru mis oli ja tahtsin emmet lohutada, aga siis ütles emme kõigile, et ta on nii rõõmus. Siis sain aru, et need olid rõõmupisarad. Emme ütles, et sellise puuri eest on ta neli tuhat nõus maksma küll. Ma ei saanud aru mis puuri eest, aga siis kui värvistes riietes mehed ära läksid ütles emme meile, et me saame hästi suure puuri. Emme pidi seda suvel koos värviste meestega ehitama hakkama ja se pidi tulema 250 cm kõrge ja üleval osas pidi olema 2 meetrit jooksuruumi. Siis olime meie ka õnnelikud ja emme tegi meile pai. Sellel õhtul saime kaua toas ringi joosta ja võisime isegi tädi tuppa vanaema tööarhiivide kallale minna. Pärast vanaema oli näost natuke punane ja kõvema häälega, aga emme palus vabandust ja just siis tuli vanaisa kuusega tuppa. Oi kui õnnelikud me olime sellel õhtul, isegi kui me seda kuuske närida ei saanud. Varsti pandi mingid värvilised asjad kuuse peale ja lauldi. Siis hakkas emme mingit pruuni asja lauapeal rullima ja lõikas sealt igasuguseid asju välja, isegi ühe minu kuju. Siis pani ta need ahju ja kui need välja tulid siis andis ta mulle ja Täpsule hästi pisikese ampsu tähekujulise koogi otsast. Oi see oli hea, me krõmsutasime seda ühte ampsu tükk aega ja tahtsime veel, aga emme ei andnud rohkem, ütles et se pole meile kasulik. Eks emme teab paremini.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 25. detsember 2008, 11:07

Nii, vahepeal said deegud ära kaalutud ja tulemused on sellised:

Täpsu 8 kuud= 563g
Tipsu 8 kuud= 540g

Ei oskagi öelda kas see on ok kaal või liiga palju nende kohta :huh: ? Vist liiga palju aga see võib ka talvevarudest olla, sest nad on nüüd kõvasti kosunud. Sealjuures on nad väga aktiivsed ja liikuvad:)
Igatahes olid tulemused paremad kui arvata oli :)
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas elm » 27. detsember 2008, 13:49

WOW :shock: need sul ju lausa hiigeldeegud :happy: , meie deeguneiude keskmine kaal tuleb küll ehk ainult 220-240gr.
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 68
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 27. detsember 2008, 17:10

Eks ta ole jah. Ma ei ütleks et nad rasvunud on näevad välja küll nagu "pisiksed" kergejõustiklased :D . Ma panin juba alguses tähele, et nad kahekuuselt päris suured juba, aga see on minumeelest pigem hea toit ja palju liikumist.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas Meloofia11 » 27. detsember 2008, 17:39

Päriselt saavad nii suure puuri?
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 27. detsember 2008, 19:57

Eeh kuna kavatsesin suurema toakoristuse ette võtta, siis võibolla isegi natuke suurema :ups: . Ma tahan lihtsalt oma deegudele parimat ja see on harukordne võimalus kui ma neile midagi nii suurt saan, sest mu ema ja vanavanemad kaasaarvatud arvavad, et deegud saavad hamstripuuris hakkama :mad: . Alati kui ma seda juttu kuulen lähen nii kurjaks, et jah. Vahepeal ma ei saa oma emast aru, miks ta arvab, et deegul pole suurt puuri vaja ja ütleb 40*40*50 puuri peale (mitte, et mul oleks selline), et see on ju piisavalt suur. See ei ole ju kellegi õige puur, isegi hamstrit oleks sinna kahju panna. :nono:
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas GunnyBunny » 27. detsember 2008, 22:04

On jah päris prisked :happy:. See oleks ju väga tore, kui nad suure puuri saaksid. :-)
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 18. jaanuar 2009, 21:44

Nii, pole ammu pilte lisanud ja mõtlesin, et klõpsin mõned. Hetkel on meie korter remondiseisus ja kõik olud on suhteliselt kehvad :dry: , aga loomadel läheb hästi ja üritasin ainult neid jäädvustada:
Täpsu ja kellegi käpp
koos
Jälle koos

Loodan, et meeldisid :happy: .
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas Pinto » 18. jaanuar 2009, 22:56

Väga ilusad pintselsabad, selliseid vaataks hea meelega reaalis ka näitusel :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 19. jaanuar 2009, 15:50

Deegud tänavad :-D.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 01. veebruar 2009, 14:16

Pole päris ammu kirjutanud. Täna sai suurem puuripuhastus ette võetud ja puuri sisu täiesti ümber tõstetud. Alguses ei saanud deegud midagi aru kus mis on ja peidukohad olid ka ära rüüstatud. Mõtlesin, et selline vaikus võikski kesta aga pidin ma ära sõnuma, viie sajandiku jooksul hakkasin deegud jälle puuri lammutama. Siis ei saanud ma tükk aega heina kuskilt ja deegud pidid nädalakese ilma olema. Niipea kui ma poes heina nägin pistsin jooksu ja võtsin u kolm pakki heina. Ühest pakist kallasin pool puuri ja deegud kaevusid kohe sisse :roll: .
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 08. veebruar 2009, 17:03

Njaa, deegudele sai ostetud kaks lisakorrust juurde. Nagu Te kõik olete enne piltidelt näinud on neil olnud ainult põhjapind :ups: . Natuke aega tagasi juba leidsin sobiva suurusega vahekorrused ja ostsingi kaks tükki. Lisasin need puuri kui seda koristama hakkasin, aga koristuse ajaks panen deegud vanasse transportpuuri. Jätsin nad ema kätte ja hakkasin koristama. Kui vahekorrused sisse panin oli mitu jama ja mõtlesin isegi korraks, et ei panegi neid puuri, aga kahju oleks niisama jätta kaa. Sai siis nende nurkade ja kruvidega jamatud kuni lõpuks sain need puuri. Ajaks kui väikehamsu juba puuriga valmis sai olid deegud oma transportpuuri nii ära järanud, et mahtusid sealt sõnaotseses mõttes välja :o . Panin nad kähku puuri ja viskasin katkise transportpuuri ära. Lisaks on ammu teada, et meie majas elavad hiired ja eile tuli üks neist meile tuppa. Kass magas rahulikult korvis ja ei pilgutanud silma ka, kui hiir tema käpast üle jooksis. Vahel tuli mõte, et oh näe hiir paneme deegude puuri :lol: . Tegelikult oli ainuke mure, et hiirele peale ei astuks. Läks nüüd offtopicuks kätte, aga ei saanud mainimatta jätta.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 13. veebruar 2009, 17:45

Uudise-uudised.
Täna käisime siis deegudega Billy loomakliinikus kontrollis, sest mul oli juba mõnda aega tunne, et neil on parasiidid. Läksime täna sinna, kõik ok ja igaks juhuks kaks süstalt rohuga kaasa. Aga uudis on oopis see, et meie kallid pisi plikatirtsud on hoopis ühed parajad poisid. Ei noh peaasi et mõlemad samast soost on ja nimed sobivad väga hästi poistele ka.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas elm » 15. veebruar 2009, 12:08

Hehee, üllatusüllatus :shock: :lol: Jaa, ega see vahetegemine neil pisikesena kerge pole.
Mäletan, endalgi oli suuri raskusi Äpu ja Rulliku valimisel, kui nad pisikesed olid. Aga mul oli
võrdlusmoment olemas - sain võrrelda poisse ja tüdrukuid omavahel. Valisin neid pea pool
tundi vist, et saaks ikka kindalt plikad ja nii nad saidki meie seni nii üksildase :hanky: Diego
kasulasteks.
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 68
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 15. veebruar 2009, 20:43

Eks ta ole jah, kui me oma deegud ostsime, siis müüja ütles, ett tema ei oska neil vahet teha, et tulge järgmine nädal tagasi. Hakkasin sellepeale nutma ja eks ta valis telefoni teel 2 "tüdrukut" välja.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 02. aprill 2009, 17:06

Jehuu, minu deegudel on täna sünnipäev. Poisid/tüdrukud (ei teagi kummad) said aastaseks. Kingituseks said nad kiige ja heinapesa. Muidugi ostsin ma poest juba toitu ka, sest ei saanud ju ilma ära tulla, aga see ei ole päris kingitus. Olen neid oma uues toas jooksutanud ja täna nad saavad seda kõvasti teha :sneaky: . Ei teagi mis veel. Ahah kaal on meil ka tublisti langenud. Nüüd on nad juba 345- Tipsu ja 425-Täpsu.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas GunnyBunny » 02. aprill 2009, 17:11

Palju õnne! :D
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas Kata12 » 02. aprill 2009, 18:21

Palju õnne! :P
Kasutaja avatar
Kata12
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 257
Teemad: 8
Asukoht: Kärdla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas kertu0208 » 02. aprill 2009, 19:44

Palju õnne ka minu poolt! :-D
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas elm » 02. aprill 2009, 22:03

väikehamsu kirjutas:... nad juba 345- Tipsu ja 425-Täpsu.

Huh... õnnitlused hiiglastele!
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 68
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas Loomahull » 03. aprill 2009, 17:13

Palju õnne! :hdance:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas väikehamsu (Teema autor) » 06. juuli 2009, 14:03

Neh. Kammisin selle teema läbi ja leidsin üles koha, kus ütlesin, et Täpsu on tiine. Aga nüüd tuli ju välja et nad on mõlemad isased. Selgitan selle asja siis teile ära ja ma tõesti vabandan et ma ennem pole jõudnud seda teha :mellow: .
Asi oli siis nii: arst ütles, et Täpsu on tiine, aga tal oli kõhus hoopis mingisugune ummistus või kogumik mis tuli normaalsel teel välja. Noh umbes, et kõht oli kinni. Arst arvas, et asi oli sellest, et hein polnud kõige paremas seisus ja see tekitaski deegu kõhus ummistusi. Arst lihtsalt palus, et ma näitaks talle deegude toite ja maiustusi mida kasutan ja jõudis lihtsalt sellisele järeldusele. Ma väga palun, et te ei peaks mind vastutustundetuks loomaomanikuks, ma lihtsalt ei teadnud, et hein sellist asja võis põhjustada, aga nüüd tean.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: väikehamsu deegud

PostitusPostitas Degus » 06. juuli 2009, 20:33

Ahh, pole midagi selliseid asju ju ikka juhtub. Meil ka pidid pojad sündima, aga aga läks kehvasti.
Ilusad deegud!
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie deegud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline