minu karvasabad

Kiired tegutsejad meie kodudes

Moderaator: triini22

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 26. juuni 2008, 14:34

Nii nii, kool läbi, saan ka tasapisi aega enda elukad üles rivistada..
Hetkeseis on 11 hiirt ja 3 põlvkonna jagu.
See on meie uhiuus korterelamu :-D ->
Pilt

Hiirekestest lähemalt aga juba järgmistes postitustes..
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas Meloofia11 » 26. juuni 2008, 14:36

Pildi pealt on paista võredega rattad. Sellised ei sobi liivahiirtele!
Võiksid aga mainida, millises puuris mitu hiirt elab. :wink:
Muidu väga vinge elamu. :razz:
Viimati muutis Meloofia11 26. juuni 2008, 14:44, kokku muudetud 1 kord.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas triini22 » 26. juuni 2008, 14:42

Tere tulemast Liivahiirte lossi :happy: . Su liivakate korterelamu on vägev! Ootame pilte ka hiirekestest.

Vahedega ratas võib tõesti ohtlik olla. Õnneks on poes saadaval ka tiheda võrguga metallist suur jooksuratas - SELLINE
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 26. juuni 2008, 14:57

Kuna neist on mul praegu arvutis kõige rohkem pilte, siis alustan teise korruse rahvast. Saagem tuttavaks: Paremal on Harry ja vasakul Pennu
Pilt

Pilt
Pennu sündis novembri lõpus ja on Harry vend. Täisnimi on tal tegelikult Pelmeen, sest ta oli nime jagamise ajal üsna paksuke. Omavahel rääkides kutusme teda ka "väikseks pruuniks".

Pilt
Harry ehk "väike triip". Kui tal otsaees karvad otseks siluda meenutavad need välgunoolt :razz: ..sellepärast ka nimi selline.

Hetk enne seda kui ma nad oma fotokaga üles ajasin..
Pilt
Pilt
..ja kui nad peale äratust mind nuuskima tulid..
Pilt
Pilt
:roll:
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 26. juuni 2008, 15:03

triini22 kirjutas:Tere tulemast Liivahiirte lossi :happy: . Su liivakate korterelamu on vägev! Ootame pilte ka hiirekestest.

Vahedega ratas võib tõesti ohtlik olla. Õnneks on poes saadaval ka tiheda võrguga metallist suur jooksuratas - SELLINE


Seal rattas ei saa joosta, jalad on alt ära võetud ja see ei keerle vaid on kinni. Pigem täidab see nn ronimisposti ülesannet ja on sellena ka aktiivselt kasutuses. Ratas ise jäi üle merisea päevist ja vedeles kasutuna keldris mitu aastat kuni leidis oma uue rolli statsionaarse mööbliesemena..

..ja kinnine rattas on mul juba olemas ülemises korteris. Samuti aktiivselt kasutuses kahe elaniku poolt :wink:
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 26. juuni 2008, 15:24

All vasakul on selline elanik
Pilt
Pilt
Nimi on Frikadell aka "suur pruun". Vanust ma täpselt ei tea, mina sain ta omale juba üsna suurelt eelmisel suvel. Hetkel elab vanapoisi elu üskikkorteris, kuna läks ühe teise hiirega kaklema, pidin nad eraldama. Üritused neid taas kokku panna või tõsta senine elanike paigutus ümber ei ole vilja kandnud ja lõppesid enamasti veriste kõridega. Nojah..nii need elupäevad lähevad.. inimestega on ta samas aga väga sõbralik ja muheda iseloomuga, mul on isegi kohati mulje jäänud et ta usaldab inimesi rohkem kui teisi hiiri.. Seda võib olla ka ühe õnnetu juhtumi pärast kui ta tüdrukute puuri sattus ja seal koledal kombel peksa sai. Nägi päris väeti välja aga paranes jõudsasti, isegi saba peale kasvasid karvad tagasi ja nüüd elab oma hiireelu pealtnäha üsna muretult.. kepsutab toapõrandal ringi ja on uudishimu ise..teiste hiirte peale aga põristab..

PS. Esimesel on 1+1, teisel 2, kolmandal 4, neljandal 3 hiirt.
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas Meloofia11 » 26. juuni 2008, 15:50

Mind huvitab, mis on ühe "korteri" mõõdud? :ups:
Kas kolmandal ja neljandal korrusel on tüdrukud?
Igatahes väga nunnud olevused. :biglove:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 26. juuni 2008, 17:16

Ee..80x40 oli põhi ja kõrgus 45cm. Ma nüüd mälu järgi ja üle ei mõõtnud. Ülemise puuri kõrgus peaks olema 10 cm madalam, aga sinna plaanin ma normaalsema katuse ehitada ka veel. Ehk lausa trepi ja vaatega teine korrus ülemisele puurile :roll: Palju asju tehaks üldse teha, ehk jõuab suve jooksul korruseid puuridesse sisse ehitada ja paar pesamaja oleks ka vaja kokku taguda.. Ma lihtsalt siiani veel vaimustuses, et kogu see kupatus üldse lõpuks valmis sai. Hiired 5 päeva alles sees olnud. :-D
Enne oli paras õudukas kui 5 puuri põrandal laiali olid.. pool seltskonda elas küll korralikes akvaariumites aga Täpi elamistingimused olid ikka häbiväärselt kesised..peatus ajutiselt hamstripuuris, kaevamisruumi polnud, hüppamisruumi polnud, pool aega elas toapõrandal lahtiselt sest kahju hakkas lihtsalt vaesekesest. Mis tõi omakorda kaasa et terve põrand saepuru ja pabulaid täis....aga need ajad on nüüd möödas! :8

Üleval on poisid, kolmandal tüdrukud, teisel poisid ja all emme-issi eraldi. Kokku 5 emast, 6 isast. Kui ma lõpuks piltidega võideldud saan, panen täpsemalt kah kirja.
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 26. juuni 2008, 17:32

Siin hunniku sees on hiir... :sleep:
Pilt
Pilt
Pilt
..ajasin frikadelli jälle üles.. :roll:
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas Liivakakene » 26. juuni 2008, 17:48

Nii armsad!:)
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas nuuu » 27. juuni 2008, 12:28

Sul on väga vägev ja kena puur. Minu jaoks on see silmailu juba :wink: . Hiired on sul ka väga ilusad, aga millal saab siis ülejäänud elanikest ka pilte? Ootan huviga juba :biglove:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 27. juuni 2008, 14:26

Piltidega läheb aega kuna nii fotokas kui ka arvuti on kampa võtnud ja koos otsustanud streikima hakata.. osad pildid on küll netis üleval kuid ma ei pääse oma arvutis miskipärast sinna leheni et neid siia üles panna. Ka fotokast arvutisse laadimisel on sama mure..osad jõudsid kohale, aga poole pealt ütles kogu kupatus üles. Sama jama oli venna arvutist proovides..nojah.. ma arvan, et viga on osanisti meie maja netiühenduses.. :umm:
Igatahes ma teglen probleemiga ja varsti-varsti ehk saab korda :-)
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas Pinto » 27. juuni 2008, 15:14

Seni võid rääkida puurist veidi lähemalt: kuidas ja millistest materjalidest kokku pandud, kaua aega võttis ja mis ta umbes maksma läks.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 29. juuni 2008, 02:24

Puur on tehtud ühest köögikapist, mille ostsin tartu taaskasutuskeskusest. Maksis 200 krooni. Kapp oli kolme vahega nagu ta on praegugi. Nii ees kui ka taga olid klaasuksed. Taha kleepisin klaasuksed silikoniga kinni ja esimesel küljel kleepisin pool klaasi silikoniga, ülemine pool igal korrusel jäi hingedega lahti käima (klaasid lasin töökojas pooleks lõigata ja lihvisin ise). ..siis raha läks veel traatvõre peale, 1m 39 krooni.. selle kinnitamine õhuaukude katteks oli veidi keerulisem. Aga põhimõtteliselt väänasin võre täpselt augu suuruseks, lõin sinna naeltega kinni ja siis kruvisin liistu otsa et hiired närima ei pääseks. Kapi alla ehitati veel nn väike 10cm platvorm ka, et näeks rohkem riiuli moodi välja. Kogu maksumus jääb vast 300 krooni kanti, sest suur osa vajaminevatest jubinatest ja tööriistadest oli juba niigi kodus olemas. Aa, viimane korrus on eraldi terraarium, mis on lihtsalt kapi otsa tõstetud.

Enamuses valmis kapp tänu isa ja sõra abile, sest nii mõnigi tegevus nõudis suuremat jõudu.. :biglove:
Aega kulus...vahelduva eduga tehes kokku umbes nädal.. lõpus läks palju aega lihtsalt silikoni kuivamisele (min 24h)
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 03. juuli 2008, 14:04

Kolmanda korruse tibid keset magusat und pildi peale tabatud..
Pilt
Pilt

Pilt
Pilt
Pilt
See on Hall. Väga originaalne nimi, aga mul on nimede peale halb mälu kah.. :roll: Nojah, igatahes on ka tema sünidnud novembri lõpus ja on Harry ja Pennu õde. Ta on mu hiirtest kõige julgem. Kui süüa anda ronib alati mööda kätt söögikarpi ja kui lastaks siis veel kaugemalegi. Kardab väheseid asju ja oma und laseb harva häirida, samas kui Mustal on juba puuri ukse liigutamise peale pea püsti. Tundub, et Hall on nn karjajuht.

Pilt
Anna-Liia! :biglove: Ta on minu ilusaim hiireke, kena sale tüdruk ja kõige edevama nime omanik samuti. Tegelikult pole nimi minu pandud vaid ka mu nelja aastane sugulane pidas teda kõige ilusamaks ning risitis ta siis printsessilikult edeva nimega.
Nii palju siis nimest. Ta on Halli õde ja iseloomult tundub, et jääb Halli varju, pigem jälitab teda. Kui midagi uut puuri panna, jookseb Hall enne vaatama ja Anna-Liia on tihedalt kannul.

Pilt
Siin on Must ehk Mustikas. Minu juurde tuli eelmisel suvel koos Täpiga. Praeguseks on ta siis aasta vanune kindlasti, võimalik et rohkemgi. Ta on üleni must, viimasel ajal on hakkanud kasukasse valgeid karvu ilmuma..vanadusest karvad halliks!? :razz: Must on suhteliselt arg. Puuri uks on klaasist ja paistis, et ta algul pelgas klaasi peegeldust. Kui käsi puuri panna siis ära ei jookse, tuleb ka vahel käe peale, kuid välja võtta ennast vabalt ei luba. Käest sihvkat ka ei söö, erinevalt Hallist ja Anna-Liiast, kes kohe maiusega minema panevad. Olles kõige vanem, ongi ta selline ematüüpi, kes väiksemaid poputab ja lakub, aga muidu hoiab omaette.

Pilt
Pilt
Siin on meie pesamuna, väike Äpu. Sündis mai keskel. Ainus, kelle me pesakonnast alles jätsime. Praegu harjutame teda usinasti käe peale tulema ja inimestega olema. Iseloomu kohta ei oska veel suurt midagi öelda. Harjunud, et kõik suuremad teda poputavad ja vahel puurist välja tõstes lõugab ka veel emme järgi. Aga ilus on ta küll. Muidu üleni must, ainult esikäppade varvaste pealt jookseb peenike valge triip üle.

Pilt
Pilt
Pilt
(Tegelikult on oli Anna-Liia ka pildi peal, aga viimasel hetkel tõmbas nina torusse)
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
(Vaade koduaknast :razz: )
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas Liivakakene » 03. juuli 2008, 16:52

Vahvad! :happy: Niii armsad ka!Pähkel kõigile ja pai ka!

Tsitseerin liivakate loendusest:
90-1=89

Mis juhtus?
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 03. juuli 2008, 19:55

Ei juhtunud midagi :lol: Lihtsalt parandasin vea ära, mis vanast ajast veel sinna jäänud.
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 03. juuli 2008, 20:29

Viimane korrus siis.
Pilt
Pilt
Need poisid on Jackie (taga) ja Joosu (ees).
Nad on vennad. Sündinud koos Halli, Anna-Liia, Pennu ja Harryga.
Joosu on kõige usinam jooksja, selle järgi ka nime saanud. Vudiks vist ööd ja päevad otsa kui ainult lastaks (ratas krigiseb metsikult). Ka Jackie jookseb, kuid mitte nii uljalt. Kui mõlemal tuleb tuju rattas olla, siis enamasti jääb ikka Joosu jooksma ja Jackie läheb muud tegevust otsima. Jackie on jällegi kõige usinam pesaehitaja ja teiste pesija. Tihti võib teda näha mingit kraami pessa tassimas.. Jackie on eelmise pesakonna pesamuna, kõige pisem hiireke. Tükk aega olid õed-vennad temast kasvult üle, nüüd on vahe minimaalne.

Pilt
Pilt
Suur Triip. Sest ta on suur...ja tal on triip.. (on ikka originaalsed nimed...)
Nojah, arvata võib, et ta on Frikadelli vend, sest ma sain nad koos.
Iseloomult suhteliselt laiskvorst. Enamasti magab. Samas tundub, et ta on seltskonna boss. Jackiele teeb iga kell ära, Joosuga vahel madistavad. Nii julge pole ka, kui nooremad aktivistid. Käest sihvkat ei söö, kui midagi puuri panna, vaatama tulla ei viitsi. Ju siis on põhimõtteline ööloom.


Pilt
See laiskvorst on siiski Jackie, mitte Suur Triip.
Pilt
Suurele Triibule meeldib hoopis lillepotis lebotada. Kui pojad olid, oli vaatepilt eriti äge, siis võis sama suures potis tudumas kokku lugeda kuni 9 väiksemat ja suuremat hiirt. (Või vähemalt neil kõigil üheksal oli ühtne eesmärk sinna potti tuduma mahtuda..) Iga paari minuti tagant kukkus keegi puntrast välja ja käis jube rabelemine, et ennast jälle sinna potti teiste vahel ära toppida. Teinekord pistis mõni alumine jälle lõugama, kui liiga kitsaks läks. Üldiselt ei saanud aru, kus lõppeb kellegi saba ja algab järgmise nina või jalg.

Tegelikult oli mul enne pikem tekst, aga arvuti tegi lihtsalt restarti kui ma peaaegu valmis olin... :dry:
Viimati muutis okasroosike 04. juuli 2008, 10:20, kokku muudetud 2 korda.
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas triini22 » 03. juuli 2008, 20:58

Ratta krigisemise vastu aitab, kui paned kinnitus kohta veidi toiduõli :wink: .
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 03. juuli 2008, 21:01

Pilt
Pilt
Täpi. Ta elab üksi, sest terroriseeris Musta. Midagi suurt öelda ei oska tema kohta. Kui veel teistega koos elas, oli üsna tubli ema. Mustaga pole nad aga küll kunagi suured sõbrad olnud, kuigi ma nad koos ühest poest ostsin.
Praegu tundub, et tal on ühe silmaga midagi viga. Vasak silm on peale magamist alati paistes, mind vaadates keerab parema silma ette. Arvasin, et see on saepurust ja vahetasin ära, kuid ei aidanud...

PS. Täna panin Pennule ja Väiksele-Triibule esimest korda jooksuratta puuri. Päev otsa nuuskisid ja kaevasid käike sinna alla, ei osanud midagi peale hakata metallpeletisega. Praegu hakkas aga ratas krigisema - Pennu vudib, ja sama usinasti kui Joosu. Tundub, et asi on geenides.. :8
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 03. juuli 2008, 21:03

triini22 kirjutas:Ratta krigisemise vastu aitab, kui paned kinnitus kohta veidi toiduõli :wink: .

Ma alguses katsetasin seda, aga selle asemel, et õlitatud rattas jooksma hakata, lakutakse see piinliku hoolega puhtaks.. Kas selline regulaarne õli lakkumine tervisele kahjulik pole? Ümaramaks lähevad ikka ju!?
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas triini22 » 03. juuli 2008, 22:57

Siis vist ei saa panna jah, kui ära lakutakse. Muidu sul varsti kõrvadega pallikesed puuris :razz: . Mu tüdrukute ratas ka alguses kriuksus. Peale õlitamist pole enam olnud kriginat kuulda.
See silm tundub põletikuline olevat. Loomaarsti käest saad selle vastu antibiootikumidega silmatilku või salvi. Kui Tallinnas elad, soovitan Tatari tn kliinikut.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 04. juuli 2008, 10:18

Viljandis olen.. lähen uurin siis millalgi. Kas sinna peab hiire kaasa võtma? Ja kui palju see protseduur maksma võiks minna?
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas Pinto » 04. juuli 2008, 11:17

Võta kõrvatikk, tee toiduõliga kokku ja töötle siis kõrvatikuga seda kohta. Kui sinna õli peale valada, siis hakatakse jah lakkuma. Minul aitas korra sellisest töötlemisest et ei kriuksuks (võid pärast lasta rattal veidi kuivada väljaspool puuri).

Muidu on sul üks ütlemata vahva hiirepere :) Kas sa nende päritolust ka tead midagi?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas triini22 » 04. juuli 2008, 13:13

okasroosike kirjutas:Viljandis olen.. lähen uurin siis millalgi. Kas sinna peab hiire kaasa võtma? Ja kui palju see protseduur maksma võiks minna?


Sa võid neile helistada, kas on vaja hiir kaasa võtta või mitte. Visiiditasu on muidu 150.- ja rohi peaks u 50 kanti jääma. Viljandi loomaarstide kohta ei tea, kas nad liivahiirtest miskit teavad, võid neilt uurida. Samas äkki saab nii, et tatari kliinikust saab rohu nime ja koguse teada ning siis kohalik loomaarst kirjutab selle järgi rohu välja, kui ta ise ei oska õiget doosi määrata.
Sa võid ka kummeliteega silma puhastada, see võib ka aidata. Usun, et tatarist soovitatakse ka seda alguses proovida.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas nuuu » 04. juuli 2008, 19:17

Vahepeal mainiks, et väga ilusad pildid on ja hiired on ka sul nii ilusad :biglove:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas okasroosike (Teema autor) » 08. juuli 2008, 22:57

Pinto kirjutas:
Muidu on sul üks ütlemata vahva hiirepere :) Kas sa nende päritolust ka tead midagi?


Ei tea, vanemad hiired (4) on kõik Tartu poodidest toodud, nooremad on nende pojad (6+1) ja minu juures sündinud
okasroosike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas Täpike » 09. juuli 2008, 10:16

Väga kenakesed on nad kõik.
Mulle meeldib ka Anna-Liia :razz:
Aga see korter on neil tõesti väga vägev :wink:
Animals are fabulous ♥
Kasutaja avatar
Täpike
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 116
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas loomake » 24. juuli 2008, 16:56

Sul on ilusad hiired ja ülilahe puur ikka.
Kaks liivahiirt ja merisiga.
Kasutaja avatar
loomake
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 185
Teemad: 3
Asukoht: rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: minu karvasabad

PostitusPostitas Liivakakene » 25. juuli 2008, 07:53

Täpp tervitab Täpit! :D *Täpp teeb Täpile pai* :D
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie liivahiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline