Hamster märgistab

Halbadest harjumustest võõrutamine ja uute ning paremate õpetamine. Mängud ja sotsialiseerimine.

Moderaatorid: E4-, Saara

PostitusPostitas SigneL (Teema autor) » 24. märts 2004, 15:12

raili0301 kirjutas:minul on minu hamsu tõstab muudkui saba üles ja kõik kohad on pissit täis kas selle vastu aitab midagi või peab sellega lihtsalt leppima???

Ilmselt ta märgistab oma territooriumit. Ega sinna vast midagi teha ei ole. Kui ta märgistab sul mingeid kindlaid kohti, siis võid ju proovida need kohad lõhnapeletajaga üle pihustada.
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hamster märgistab

PostitusPostitas Siq » 26. märts 2004, 10:09

Mõni loom ei tee eriti lõhnapeletajast väljagi ja ajab rahulikult oma asju edasi. Olen kuulnud aga seda, et enne kui üldse lõhnapeletajat kasutada, tuleks see koht korralikult mingi puhastusvahendiga puhtaks pesta, aga mitte kloori sisaldava puhastusvahendiga. Ja alles siis veel igaks juhuks lõhnapeletajat peale panna.
(Jutt kehtib tegelikult nii kasside, koerte, küülikute kui ka teiste pisinäriliste kohta.... ise olen nii oma hamstriga teinud)
Siq
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Raili0301 » 30. märts 2004, 13:44

noo nüüd on mul see jama lahendatud lihtsalt pesin need puurivõred nii ära et mitte haisugi alles ei jäänud ma arvan et ta polnud lihtsalt veel oma nurka leidnud
Raili0301
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Raili0301 » 16. aprill 2004, 14:14

eep ma eksisin ikke ta sirtsutab pissib mullle peale:( täitsa jube kas see võis sellest olla et ta pole veel joudnud oma häda veel ära teha peale uinakut ja ma võtan ta lihtsalt puurist välja ja tal ei jää midagi muud üle kui kusagile mujale lasta kas see on niii?????????????
Raili0301
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 16. aprill 2004, 15:48

Äkki on ta lihtsalt närviline kättevõtmise suhtes? Rotid kukuvad närvi minnes nii pabuldama kui pissima. Selle vastu aitab ainult rohkem tegelemine, et ta näeks, et kätte võttes ei juhtu midagi hirmsat ja sellega harjuks.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Raili0301 » 20. aprill 2004, 15:23

Ei ei talle just meeldib kui ma ta enda kätte võtan aga siis kui ma ta vahel toolipeale panen siis ta pissib sinna ja pükste peale
Raili0301
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 0 külalist