Kristiine loomapood (Tallinn)

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas avalanche (Teema autor) » 17. aprill 2005, 17:21

Mõmmik kirjutas:Nimelt, kui ma ükspäev läksin sinna poodi loomi vaatama, mida ma pea iga nädal teen, oli seal ühes puuris umb. 12 hiire suurust rotipojakest. Kuulsin, kui müüjad omavahel rääkisid, et rotid pole kuskil 3 päeva juba juua saanud. Seega pandi neile siis see üks joogipudel sinna puuuri külge joomiseks. Kujutad ette, kui 12 rotti kõik tormavad selle ühe joogipudeli juurde? See oli hullumaja. Hiljem pandi kaks joogipudelit veel, aga siiski osad jäid joomata.Veidi aja pärast läksin ära. Järgmine päev tulin vaatama ja enam polnud seal 12 rotist haisugi. Kuhu need võisid minna? Vaevalt inimesed ostavad 1 päevaga 12 rotti ära, sest hiirigi ei osteta ega teisi looomi.



Kuidas on üldse võimalik, et rott püsib elus kui on 3 päeva joomata? Inimenegi sureks selle aja peale ära, rääkimata siis rotist, kelle ainevahetus on kiire ning veetarbimine päris suur.
Karvapallile: Me ju ei tea, kas need olid samad rotid? Kus nad siis vahepeal olid?
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. aprill 2005, 19:32

See kui mina käisin oli suht ammu, mitu nädalat ikka tagasi, aga reedel ma ei käinud. Sinna tuuakse pidevalt rotte juurde. Kõik samasugused musta valge laigulised.
On küll võimalik, et rott püsib mingi 3 päeva joomata. Minu enda hiirtel oli kord nii, et joogipudel oli kuidagi ära kukkund ning mind ennast pold kodus. Tulin kahe päeva pärast tagasi ja nägin seda. Andsin juua neile ja jõid kui hullud.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 18. aprill 2005, 10:01

Hmmm, järelikult nad peavadki rotte karjakaupa puuris, sest neid, keda mina nägin, oli ka umbes 12-13. Ja väga võimalik et uued loomad....
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas avalanche (Teema autor) » 08. mai 2005, 18:01

Seda ma tõesti ei teadnud , et rotid nii kaua joomata püsivad. Hamstritega on teine asi, nad ju kõrbeloomad.
Kristiine keskuses olen rotte näinud küll ja vahel ka üsna pisikesi. Süda hakkab alati valutama rotitittede pärast, kuid üritan mitte sellele mõelda, sest mida ma ikka teha saan.
Väga kurb on ju seegi, et tihti ostetakse loom lapsele, kes temaga tegeleda ei viitsi, looma vajadustest midagi ei tea ja loomakest kiusab. Paljudel vanematel on ju ka mingist n-ö mõttetust pisinärilisest suva.
Aga jah, mis ma ikka kurdan. Koju ju rottide varjupaika ka teha ei saa.
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas margitikas » 16. september 2005, 12:36

Ei usu,et loomapoed mingit petlikku nö.läbimüüki tahavad näidata,küll aga leidub tihti külastajaid,kes loomi torgivad ja müüjad viivad stressis loomad taharuumi rahunema.Nimelt arvavad osad inimesed,et kui loom magab,on ta tarvis üles torkida,et ta liiguks ja ennast näitaks,arvestamatta seda,et kui selliseid häirijaid on päevas palju võib see looma jaoks infarktiga lõppeda.Olen ka ise loomapoes müüja ja uskuge või mitte tuleb päevas oma 20-30t inimest keelata loomi segamast.
margitikas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 275
Teemad: 9
Pildid: 4
Asukoht: Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 59
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas helen125 » 04. veebruar 2008, 16:38

jalutasin kristiine loomapoest mööda, seal oli hunnik rotte ühes puuris ja siis nad ronisid üksteisel seljas seal. jube.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas kertu0208 » 10. veebruar 2008, 01:17

Minu arust oli Kristiine loomapood väga normaalne. Kui ostsin sealt puuri, küsis müüja, mis linnud sinna panen.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Pippi » 23. veebruar 2008, 14:15

Loomade kohtlemise pealt eriti ikka ei ole - paar päeva tagasi(u. 3) jalutasin sinna poodi sisse ja näen, et rottide puuris on joogipudel osaliselt aluspanu sees ning tegin siis müüjale märkuse, et kas ta teab sellest probleemist. Tema ütles KÕIGEST "mhmh, mhmh, jajah," ja ta isegi ei vaadanud! Ma olin selle müüja peale nii kuri! :mad: Ning ükskord, kui ma endale merisiga läksin emaga ostma siis me ostsime asjad sealt poest ning see sama müüja soovitas mu emale ikka okaspuust saepurugraanuleid koguaeg ja väitis samal ajal, et höövlilaastud on ikka palju halvemad ja tolmavad mis jube ning graanulid ikka palju paremad. Ma tahtsin emale öelda, et need on okaspuust aga mu ema kahjuks ei kuulanud, sest müüa koguaeg segas vahele.

Edit: eemaldasin ühe lause.
:razz:
Viimati muutis Pippi 05. märts 2008, 16:47, kokku muudetud 1 kord.
Those little rascals nibbled my heart away.
Naiivsed lillekesed. lol.
Kasutaja avatar
Pippi
Bite me!
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 843
Teemad: 17
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 14
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas nuuu » 23. veebruar 2008, 16:01

No ta võib küll olla halb loomapoemüüja, aga sellepärast eriti siin pisis ei ole sobiv tema rindadest rääkida :razz:
Igaljuhul oleneb jah loomapoest. Mõnes poes on väga head ja kogenud müüjad ja nad on veel sellised kes armastavad loomi, aga mõnedele on see lihtsalt töö, et palka saada. Samas kui nad ei tea sugu loomal ja soovitavad valesid asju ka. Õnneks meil on siin hea loomapood, aga minagi käisin kunagi Kristiine loomapoes ja minule see pood eriti ei istu. Üks asi on veel see, et nad võtavad erinevast soost loomi ja panevad nad kokku. Samas võiks olla ka natuke mõistus sellel inimesel kes loomapoodi loomi viib. Võiks siis viia esialgu ainult nt emased loomad, aga paljudel inimestel on ka selline mõtlemis viis, et peaasi saaks loomast lahti.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Kuldhai » 14. mai 2008, 18:23

Käisin hiljuti Kristiines. Müüja jutust sain aru, et seal on tavaks panna emased ja isased rotid ühte puuri. Otsisime mulle isast, aga hetkel õnneks olid kõik emased.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Ketsu » 18. oktoober 2008, 00:30

Olen seal poes korduvalt käinud, kui juba Kristiinesse lähen. Seega olen ikka üritanud vaadata poodi sellise pilguga, et äkki leian siis kas rottidele või küülikutele kolmanda seltsilise juurde. Paraku Kristiine loomapoega tõesti rahule ei jäänud - rottidel polnud sööki absoluutselt ja märki toidustki polnud. Veepudelit polnud, üks rott lamas surnult puuri nurgas ( ei hinganud ) ja müüjale seda öeldes, ütles ta: "Ma ei hakka ju ometi praegu seda laipa sealt ära korjama! Ta oli juba eile hommikul surnud!" Vihastasin, trampisin jalgadega peaaegu vastu maad. MIS KÄITUMINE ?! Teised rotid ( neid oli 6 seal peale selle laiba ) peavad elama ( no, mis elu see on? ) rotilaiba kõrval. Mida? Ma ei saa aru, mida lähed sinna poodi tööle, kui sa ei oska isegi loomade vastu huvi tunda.
Kaks pisikest tüdrukut tulid, valisid välja imepisikese rottide transportpuuri ja üks rääkis nii õnnelikult, et see peaks olema parajalt suur puur tema kolmele rotiplikale. Ma mõtlesin, et ma minestan ära. Haiglane! Müüja naeratas lahkelt ja ütles, et eluruumi peaks neil jätkuma. Vaidlesin rangelt vastu, mispeale mind poest üldse välja saadeti.
Järgmine päev tagasi minnes vedeles laip ikka puurinurgas, samamoodi ka kaks liivahiire laipa.
Mida teha? Kaebamine oleks mõttetu, keegi ei teeks midagi ju?
Igal loomal peab olema kodu, kuid igal kodul ei pea olema looma.
Ketsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Asukoht: Tallinn, Mustamäe.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas triini22 » 18. oktoober 2008, 10:34

Millise müüjaga tegu oli?
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Liisu- » 18. oktoober 2008, 21:48

Selliste loomapoodide jaoks on olemas Eesti Loomakaitse Selts. Kohutav, mis loomapoodides juhtub! :mad:
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Merkzus » 18. oktoober 2008, 23:11

Räägi milline see müüja oli?Kas noor või vanem või hoopis meesterahvas?

Ja mis kuupäeval sa seal käisid?
Viimati muutis Kissu 18. oktoober 2008, 23:25, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Palun kasuta "muuda" nuppu, kui soovid oma eelmisele postitusele midagi lisada.
Kasutaja avatar
Merkzus
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 4
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas helen125 » 20. oktoober 2008, 17:55

Kui poes on mingi jama siis nõuad juhatajat või muud bossi. Ei tea kas tarbijakaitse ka neile midagi teeks, sest sisuliselt loom on seal poes ju kaup. No ja loomakaitsjad võib ka kutsuda kui muud lahendust ei leia.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Ketsu » 27. oktoober 2008, 10:51

Merkzus kirjutas:Räägi milline see müüja oli?Kas noor või vanem või hoopis meesterahvas?

Ja mis kuupäeval sa seal käisid?




Kuupäeva ma nüüd tõesti ei mäleta, mingi septembri lõpupool vast oli.
Müüja oli noor, naisterahvas.

Eilegi sai käidud seal, no lihtsalt läksin mööda ja ei saanud jätta sisse vaatamata. Ühes pisikeses linnupuuris oli KOLMTEIST papagoid. Nende kõrvalpuuris oli kaks Austraalia Naerutuvi, kellest üks külastajate silme all nurka läks ja suri. Rottide ja hiirtega oli lugu seekord okei, söök - jook oli olemas, kuid ühes väikses puuris oli KOLM JÄNEST, samal ajal ühes teises väikses puuris oli üks lontkõrv jänes, kes parajasti end pikali ajas ja uinus.
Viimati muutis sindrinahk 27. oktoober 2008, 16:20, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Kaht järjestikust postitust ei ole vaja teha. Eelneva postituse muutmiseks on muud nupp. Liitsin postitused
Igal loomal peab olema kodu, kuid igal kodul ei pea olema looma.
Ketsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Asukoht: Tallinn, Mustamäe.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas triini22 » 27. oktoober 2008, 13:39

Ma olen kristiine loomapoes päris tihti käinud ja pole seal kordagi ühtegi looma surnult näinud. Imelik, et need loomad just siis kipuvad surema, kui sina sinna juhtud :huh: . Teinekord, kui midagi sellist näed ja müüa keeldub looma puurist eemaldama, helista poe juhatajale. Nr peaks saama nende visiitkaardilt.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Meloofia11 » 27. oktoober 2008, 14:00

Vabandust millist Kristiine poodi te mõtlete? Kus asub jne.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas triini22 » 27. oktoober 2008, 15:41

Bosse lemmikloomapood Kristiine keskuses.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Carmen » 27. oktoober 2008, 18:31

Alguses ma mõtlesin, et ei võta sõna, aga...
No ei ole võimalik, lihtsalt ei ole võimalik. Kuidagi uskumatuna tundub mulle see lugu. Lihtsalt seetõttu, et käin Kristiine keskuses päris tihti ja ka sinna Bossesse satun iga kord kui Kristiine keskusesse lähen. Mitte kunagi pole ma seal näinud ühtegi surnud looma, alati on olnud kõigil toit/vesi ees. Viimased korrad kui ma seal käinud olen, olen ma erilise hoolega spetsiaalselt kõik üle vaadanud.
Ja see tundub ka kuidagi kummalisena, et tuvi läheb nurka ja sureb kohe ära. Mul on ka tuvi kodus. Oled sa ikka kindel, et ta ära suri? Minu tuvi ka lihtsalt vahel istub vaikselt maas ja ei liiguta end. Tuvid ei armasta lisaks eriti lennata (vähemalt minu omale ei meeldi see).
ja 13 viirut ühes väikeses puuris on jah liig, aga mis teha. See on loomapood ja... See on ainult ajutine olukord. Vähemalt on neil seal söök ja jook ees. Munad korjavad nad seal poes niikuinii ära, et suguluspaaritusest poegi ei tuleks.
Kui mina tahtsin sealt endale tuvi osta, siis alguses kaalusin 2 tuvi osta- emase ja isase. Tookord küll ostsin ainult ühe. Aga nii tookord kui ka järgnevad korrad kui olen läinud sinna mõttega, et ehk ostan endale emase tuvi juurde, on mulle alati sõnad peale loetud, et ma mitte mingil juhul ei laseks neil tibusid saada. Ehk mulle on alati pandud südamele seda, et ma pean kõik munad ära korjama, kui neid tuleb.
Kasutaja avatar
Carmen
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 202
Teemad: 10
Pildid: 1
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas PrinCess » 27. oktoober 2008, 19:57

Oot, ma ei saagi aru... Ühed räägivad üht juttu, teised teist. Kumba pidi see värk siis on?
Ma siiski loodan, et seal poes on siiski kõik hästi, mitte nii, et 12 rotti (või mitu neid oligi?) olid 2 päeva joomata jne... :umm:
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas triini22 » 28. oktoober 2008, 07:58

Käisin eile Kristiines - mõlemad tuvid olid elus ja terved. Rotte oli ka ikka vähem kui 12, kuigi vahel on sinna toodud terve pesakond, siis on neid rohkem puuris.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Ketsu » 30. oktoober 2008, 22:40

Jah, vabandan ise ka nüüd, tuvi oli tõesti järgmine päev juba elus ja terve.
Triini22: polegi väitnud, et rotte oli 12. Räägin, et viirpapagoid oli 13'kesi ühes puuris, mis on liig. Jäneste koha pealt ütleks ka okei, rottidest ja hiirtest rääkimata.

Vabandan tuvi arusaamatuse pärast.
Igal loomal peab olema kodu, kuid igal kodul ei pea olema looma.
Ketsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Asukoht: Tallinn, Mustamäe.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitas Viisnurk » 03. november 2008, 14:24

Olen ka Kristiines käinud ja olen seal töötajatega juttu rääkinud,kõigist loomadest,kes neil müügis seal on ja enda omadest, keda kodus pean. Vahetasime arvamusi ja kogemusi, ei ütleks küll,et seal rõve on. Nad näevad ise ka,et vahel on loomi palju ja neil on kitsas, loodavad ka,et loomad leiaks ruttu omale omaniku ja kodu! Ei ole nii,et müüjad istuvad ja pläkutavad, et suva see söök ja jook. Tean ka seda,et Tallinnas vahetavad loomapoodides töötajad oma töökohti tänu sellele,et nad ei talu mõnes poes seda kaastöötajate lohakust ja ülbust ja korrapidamatust...aga siis on mindud kas teise loomapoodi tööle v üldse mujale,teisse töö valdkonda.
Ja kui viga märkad,siis teavita viisakalt sellest.
Ei väida, et ma pole ka jubedaid tingimusi kohand loomapoodides loomade pidamiseks, aga paraku olen õppinud,et viisakalt rääkides VÕIB asi paraneda!
Viisnurk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas atupotu » 08. detsember 2010, 19:56

Kristiine keskuse Pet Centeris on palju pisikesi rotititasid, häästi nunnud ja energilised :-) ma tooks endale kõik, aga ei ole võimalik..
Sigri & Migri
Kasutaja avatar
atupotu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 65
Teemad: 3
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Angoora » 08. detsember 2010, 21:13

Mis värvi rotti titted seal olid?
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kristiine loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas atupotu » 08. detsember 2010, 22:52

Tumedad, kirjud ja vist isegi sinised. Üleni tumedad olid kõige tublimad.
Sigri & Migri
Kasutaja avatar
atupotu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 65
Teemad: 3
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline