Parimad loomapoe müüjad

Igasugune info loomapoodide teemal

Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas Eva4 (Teema autor) » 28. veebruar 2008, 09:05

Mõtlesin, et võiks olla ka teema, kus kiidetakse loomapoodide müüjaid, kes on tublit tööd teinud. See teema ei ole mõeldud mitte konkreetse poe kiitmiseks vaid nende üksikute müüjate, kellel ei ole ükskõik ning kes on näidanud ennast heast küljest.

Eile käisin Ülemiste keskuse Bramham Trades ja ostsin sealt transportpuuri. Kui ma kassasse läksin, siis küsis noor heledate juustega müüja minult, et kellele teil see puur mõeldud on. Ma ei saanud nagu algul hästi aru, ma ostsin ju transportpuuri. Ütlesin, et see on rottidele transportpuur. Siis naeratas ta ja ütles, et ma igaks juhuks küsisin, et jah see on tranportpuur ja rottidele elamiseks on ikka palju-palju suuremat puuri vaja.
Esimest korda tundis keegi huvi keda ma konkreetsessse puuri tahan panna ja milleks :) Mul läks eile õhtul kohe tuju heaks, et võibolla nägin esimest korda müüjat, kes oleks osanud pakkuda rottidele normaalse suurusega puuri ning oleks kliendile öelnud, et transportpuurid ja "hamstripuurid", mis ei sobi isegi hamstritele, ei sobi rottidele elamiseks.
Kasutaja avatar
Eva4
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 456
Teemad: 13
Pildid: 3
Asukoht: Talus
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas nuuu » 28. veebruar 2008, 13:45

Rakvere Bramhami pikkade blondide juustega müüja on ka sõbralik. Alati, kui lähen sinna, siis küsib mida osta tahan. Ja siis näitab ja soovitab. Ta tunneb ka huvi mu rottide vastu ja, kui tahtsin endale rotitittesid ja poes olid ainult poisid, andis ta mulle numbri kes neile pisi rotud tõid. Alati uurib ka mida mu rotid söövad ja milline nende puur on ja alati soovitab kõike ja räägib enda rottidest ja ültse hea müüja. Alati, kui poodi lähen loodan, et just see müüja on seal :-)
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas aNeTe » 28. veebruar 2008, 18:58

Väga head ja tublid müüjad on Jõhvi loomapoes.
Tõesti abivalmid ja toredad müüjad.
Iga kord kui ma sinna lähen tulevad nad minu juurde ja küsivad kuidas ma saan teid aidata ja kõik eesti keeles :)
Teile võib jah tunduda et mis jobu ma olen et eesti keeles on tavaline rääkida aga siin Kohtla-Järvel ja Jõhvis on vahest sellised müüjad kes käsivad mul hakkata vene keeles rääkima .

Igatahes Jõhvi loomapoe müüjad on väga toredad. :happy:
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas Molly » 31. märts 2008, 11:24

Pisiasi, kuid väga armas. Kui Kristiine keskuse loomapoest otsustasin Reti osta, tõstis müüja ta õrnalt puurist välja, tegi talle pai ning enne minu transportpuuri panekut andis Retile ka musi. :biglove:
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas Kuldhai » 31. märts 2008, 11:38

Tore müüja on ka Türi loomapoes.Vanem sümpaatne naine,oskab alati midagi soovitada.Head nõu olen saanud just kassitoitude osas.Hiljuti aga mõtlesin huvi tunda näriliste puuride vastu,seal oli paar pisikest puuri ja küsisin,kas rotipuure ka on.Minu rõõmuks öeldi,et need väiksemad on hamstrile või minihiirtele ja kui soovin,siis tellitakse rotipuur.Veel on see pood eriline,kuna seal ei müüda loomi! :8
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas Annie » 13. aprill 2008, 10:38

Toredad müüjad on Tallinnas Paldiski mnt-l Hipodroomi vastas asuvas loomapoes. Kuna teema on müüjatest, siis kaubavalikut ma ei kommenteeri (mitte et seda poleks olnud), vaid tahan just müüjaid kiite. Juba eelmisel suvel, kui seal koeraga käisin ja talle rihma otsisisn, olid müüjad abivalmid, aitasid valida ja proovida. Kui paar päeva hiljem uuesti läksime koos sõbranna ja tema koeraga, siis müüjad tulid kohe uurima, kuidas meile rihm sobis ja miks täna kaelas ei ole jne. Koertele pakuti tasuta maiuseid ja kohe mitu müüjat oli meie ümber askeldamas.
Üleeile sattusin jälle koos koeraga sinna poodi (üksi ma polegi seal käinud) ja sain taas positiivseid emotsioone. Müüja aitas lahkelt kaupa valida ja kuigi ma peale ühe konservi midagi muud ei ostnud, sai mu koer lõpuks jälle tasuta maiuse (mille ta algul küll ebaviisakalt välja sülitas, kuid kodus õnneks siiski ära sõi :-) ).
Lisan veel, et tegelikult mulle väga aktiivsed müüjad ei meeldi, tahan rohekm ise vaadata/uurida, kuid seal oli see aktiivsus kuidagi väga sõbralik ja kodune. Muide poes elas lahtiselt üks ilus karvane kiisu, kelle pärast mu koer natuke kurja häält tegi. Selle peale müüjad ainult naersid. Seal kaupluses on küll kleint (loe: koer) kuningas.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas nuuu » 20. aprill 2008, 11:48

Mul oli ka eile väga positiivne kogemus Bramhamis. Läksime sinna raheliga ja nägin rotte ja just pruune rotte oli seal kolm. Küsisin, et millal ta tuleb vaatama milline emane on, kuid tema ütles, et võin ise puuri lahti teha ja neid katsuda ja välja valida millise tahan. Teistes loomapoodidespole kunagi sellist asja, et võiks ise loomadega tutvuda. Kõige arem rott oligi seal emane pruunikas Nelly. Kuid võtsin ta ikkagi, sest ta hakkas mind limpsima. Lasime müüal veel soo ka üle kontrollida ja, kui rahel hakkas rääkima, et rotil oli seal jooksuratas ja ma peaks muretseme ka ühe, siis müüja tõi kohe ühe jooksuratta, kus nupp oli puudu ja küsis mult kas mul nupp on ja andis selle ratta mulle tasuta :-) Pidin ise lihtsalt nupu sinna panema.
Ja, kui Rahel ostis sealt muru, oli seal, et see on kassimuru ja müüjaütles, et võib seda anda ka närilistele ta, ise kasvatas nii näriliste, kui seda sama kassimuru. Tuleb välja, et tema on ise ka seal kike ost ja katsetanud.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas Kuldhai » 14. mai 2008, 18:16

Pühapäeval käisin Ülemiste loomapoes rotti ostmas. Seal oli üks tore noor müüjanna. Ütlesin, et mul on juba 3 poissi ja tahaks veel ühte. Ta küsis, kas ma olen ikka kindel, et 3 on kõik poisid. Ja pärast tundis huvi, ega nad mul hamstripuuris hakka elama. Väga hea mulje jäi. :-)
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas Pinto » 22. mai 2008, 14:10

Täna Järve keskuse Bosses sattusin toreda müüja otsa. Tahtsin kahest liivahiirest ühte, aga ta keeldus ühte müümast, kuna teine oleks muidu üksi jäänud. Väga õige tegelikult. Samuti rääkis, et nende hiirte vendadest, aga õdesid polnud nad võtnud, kuna võtavad vaid ühest soost loomi. Jäi kohe positiivne mulje poest.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas bbrenda » 21. jaanuar 2009, 21:38

aNeTe kirjutas:Väga head ja tublid müüjad on Jõhvi loomapoes.
Tõesti abivalmid ja toredad müüjad.
Iga kord kui ma sinna lähen tulevad nad minu juurde ja küsivad kuidas ma saan teid aidata ja kõik eesti keeles :)
Teile võib jah tunduda et mis jobu ma olen et eesti keeles on tavaline rääkida aga siin Kohtla-Järvel ja Jõhvis on vahest sellised müüjad kes käsivad mul hakkata vene keeles rääkima .

Igatahes Jõhvi loomapoe müüjad on väga toredad. :happy:

Millist loomapoodi sa muidu mõtled? :P Seda mis on kaubakeskuses või seal punases klaasmajas? Aga jah, enamasti tulevad nad seal vene keeles rääkima :mad:. Kaubakeskuse loomapood mulle väga ei meeldi. Seal loomad pisikestes puurides ja kaks halli karvakera juba pea 4 aastat seal klaasi taga olnud :sad: Ja poemüüja ei lubanud meil isegi kassimänguasju puutuda, kui me neid osta ei kavatsenud. Halvad kogemused...
Tuhkrud on sama magusad kui suhkrud!
Sweety Tweety!
Kasutaja avatar
bbrenda
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 89
Teemad: 5
Asukoht: Brüssel; Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoe müüjad

PostitusPostitas Nümmi » 18. detsember 2014, 18:11

Mulle meeldib viljandis maximas üks noorem pikkade blondide juustega müüja :)
Hästi sõbralik on ta ka :)
Loomade puurid on puhastatus ja teab loomadest üpris palju.
Mul sai linnud seal ostetud ja ta oskas üsna palju nõu anda ningt ta mainist vista ka et tal on palju loomi kodus :)
♥ C.W Gortner
♥ Me olime valetajad
♥ Minu sari
Kasutaja avatar
Nümmi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 29
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist