Loomaarstid - kus-mis?

Kust leida oma väikelemmikule teadlikku arsti

PostitusPostitas Helen » 11. jaanuar 2004, 02:48

Külaline kirjutas: Mina ostsin Laguunist aasta tagasi roheleeguani.
Jumal tänatud, et ma müüja juttu uskuma ei jäänud ja looma pidamistingimuste kohta netist juurde otsisin. Müüja ajas täiesti vale juttu ja tema sõnul on sellis elooma pidamine vaid lust ja lillepidu ning väga kerge. Õnneks olen nüüd targem.
Kas aga keegi teab, kas Tallinnas reptiilidega tegelevat loomaarsti on? Viiks oma leegu talle igaks juhuks näha ka.

mina käin oma kilpkonnaga VetEksperdis Lasnamäel, üks sealne arst pidavat olema roomajatele spetsialiseerunud. kilpkonnade kohapealt on ta täiesti ok.
rohkem ma Tallinnas selliseid arste ei teagi.
Loomaaias teatakse seda sorti loomadest ilmselt ka.
Kasutaja avatar
Helen
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 314
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roomajatega tegelev arst Tallinnas?

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 11. veebruar 2004, 15:03

Tallinnas tegeleb kilpkonnadega Valdeku Väikeloomakliinikus praktiseeriv Joel Jürisson. On päris suur asjatundja.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Loomaarste Pärnus?

PostitusPostitas Kerly91 » 08. aprill 2004, 22:19

meil siin nõmmes pole ühtki NORMAALSET loomaarsti kes teaks väikestest loomadest nii et tuleb üks kord koos loomaaiaga pärnu arstijuurde sõita...kus seal loomakliinikuid on ja kui pallu masavad??
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Veti Pärnus?

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 09. aprill 2004, 12:02

Kolm kliinikut on (mina kyll rohkem ei tea :roll: ): Kenno, Vana-P2rnu ja Terveks.
Kenno on neist k6ige kallim aga (mis puutub koertesse v2hemalt) k6ige asjalikum. Samas ei ole kindel kui osavad nad n2rilistega hakkama saama on. Aga n2iteks koera v6i kassi viiks kindlasti sinna, kui midagi t6sisemat viga.
Koha leidmine ei ole kyll eriti keeruline aga n6uab (sinu poolt tulles siis) teise linna otsa s6itmist, sest koht asub Tallinna maantee 22res (sutsu enne H2rma kaubahoovi kui see mdiagi ytleb).
Vana-P2rnu on honna poolest odavam, kui Kenno aga millegi p2rast kahtlen, et nad v2ga osavad on pisin2rilistega ymber k2ima. Kuigi mees saab hobustega suurep2raselt hakkama ja naise juurde ei haktleks oma koera viies aga n2rilised...
Yles leida neist kolmest vast k6ige keerulisem. Kuigi asub kohe ilusti maantee 22res (seekord siis Haapsalu mnt.) on maja ees ypris romantiliselt palju rohelust, mis nii ilusti tahab ukse kohal oleva sildi 2ra varjata. Isegi otsisin natuke aega taga :P
Terveksis olen oma rotiga k2inud kunagi ammu niisama tr2ni ostmas ja personal tundis nii toredalt kohe loomakese vastu huvi ja sai temaga suhtlemise ja vaatamisega v2ga h2sti hakkama. Nad on nyyd ka uude majja kolinud nii et ruumi ja 6hku on kyllalt. Ja kohe tuleb meelde yks armas v2ike tuba, kus oma n2rilisepopulatsiooniga oleks t2itsa tore ja ohutu tegemisi toimetada :roll: Kui niisama kontrolli v6i vaktsineerima siis mina l2heks sinna aga kui midagi t6sisemat viga siis m6tleks ja kysiks enne n2iteks lontust j2rgi :P :lol: (selle sammugi oled sa n2iteks minust juba eespool)
Yles leida on K-N6mme poolt tulles v2ga lihtne: s6idad rahulikult m66da Riia mnt. linna poole ja vasakut k2tt on tee 22res kohe suur sinine silt ja p2ris k6bus kahekordne hoone. Tee vasakut kylge j2lgides on suht raske m66da s6ita.
Aga kuna siin omajagu P2rnu rahvast siis kyllap nemad oskavad veel paremini seletada ja ka kogemusi jagada
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Roomajatega tegelev arst Tallinnas?

PostitusPostitas Helen » 15. aprill 2004, 16:39

teise kilpkonnaga sai käidud Tatari tänava loomakliinikus Andrus Joosti juures. hea mulje jäi, läheks teinekordki (minu jaoks oli VetEksperdis keel väikseks takistuseks, sest kuigi venelasest arst rääkis eesti keelt, ei olnud detailsete asjade seletamine kõige lihtsam, arsti juures on aga väga oluline, et ei tekiks valestimõistmist). asukoht ja hinnad on ka Tataris väga head.
Kasutaja avatar
Helen
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 314
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Loomaarstid - kus-mis?

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 11. jaanuar 2005, 21:59

soovitage toredaid tervendajaid rotikesele (eelistatavalt tallinnas)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: veterinaar!

PostitusPostitas nuu » 11. jaanuar 2005, 22:38

Seda küsimust on siin kindlasti palju kordi olnud, aga vist alati teiste teemade sees, nii et pealkirja järgi ma ka ei leidnud seda enam üles. Niisiis veel üks kord.
Põhiliselt olen häid sõnu kuulnud nende kliinikute kohta:
1. Toometi kliinik (Kalamaja)
2. Billy kliinik (Õismäe)
3. Maxi kliinik (Laagri)
4. Tatari kliinik (Kesklinn)
Kõigis neis on spets arst, kes tegeleb pisikeste lemmikloomadega. Hinnad on kolmes esimeses suht kõrged. Esimene külastus maksab tõenäoliselt 100...200 eeku. Igasugu keerulisemate protseduuride vajadusel rohkem. Tatari kliinik on hinna poolest teistest märgatavalt soodsam.
Mina ise käin oma rottidega Toometi kliinikus dr Viitmaa juures. Olen käinud ka Billy kliinikus - dr Selirand jättis väga südmliku ja toreda mulje, on minu rotte kahel korral edukalt opereerinud. Kunagi käisin ka Tatari kliinikus dr Joosti juures, aga mõnedel põhjustel ei tundunud ta mulle rottide osas eriti kompetentsena. Muude pisiloomade omanikud siin foorumis ikka kiidavad teda muidu.
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: veterinaar!

PostitusPostitas helectra » 12. jaanuar 2005, 10:35

ma pole küll 100% kindel, aga Tatari kliinik vist kolis suvel ära :?
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: veterinaar Tallinnas

PostitusPostitas nuu » 12. jaanuar 2005, 10:55

Kolisid küll jah... samal tänaval paar maja edasi. :D Aadress peaks nüüd olema Tatari 3 (täitsa Vabaduse väljaku juures).
Aga muidu leiab loomaarstide kontaktid siit: http://www.lontu.ee/?menyy=kliinikud
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Arnold aevastab, nina kinni....

PostitusPostitas aiku » 21. aprill 2005, 08:23

Kas keegi teab kuskil Tartus mõnda loomakliiniku telefoni numbrit. Vaja oleks sellist rohtu, nagu ATUSSIN. Võru kliinikust öeldi, et hulgilaos ei olevat rohtu sees. Proovin siis mõne Tartu loomakliinuga õnne.
Mul rotu aevastab kogu aeg nii, et nina nats verine. Paistab, et see on ravimatu (kas mingi astma variant- ei tea). Atussin parandaks hingamist. Kindlasti pean kunagi mingi ravikuuri ka läbi tegema. Oleks vaja konsulteerida ja rohtu osta.
Kui keegi saab, siis aidake hädalist.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Arnold aevastab, nina kinni....

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 21. aprill 2005, 09:00

üks variant mida olen ise tartus kasutanud on EMPÜ väikeloomade kliinik. üldiselt on see ööpäevaringselt lahti (vähemalt varem oli :oops: ) ja sealt saab abi igas asjas... olen seal käinud nii kassi kui ka rotiga kes kunagi mul oli ja abi oli hea. :D
et kas see ka sulle sobib, pead juba ise vaatama...vähemalt variant on selline :?
number on muidu siin...ja muud andmed lahtiolekuaegade jm kohta:
Väikeloomakliinik tel. 7 313 224
Avatud ööpäevaringselt.
Päeval E - P kella 9.00 - 20.00
Öövalve E - P 21.00 - 8.00
Valvetelefon: 7 313 224
GSM 50 33878
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Arnold aevastab, nina kinni....

PostitusPostitas Kissu » 21. aprill 2005, 10:07

Mina kasutan R-Kliinikut. Seal on hinnad tavainimese tasemel aga teenindus esmaklassiline. Dr. Ubopuu tõesti teab rottidest ning hoolib neist.
Alati palutakse veel nädal hiljem tagasi helistada ja rääkida kuidas loomakesel läinud on. :)
R-Kliinik OÜ
Nooruse 14 Tartu 50411
Telefon 7381219
Kahjuks olen ma nende mobiili numbri ära kaotanud. :( Aga tavatelefonil võiks neid ka kätte saada.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 22. aprill 2005, 21:09

Tartus v6ib kysida veel vet. apteekidest - nt. Poe tn. apteegis on vet. lett. EPMY apteek on ilmselt ka h2sti varustatud. N2dala vahetusel on kinni, muidu v6iks veel http://www.dimela.ee rahva k2est kysida, ega nemad seda maale ei too.
Hoian p8ialt!
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 15. juuni 2005, 10:32

Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

veterinaar Narvas?

PostitusPostitas tirinipi » 26. august 2005, 01:57

Kas keegi teab mõnda head rotiarsti Narvast :?:
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas tirinipi » 12. september 2005, 16:38

Soovin anda hea hinnangu dr Selirandile Billy loomakliinikust ja aitäh Nuule, et ta mulle teda soovitas.
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Loomakliinikud Tartus?

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 21. oktoober 2005, 18:31

Kas keegi oskab öelda, kuhu oleks kõige targem pöörduda rotiga, kes on tiba haige??? Kindlasti peaks see kohake asuma Tartus.
Tervitades Nicolie :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomakliinikud Tartus???

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 22. oktoober 2005, 12:02

Arvan,et sobilik ja mitte nii kallis on R-kliinik,Nooruse tn.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomakliinikud Tartus???

PostitusPostitas sphinx » 22. oktoober 2005, 19:05

Üks väga hea kliinik onEMPÜ, see on tiba kallim küll. Aadressi ei oska peast öelda. :oops:
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomakliinikud Tartus???

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 25. oktoober 2005, 09:34

Kui mul rott oli ja ta oma käpale viga tegi, siis käisin temaga Animalis (Riia tn, kesklinna poolt tulles silla alt läbi, natuke edasi, paremat kätt), hinnataset ei oska võrrelda (ei mäletagi, palju läks), aga abi saime küll ja loomakese käpp sai ilusti terveks. :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomakliinikud Tartus???

PostitusPostitas Kissu » 25. oktoober 2005, 11:39

Rulumbus kirjutas:Kui mul rott oli ja ta oma käpale viga tegi, siis käisin temaga Animalis (Riia tn, kesklinna poolt tulles silla alt läbi, natuke edasi, paremat kätt), hinnataset ei oska võrrelda (ei mäletagi, palju läks), aga abi saime küll ja loomakese käpp sai ilusti terveks. :)

Üldiselt Animalis võib käia suuremate loomadega aga pisiloomadega ei tasuks. Seal on küll väga tore tohter, kuid pisiloomadest ei tea ta mitte midagi. Käisin oma meriseaga seal alguses esimesel korral ja rohkem ei läinud kah. Nimelt tundsin, et onu tegelikult ravib teda nagu pisikest koera - mitte kui merisiga. :P
Ühesõnaga soovitan R-Kliinikusse dr. Uibopuu jutule minna, ta teab palju pisiloomadest ning on valmis ka alati juurde uurima/otsima infot kui tema enda teadmised parajasti selles vallas kõige tugevamad ei ole. Ta on nõus katsetama ka mõningaid ebatavalisemaid ravimeetodeid - nt. soolalamp jne. Ta ei tee seda tööd raha pärast vaid loomade heaks. Alati kui ta su loomakesega koju saadab, palub ta, et sa u. nädala jooksul helistaksid ja annaksid teda kuidas loomakesel läheb. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 25. november 2005, 21:21

Narvas peaks üks loomakliinik küll vähemalt oelma. Leidsin ühe:
Loomakliinik Linnafauna
Joala 9
55597 317, 3972 914
Proovi helistada! :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 04. detsember 2005, 17:35

mina käisin oma kipsiga VetEksperdi juures.visiit oli120 kr.Ma lugesin siit foorumist,et on eestis olemas kipkonna arst, siis otsisin arsti andmed(VetEkspert).Läksin siis nüüd umbes kuu aega tagasi arsti juurde ja sain selliseid asju teada mida ma ennem üldse ei teadnud.ta ütles,et kipsi on vitamiini puudus.õpetas mulle kuidas teraarium peab olema sisustatud.nüüd olen kõik tema õpetuse järgi teinud ja kipsi tundub palju elurõõmsam.ennem ta sõi(natuke) ja magas.ta ei kasvanud eriti.Nüüd muudkui tatsab ringi ja sööb suure isuga.kaalus on ta ka väga kiiresti juurde hakkanud võtma.mul on hea meel,et arsti juures ära sai käidud.
Viimati muutis Endised kasutajad 04. detsember 2005, 17:41, kokku muudetud 1 kord.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 04. detsember 2005, 17:37

haylin kirjutas:kui tihti tuleks üldse nagu oma kilpsuga artil kontrollimas käia?

Arsti soovituse kohaselt peaks käima umbes poole aasta tagant (kui tal just midagi viga loomulikult pole).
merilinnee kirjutas:kaalus on ta ka väga kiiresti juurde hakkanud võttma.

Seda suure isuga söömist ja kaalus juurde võtmist peaks vist veidi jälgima. Vähemasti nii olen mina aru saanud asjast. Lugenud olen sellist, et kui näiteks kilp liiga kiiresti kasvab, siis ei pruugi konn ise ja tema siseelundid kilbi kasvule järgi jõuda. Samuti seda, et kui konn ise kasvab kilbi sees kiiremini kui kilp, siis lihtsalt jääb kilp konnale kitsaks ja pressib liiga konna .
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomakliinikud Tartus???

PostitusPostitas Kallikera » 05. märts 2010, 15:59

Kissu kirjutas: Üldiselt Animalis võib käia suuremate loomadega aga pisiloomadega ei tasuks. Seal on küll väga tore tohter, kuid pisiloomadest ei tea ta mitte midagi. Käisin oma meriseaga seal alguses esimesel korral ja rohkem ei läinud kah. Nimelt tundsin, et onu tegelikult ravib teda nagu pisikest koera - mitte kui merisiga. :P
Ühesõnaga soovitan R-Kliinikusse dr. Uibopuu jutule minna, ta teab palju pisiloomadest ning on valmis ka alati juurde uurima/otsima infot kui tema enda teadmised parajasti selles vallas kõige tugevamad ei ole. Ta on nõus katsetama ka mõningaid ebatavalisemaid ravimeetodeid - nt. soolalamp jne. Ta ei tee seda tööd raha pärast vaid loomade heaks. Alati kui ta su loomakesega koju saadab, palub ta, et sa u. nädala jooksul helistaksid ja annaksid teda kuidas loomakesel läheb. :)



Muidugi on hea, kui Dr. Uibopuu on nii hea arst, kuid samas ei ole just kõigil temast positiivsed arvamused. Oleme kolm korda Dr. Uibopuu poole pöördunud. Mitte ühelgi korral me kahjuks abi ei saanud, mistõttu suri õnnetult ka minu merisiga. Esimene kogemus oli meil koeraga. Nimelt koeral oli kõrvadel midagi viga, loomal kõrvad valutasid. Dr. Uibopuu aga tahtis loomal kohe p*rsepaunu hakata opereerima. Keeldusime ning pöördusime Mõisavahe 21. Arst tegi kohe proovid, valuvaigistava süsti ning leidis õige rohu, õigepea oli õnneks kõik korras. Teine kord oli pöördusime Vanaema koeraga Dr. Uibopuu juurde. Saime teada et koer on raske, kuigi ta oli lihtsalt paks. Kuidas ei tee arst tiinusel ja ebatiinusel vahet? Kolmas kord avastasime öösel et Merisiga on loid ja kõht oli lahti. Pöördusime kohe Nooruse 14 kliinikusse, sest teadsime et see võtab vastu 24h. Uksetaga kella lastes tuli aga Dr. Uibopuu vihase näoga uksepeale, ütles et tema magab ja lõi ukse ninaall kinni. Pöördusime siis Variku tänavale, kus arst vaatas looma üle ja kirjutas rohud välja.. kahjuks sai loom liiga hilja abi ja suri koju tagasi jõudes. Peale selliseid kogemusi ei tõmba küll mitte miski mind enam oma loomadega sinna.
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomaarstid - kus-mis?

PostitusPostitas Mercar » 05. märts 2010, 17:26

Tartu ainus kliinim kus on ööpäevane valve on Maaülikool. Mujal võidakse vastu tulla, aga seda ei ole nad kohustatud tegema.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomaarstid - kus-mis?

PostitusPostitas Kissu » 06. märts 2010, 12:56

Järsku kunagi 101 aastat tagasi oli see avatud 24/7, kuigi seni kaua kuni mina seda kasutanud olen, on olnud võimalik helistada 24/7. Dr. Uibopuu ei ela minu teada üldse seal kliiniku majas, vaid Tartust 40 kilomeetrit eemal. Ma ausalt öelda ei tuleks selle peale, et haige loomaga mööda linna sõitma asuda, enne püüaks ikka telefoni teel arsti leida, kes nõus vastu võtma. Isegi loomaarstidel on oma eraelu. :)

Minu kõnedele vastas ta kenasti kuu aega tagasi reede õhtul kella 10-11 ajal. Linna ta kahjuks enam sõita ei saanud aga soovitas kenasti mulle Tartus elavat tohtrit (sealt Mõisavahe 21 kliinikust), kes teeb öösiti koduvisiite, ja määras mulle laupäeva hommikuks aja (palusin varajast aega, kuna hiljem pidid külalised tulema). Tohtrid olid laupäeva hommikuks omavahel suhelnud ja seega teadis ta ka reede õhtust seisu kenasti. Ei saa küll sellise teeninduse kohapealt grammigi nuriseda. Eriti poisitiivne oli see, et Dr. Uibopuu suutis mind lausa läbi telefoni maha rahustada, sest esimest korda helistades oli mul küll paanikahoog parajasti.

Mis puutub ebatiinusesse, siis minu koeral suutis ta selle küll kenasti määrata. Võibolla mõne koera puhul lihtsam teise puhul raskem? :D

Üldiselt sellega minu koera kogemused temaga ka piirduvad. Mis puutub aga väikeloomadesse, siis Tartus lihtsalt ei ole ühtegi teist arsti, kelle jutule ma oma väikeloomadega julgeks/tahaks/sooviks minna. Soovitan teda selle pärast, et ise olen tema juures 2004 aastast saati käinud ja usaldan oma loomade tervise tema kätesse kõhkluseta.

Loomulikult on igalühel õigus oma arvamusele ja kogemused on erinevad, see on lihtsalt paratamatus. Samas mina isiklikult jagan soovitusi oma kogemuste, mitte teiste juttude põhjal.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Loomaarstid - kus-mis?

PostitusPostitas nirgike » 07. märts 2010, 21:56

Oma kogemusest võin öelda, et pisikesed loomad vajuvadki kiiresti ära. Tõenäoliselt nad varjavad oma haigust viimase minutini. Seega kui sul merisiga käes ära surema hakkab, siis suure tõenäosusega ei saa ka parim arst seal enam midagi teha.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomaarstid - kus-mis?

PostitusPostitas samton » 12. märts 2010, 19:59

Minul on dr. Uibopuuga küll vaid kaks "telefonikogemust", aga nende põhjal saan ainult kiidusõnu öelda. Esimesel korral helistasin talle puhkepäeva õhtul kella 10 paiku (!) ning kogesin väga heatahtlikku ja osavõtlikku suhtumist (asjalikke nõuandeid sain muidugi ka :). Teisel korral helistasin tööajal kliinikusse ning sain taas väga hooliva ja tähelepaneliku suhtumise osaliseks.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomaarstid - kus-mis?

PostitusPostitas lind3 » 11. aprill 2010, 18:22

Tere ma olen siin uus ja mul on väike mure. Mu lind(kaeluspapakoi) nokib omal sulgi ära. Ta on selja pealt täitsa paljas. Kas oskaksite soovitada kuhu minna? Kliinik võiks olla Tallinna läheduses. Ma olen andnud linnule igasugu erinevat sööki nt:banaani, õuna, vitamiine jm. Mul puuduvad kogemused kliinikutega pole neid varem külastanud. Lind on ise muidugi õnnelik ja jalutab ringi kuna ta ei saa lennata, sest suled puuduvad. Olen üritanud anda endast parima ja teda aidata ja temaga suhelnud aga ta nokib omal minu nina all sulgi ära. Ma olen väga mures.
lind3
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomakliinikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist