Reelika lembelinnud ja nende loodetav järelkasv

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Reelika lembelinnud ja nende loodetav järelkasv

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 09. veebruar 2008, 18:51

Tere!
Pean siia suure kurvastusega kirjutama et meie kallis emane lembelind oli täna õhtul surnud. Palun aidake mind, ma olen raske otsuse ees ja ei tea mis on õigem tegu. Nimelt nad ei saanud küll ideaalselt omavahel läbi, vahest ikka kaklesid, aga emasel oli nokk haige ja ta ei saanud juba 3 aastat ise süüa ning isane toitis teda koguaeg. Palun aidake mis oleks parem, kas jätta allesjäänud linnuke üksi või võtta talle uus paariline. Kas ta lepib oma uue kaaslasega või on see võimalus väga väike? Kasutaks siis veel juhust ja küsiks ka seda, et kas aluspanuks sobib saepurukraanul? See näeb puuri põhjas väga kena välja ei lendu ka kui tiibadega vehitakse
Viimati muutis lola0404 12. veebruar 2008, 21:06, kokku muudetud 1 kord.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 09. veebruar 2008, 20:08

Palun vastake keegi, kas ma saan teda kuidagi aidata, ta istub puuri peal ja ainult kisab, ei saa aru kuhu teine kadunud on, mul on nii kahju temast
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas Annie » 09. veebruar 2008, 21:13

Kui ta ikka teist taga igatseb, siis võta talle uus kaaslane. Ehk saad mõne poega kaubale, et kui linnud omavahel läbi ei saa, võid teise tagasi viia. Siin, pisi.ee-s, on üks tore lembelindude kasvataja, Malle, küsi temalt nõu - kui tal ka vabasid tibusid ei peaks olema, kindlasti teab ta kedagi soovitada. Ma arvan, et peaksid võimalikult ruttu isasele kaaslase tooma.
Kas üksijäänud linnuke ikka söömas käib?
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas Malle210 » 09. veebruar 2008, 22:20

Oi kui kahju linnukesest ja tunnen kaasa linnukese paarilise kaotuse puhul.
Malle aga ei saa praegu aidata linnu kaaslasega - kuna tal hakkas alles emane munema ja hauduma - ma arvan, et tibuke küll harjub kui temaga piisavalt tegeled ja arvan ka, et ikka võiksid proovida talle kaaslase võtta.
Kõige parem oleks viia linnuke nn kosja "tibukeste" juurde (kui kasvatajad nõus oleksid - mina küll oleksin) ja linnuke siis ise otsiks omale paarilise välja ja siis ei oleks ka nende peres riidu. Võin seda julgelt väita kuna minu emane linnuke otsis ise endale kahe isasega perest siis kaaslese ja pole neid veel tugevalt riius näinud (väikest naginat aga on igas peres). Jõudu otsingul ja loodame, et linnuke peatselt kaasa saab.

Sakus on üks proua Riina (kes ka minult endale ühe linnukese viis) ja aegajalt ikka tal ka kuulutus Kuldses Börsis, et müüa lembelinnukesi - äkki lubab tema sul linnukese kosja tuua kui tal linnupoegi on - Margit teab (ma usun) tema telefoni numbrit - mul kahjuks ei ole alles.
Kasutaja avatar
Malle210
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 159
Teemad: 2
Pildid: 6
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 09. veebruar 2008, 22:47

aga kas poes vaadates oleks linnukese käitumise järgi võimalik öelda, kas tegemist on emase või isasega. Täna käisin just riias ja seal olid imeilusad hallid lembelinnud, istusid kõik kenasti koos oksa peal ja said hästi läbi. Aga hommikul polnud minu linnuke veel üksi ja ei vaadanud üldse selle pilguga. Tegelikult kaldun ka ise arvama, et linnuke mul lepib uuega, sest kui ma 8 aastat tagasi nad endale sain olid kaks isast, kuigi poes öeldi et paar, aga hiljem selgus käitumisest et nii see pole. Siinkohas tuli mulle vasti Tartu Lõunakeskuse lemmikloomapood, kes teadis kindlalt et neil on kollane emane linnuke ja oli nõus minuga vahetust tegema. Juba tookord võttis meie lind uue elaniku vastu, kuigi see emane alguses ainult peksis teda ja ei sobinud üldse kokku. Ma arvan et on kindlam vist uus tuua, sest linnuke on juba 4 tundi puurist väljas ja ei ole nõus sinna tagasi minema, ainult hõigub ja ootab kuni keegi talle vastab. Lihtsalt kurb on teda vaadata. Räägin siis hommikul emaga ja arutame mis saab. Tänan soovituste ees!

Ja küsiks siis veelkord, ega saepurukraanulid aluspanuna halba ei tee?
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 09. veebruar 2008, 22:55

Ja lugedes Malle kodulehte tekkis küsimus, et kas omavahel võivad paarina poegi saada ka mustpea ja roosapõskne lembelind, või ei mängi see täpsem sort neil mingit rolli, sest minu linnuke on roosapõskne ja emane oli ka, kas peaks uue võtmisel seda arvestama?
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas Mercar » 09. veebruar 2008, 23:19

Kokku tuleks ikka panna sama liigi esindajad.
Koos elatud saavad vast ka eri liiki lembelinnud aga mingeid hübriide toota ei ole vast vaja (kui sealt üldse poegi tuleks).

Malle lehel ju ka ilusti näha et tal 2 paari lembelinde. Ühes paaris üht liiki linnud ja teises paaris teist liiki linnud.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas Annie » 10. veebruar 2008, 11:02

Kuldses Börsis praegu pakutaksegi lembelinnu tibusid. Vaata SIIT. Need just ongi roosapõsksed nagu Sulle vaja. Võta kindlasti ühendust. Saku kasvatajalt olen mina ka kunagi ostnud, küll viirusid ja väga kaua aega tagasi, aga loodan et tal telefoninumber ikka sama on - kui soovid, anna teada, saadan Sulle privas.

Papagoi puurile aluspanust on eraldi teema olemas. Mina ei ole saepurugraanuleid kasutanud, kuid tean, et mõned teevad seda.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 10. veebruar 2008, 11:25

Kahjuks tallinn jääb meile väga kaugele, aga helistasin tartusse ja poes on lembelinnu paar, hall ja roheline lind. Kas saaks kuidagi kindlaks teha kumb paaris on emane, sest müüja ei suutnud mulle seda öelda, varsti sõidan tartu neid vaatama, äkki keegi suudab mind ruttu aidata.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas Mercar » 10. veebruar 2008, 11:44

Sugu määratakse DNA testiga- vaevalt keegi sind selles aidata saab.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 10. veebruar 2008, 11:51

selge, ma lähen siis toon uue linnukese, oldi ka nõus sellega, et kui linnud ei sobi saab paarilise vahetada. Aga kuidas oleks kõige parem uut lindu harjutada. Kas panen teise juurde puuri või lasen vana linnu lendama ja luban tal tutvuda läbi trantsporpuuri uue linnuga ning siis lasen koos lahti et saaksid tutvuda? Palun kirjutage kuidas teie teinud olete? Ma sõidan nüüd tartusse, õhtupole kirjutan siis kuidas olukord on :D Tänan abistavate soovituste ja nõuannete eest mida olete andnud
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas sindrinahk » 10. veebruar 2008, 12:32

Kui need linnukesed seal poes nüüd paar on, siis sa lahutad ju nende paari.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 10. veebruar 2008, 16:10

Tegingi nüüd nii, et poes oli 3 lindu, üks paar ja siis veel eraldi linnuke kes läbi puuri teisi vaatas. Võtsin selle üksiku, kuna keegi oli hiljuti tema paarilise ära ostnud. Ei oska küll öelda kas sain kokku nüüd paari või ei, aga nad sobivad omavahel. Praegu lendavad kos ringi ja tundub et on lukorraga väga rahul.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas Annie » 10. veebruar 2008, 16:15

Väga-väga tore!!! Loodame, et nii jääbki ja tegid väga õige otsuse. Tubli, et kohe kiiresti tegutsema hakkasid.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 10. veebruar 2008, 16:17

lihtsalt ei tahtnud poes ka paari lahutada ja sellepärast võtsingi selle üksiku, praegu on kõik hästi, eks näis mis edasi saama hakkab. Aga kas ma kuidagi saan edaspidi kindlaks teha kas tegemist on paariga või sobivad lihtsalt omavahel hästi kokku
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas Mercar » 10. veebruar 2008, 16:41

Ei taha ennast küll korrata aga: DNA test!

Pikemaajaline meetod:
a) pikaajaline kooselu ja aegajalt pesakasti võimalus aga ei mingeid mune: ilmselt isased
b) pikemaajaline kooselu -> munad -> tibud. Linnupaar
c) pikemaajaline kooselu -> palju mune (tavaliselt ca 8) ja väga pikaajaline haudumine: ilmselt mõlemad emased

(info vist siit lehelt, eile lugesin lembelindudest hulgalt lehtedelt antud lõiku aga enam ei leia, siia siis mälu järgi kirjutatud).
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas sindrinahk » 10. veebruar 2008, 17:50

See oli tõesti väga tubli tegu, et sa selle üksiku lembelinnu ikka endale kojud tõid ja teised kokku jätsid :-) .
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas gea66 » 10. veebruar 2008, 18:56

Saepurugraanuleid võid kasutada küll, kasutan ka ise erinevatel lindudel, kes ka lembekatest väiksemad nagu amadiinid ja teemanttuvid. Midagi halba see ei tee ta on ju kokkupressitud saepuru, seemnekestad vajuvad graanulite vahele ja ei lenda ka toas niipalju sodi.
Ja omal oli paar lembekaid, kus koos kollane ja masklembelind, nad said järglasi küll. Tuli kollaseid, masklembelinde ja hübriidina võib siis nimetada neid, kes olid küll maskid, silmaümber suurem heledam rõngas ainult, et nokk ei olnud punane ja oli ka üks haruldane poeg kollane masklembelind (rõngas ümber silma ja nokk punane) ja lutiino (punased silmad) kuigi isal olid tavalised.
Tore, et talle kiirelt kaaslase leidsid :-)
Amadiinid on ehe loodus
gea66
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 11. veebruar 2008, 16:42

Mulle tundub et paariga tegemist pole, nad küll ei kakle omavahel, aga vahest kui teine liiga lähedale tuleb siis nüksavad. Aga muidu puuris istub kumbki esialgu omaette, eile nägin küll korra kui nad ilusti koos ka olid. Aga väljaspool puuri siis lendasid küll eile teineteisele järele ja huvitusid asjast. Täna tegin ka ukse lahti, vana lind on väljas aga see uus ei oska tulla, ´teine käib küll koguaeg tema juurde ja kutsub aga esialgu pole tulnud. Loodan et kui nad pole ka paar saavad vähemalt omavahel hästi läbi. Kas on võimalik et kaks isast elavad ka koos ilusti ilma kaklemata?
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas Malle210 » 12. veebruar 2008, 11:40

lembelindude puhul võib linnukestest paar saada mõnest tunnist kuni mõne kuuni alles (ka võib minna kuni 6 kuud) - minu sinised lembekad võtsid paari alles kahe kuu möödumisel ja ega nad siis praegugi koguaeg koos istu - öösel kumbki erinevas puuri nurgas hoopis istumas/magamas. Roosapõskne KIKI aga valis omale poisi tunni ajaga ja enam ta juurest kaugele ei liigu - ikka koos - kuigi neil ka omad riidlemised nagu igas peres ikka ette vahetevahel tuleb.
Kasutaja avatar
Malle210
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 159
Teemad: 2
Pildid: 6
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õnnetus lembelindudega

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 12. veebruar 2008, 20:44

nonii, täna panime neile pesakasti üles, uus lind uudistas natuke ja ronis sinna sisse, hiljem tuli sealt küll välja tagasi. Mida ma peaks puuri panema et soovi korral saaksid sinna sisse midagi vedada?
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Reelika lembelinnud

PostitusPostitas Malle210 » 13. veebruar 2008, 07:54

Tore kuulda, et linnukestel juba nii hästi läheb.
Ma soovitan pesakasti põhja natuke panna peeneid laaste ja puuri siis palju pehmeid ja noori pajuoksa võrseid - siis neil seal tegemist ja emane hakkab neid hoolega peeenestama, Ta hakseldab neid ju hoolega :-D - pistab endale sulgedesse ja läheb siis kui väike siilikene (okkaline) pesakasti ja sätib need seal oma tahtmise järgi paika.
Kasutaja avatar
Malle210
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 159
Teemad: 2
Pildid: 6
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reelika lembelinnud

PostitusPostitas Mercar » 13. veebruar 2008, 12:01

Malle210, Annie: Kas siis tõesti peaks nii noort kohe pesitsema laskma? Vaevalt et poes need linnud eriti vanad olid...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reelika lembelinnud

PostitusPostitas Annie » 13. veebruar 2008, 12:14

Loomulikult ei tohiks enne aastaseks saamist pesitsema lasta. Ma ei pannud muidugi tähele, kas tüdruku vanust kusagil mainiti, vist mitte... Oletasin miskipärast et ta ei ole päris noor. Aga jah, kui tegemist on ikkagi alla aastase linnuga, siis ära pane pesakasti. Ja tegelikult ei peaks ka vanemale linnule kohe pesakasti panema, vaid laksma linnul enne kohaneda. Küll nad jõuavada veel kõike.

OT: ma juba neljandat päeva nohu ja paksu peaga kodus, nii et vabandan, kui mõni asi kahe silma vahele jääb.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reelika lembelinnud

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 13. veebruar 2008, 16:48

jah tõesti linnu vanust ei oska öelda, aga arvan et kenasti täiskasvanud, sest isane on mul juba 7 aastat, aga see uus linnuke on suurem kui minu isane nii et peaks vast täiskasvanud olema küll. Aga praegu ei toimugi neil minu arvates midagi, lihtsalt üks istub kastis ja vahib sealt august koguaeg välja.

ja kes soovib vaadata siis Lontu.ee -s on mul oma isasest linnust pilt ka üleval http://www.lontu.ee/foorum/album_showpa ... ic_id=7706
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Reelika lembelinnud

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 16. veebruar 2008, 00:15

nonii, täna magan linnukeste pärast teises toas :D sest nemad istuvad ahju otsas nii armsalt ja ei mõtlegi puuri minna. Jätsin neile kenasti laualambi põlema et nad näeksid ka lennata ja eks siis ööbivad täna oma sooja ahju otsas ja mina teises toas.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Reelika lembelinnud

PostitusPostitas remykristi » 20. veebruar 2008, 21:00

Väga vahva .Meil juhtus sama lugu kui Crimson rosella saime. Magas meil öö kaardinapuu otsas, kuid hommikul lendas kohe puuri, kuna kõht oli väga tühi. Vahva :roll: .
Kasutaja avatar
remykristi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 111
Teemad: 6
Pildid: 10
Asukoht: Kadriorg
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Reelika lembelinnud

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 28. veebruar 2008, 16:28

Tere!
Kuigi te ütlesite et pole hea kui lind on noor, tekkis suur tüli kui pesa ära võtsin. Panin selle siis tagasi ja üllatuseks oli täna munetud esimene muna :D Mul on väga hea meel, kuid samas kardan et ei kooru midagi, sest eelmine emane munes ka kaks korda aga poegi ei koorunud. Kui ma nüüd õigesti mäletan oli haudeaeg 26 päeva, aga kuidas käituda kui tõesti kooruvad tibud? Ja ega neid ei saa siis endale jätta, sest nad ei saa ju suureks saades vanematega samas puuris elada?
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Reelika lembelinnud

PostitusPostitas Annie » 28. veebruar 2008, 16:32

Oota ikka kõigepealt tibud ära. Kui nad tõesti kooruvad ja lõpuks juba pesakastist välja tulevad, püüa neid inimese käega harjutada. Sõbralikke käelinde tahavad paljud, nii et vaevalt Sa nad endale pead jätma.

Aga kõigepealt loe pesitsemise foorumit, kuidas praegu edasi käituda.

Hoian linnuperele pöialt!
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reelika lembelinnud

PostitusPostitas lola0404 (Teema autor) » 28. veebruar 2008, 16:54

Lugesin foorumit aga mida te täpsemalt silmas peate? Ja asi pole selles et ei leia uusi kodusid, ma lihtsalt tahaks ühe tibu endale heameelega jätta või kaks. Mulle meeldik kui oma linnukesed on kodus :D kes pisikesest peale meie juures elanud.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline