Kõht punnis ja karvutu laiguga

Kõik hiirte tervisega seotud küsimused.

Moderaator: triini22

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Kõht punnis ja karvutu laiguga

PostitusPostitas mkmk (Teema autor) » 26. juuli 2010, 18:25

Tere! mul on päris suur mure, mul on liivahiir, tal on vanust ka juba küllalt ja kardangi et teda kauaks enam jäänud ei ole. Mure seisneb täpsemalt selles, et võtsin ta kätte täna ja ta on imelikult suureks läinud, just kõhu piirkond on kummaliselt kõva, arvan et ma toidan teda just normaalselt, mitte liigselt ega näljuta ka. Pöörasin ta peos selili et näeksin kõhtu ja kõhu keskel oleks nagu karv maas ja täpselt selline näeb välja nagu kõht oleks tõesti nii punnis et lausa kuskilt hakkab rebenema või midagi, liigub ka palju vähem kui varem, kuid eks vanus teeb ka oma töö, kuid just muret teebki see kummaline karvutu koht kõhu osas :sad:
mkmk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu liivaviir :(

PostitusPostitas Pinto » 26. juuli 2010, 20:31

Karvutu osa kõhu all on lõhnanääre ja see on tal seal koguaeg olnud ja peabki olema. Kui ta on aga ebaloomulikult paks, siis võib olla vedelik kogunenud kõhuõõnde ja hea oleks teda näidata arstile.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kõht punnis ja karvutu laiguga

PostitusPostitas mkmk (Teema autor) » 26. juuli 2010, 22:28

tänan vastuse eest
mkmk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline