Terraarium elupaigaks

Puurid, sisustus, mänguasjad jne.

Moderaator: triini22

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 08. juuni 2004, 18:55

Kui võtad liivahiire siis võta juba kaks,sellepärast et 1 võib üksindusest stressi jääda ja ära surra :( soovitatav on võtta plastmassist akvaarjum.poes on selliseid müügil.mingi 300-jaga maksab.siis pole mingit ohtu et ajab saepuru välja :D aga kui sul muud võimalust pole ja kui sul on see võrepuur siis minu oma alguses ajas pool allapanu välja :P niiet ma otsustasin võtta teise puuri ikkagist :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 03. juuli 2004, 10:25

Liivahiired elama akvaariumisse. Aluspanuks saepuru ja hein. Korra nädalas liivakauss püherdamiseks. Ja palju pappi närimiseks. Tegime tütrega neile torudest ja karpidest labürindi. Üks päev ja kõik oli "ära söödud". Samas ei haise nad peaaegu üldse. Niiet puuri võib harvem puhastada.
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 03. juuli 2004, 12:42

caty kirjutas:Liivahiired elama akvaariumisse. Aluspanuks saepuru ja hein. Korra nädalas liivakauss püherdamiseks. Ja palju pappi närimiseks. Tegime tütrega neile torudest ja karpidest labürindi. Üks päev ja kõik oli "ära söödud". Samas ei haise nad peaaegu üldse. Niiet puuri võib harvem puhastada.

Nu ütlex nii, et oleneb akvaarjumist, kui akvaarjum on ümmargune ja klaasis, siis seda ma küll ei soovitax, sest ümmarguste seintega eluruumis, pidid hiirekesed hullyks minema.. :eek:
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 03. juuli 2004, 14:43

Ümmargune pole mingi akvaarium vaid purk. Akvaarium on kandiline ja vähemalt 100l...
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 03. juuli 2004, 17:32

NJah, aga on ju dekoratiinv "akvaarjumid" siis noh.
Ja mõned arvavad, et seal on väga hea pidada, kui on kaniline siis on ok :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Terraarium elupaigaks

PostitusPostitas kelraat » 19. juuli 2005, 13:29

caty kirjutas:Kõik ülejäänud peale liivaka vajavad väikeste võrevahedega puuri, liivahiir aga akvaariumi

Sa mõtled vist terraariumi :wink: Minu meelest ei pea liivahiirtel olema terraarium (kuiv akvaarium) vaid võib olla ka võrepuur
kelraat
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Erathia » 19. juuli 2005, 14:20

seda kyll aga liivakatel on komme saepurus kaevata ja selle tagaj2rjel lendab v2ga suur osa sellest v6rede vahelt v2lja. suht ebamugav on iga p2ev seda sigadust koristada kui mingit alust pole
Erathia
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 19. juuli 2005, 16:53

On küll ebamugav - aga kui on ikka võredega puur siis on neil hea mööda korruseid turnida :)
Kui juba hiired või mis iganes närilise oled otsustanud võtta, siis tuleb arvestada ka lendava saepuru ja kõige muu pudiga:p
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Pinto » 19. juuli 2005, 17:21

Üks variant on näiteks akvaariumisse paigaldada ühe seina vastu võrk, siis saavad hiirekesed ka turnida :)
Ise aga ei soovita võrgust ega võredega puuri, eriti kui puur on toas, kus inimesed magavad, sest nad hakkavad võresi närima ja magada pole võimalik. Ja muidugi loobivad nad siis kõiksugu puru nii palju kui võimalik sealt vahelt ka välja, et sul jumala eest igav ei hakkaks ja koristada saaksid :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 20. juuli 2005, 13:07

faunabox'id on kõige paremad. sellised suured,kuhu saab atraktsioone sisse ehitada.maksavad omajagu muidugi...aga mul siiski peale erinevate variantide katsetamist kavas lähiajal muretseda.
ühed on mul ka korruselises puuris. ronivad ringi...samas on kaevumine siiski prioriteet nr.1.
akvaariumiga on see lugu ,et kui mõtled pealt lahtist akvaariumi siis seda ei soovita. mul hiired kõvad hüppajad.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 20. juuli 2005, 14:44

Täpsustuseks, muidugi mõtlesin terraariumi (veeta akvaarium siiski). Kuna minu hiirtel on põhjakihi paksuseks 10-15 cm saepuru ja paberihakseldise segu siis ei kujuta ette kuidas nad seda endale võrepuuris lubada saavad. Ronimiseks on aga terraariumis õunapuutüvi ja oks. Tüvel veel läbi auk sees. Lisaks veel munakarpe ja papptorusi ning jooksuratas. Ei pea need väetikesed sugugi end ainult võrede närimisega lõbustama.
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Terraarium elupaigaks

PostitusPostitas jettekas » 27. märts 2010, 20:22

kas faunabox on ikka kõige parem? Õuhu varustus pildipealt erii suur ei tundu.... :D
Kui palju üldse üks selline maksab?
jettekas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Terraarium elupaigaks

PostitusPostitas Pinto » 27. märts 2010, 20:46

Faunaboxid on sobilikud suuruselt vaid transpordipuuriks. Näituse ja transportpuurina on nad liivahiirtele väga head ja õhuvahetus on ok.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist