[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/prime_links.php on line 121: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/prime_links.php on line 122: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.pisi.ee • Saan esimest korda liivahiire • Varustus
Lehekülg 1/1

Saan esimest korda liivahiire

PostitusPostitatud: 22. juuni 2014, 17:43
Postitas Hiireke12
Tere ! On plaanis võtta sügisel liivahiir ja tahaksin teada ,kas võredega puur sobib või peab ostma terraariumi :dunno: ?
Netist olen lugenud , et sobib ka lihtsalt võredega puur. Ja siis ka selline asi , et kui võtta üks liivahiir , kas ta elab siis vähem kui nt võtta kaks tükki ?

Re: Saan esimest korda liivahiire

PostitusPostitatud: 23. juuni 2014, 06:30
Postitas elen500
Kuna liivahiired kaevavad ja närivad palju siis sobib paremini teraarium või plastikpuur (minul oli plastikpuur,pealt võrega).Võrepuuri vahelt annab aluspanu kenasti välja kaevandada ning seda ei saa sinna nii palju panna,et hiirtel oleks hea kaevandada. Terraariumis/plastikpuuris saab aluspanu sisse peita tunneleid ja toitu,et hiirtel meelelahutust oleks. Võrepuuri alused on sageli liialt madalad ning sealt kaevandatakse kogu allapanu lihtsalt välja. Võrepuuri hakatakse närima.
Tuleks võtta ikka 2 hiirt,et neil omavahel toredam oleks. Looduses elavad liivahiired gruppidena.
Näiteks sellel lehel on palju infot: http://web.zone.ee/liivahiir/index.html