Veritsus peale poegimist

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

PostitusPostitas ilusjanes (Teema autor) » 15. aprill 2005, 09:48

Külaline kirjutas:eva-marta sai suure tõenäosusega oma poegadega hakkama täna öösel... poegi ei näe kuna pesa on puuris oleva maja all ja ei ole julgenud piiluma minna. probleem on aga selles, et siiamaani kestab veel minu arvates päris korralik verejooks... loogiliselt võttes võiks peale poegimist ikka veritseda ju... või kuidas? emane ise on rõõmus - sööb-joob ja nõuab puurist välja laskmist.


Mina pole oma jänkudel veritsust täheldanud.Ühe korra olen pissinurgas näinud u 2 tilka verd,kuid tavaliselt ei anna poegade sünnist märku muud kui tekkinud karvapesa.
Ei taha küll paanikat tekitada,kuna küülikupoegadega kogemusi vaid nelja pesakonna jagu.Enda rahustuseks võiksid ju siiski arstile helistada.Mis tema arvab?
Kasutaja avatar
ilusjanes
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: veritsus peale poegimist

PostitusPostitas nännukas » 15. aprill 2005, 10:39

kui nüüd ikka hakkama saab meie plika oma pojudega, tähendab see ju seda et sinu juulia sai vanemaks. issi nimelt muhkel...
aga veritsus on nüüdseks järgi... loomaarst arvas et veidi ongi normaalne. niiet selle pärast enam ei muretse, põhiline ikka see, et kas ta nendega ilusti toime tuleb, esimene pesakond ikkagi. siiamaani ei ole küll käinud pojusid vaatamas kordagi...
aga ootame ja loodame...
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: veritsus peale poegimist

PostitusPostitas ilusjanes (Teema autor) » 15. aprill 2005, 11:58

:lol: :lol: :lol:
Ja mina veel mõtlesin,et kuna peigmeheotsingul oli teil rõhutatud,et "koledatel mitte tülitada" ,siis kindlasti valisite mingi uhke peika ja vb teen varsti juttu,et huvituks kõige ägedamast isasest pojast. :? Täitsa nali.See on nagu reegel,et kui kusagil mõnele jänkule silma heidad,siis osutuvad ikka sugulasteks. :roll:
No ma viin siis Juuliale vanaemaks saamise puhul kimbu pisikesi võilillelehti. :P
Muhkel alles noormees,aga juba kipub täismeeste hulka. :wink: Vaat neid märtsijäneseid. :oops: :lol:
Kasutaja avatar
ilusjanes
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: veritsus peale poegimist

PostitusPostitas nännukas » 15. aprill 2005, 12:30

aga oligi väga äge peika ju
noor küll, aga nagu näed, hakkama sai. sinu juulia on ju ka väga ilus ja see isane samamoodi. päris kõva konkurents oli peikadele ikka. määravaks sai see, et muhkel on siuke ilus suure ja lömmis peaga ja ilustate pikkade kõrvadega.
ivika oli mul konsultandiks ja andis talle oma heakskiidu.
piilusin pessa :oops: 3 ilusat siputavat vorstikest on vähemalt, ehk rohkemgi.
hoidke siis pöialt et noor ja kogenematu emme ikka hakkama saab pojude eest hoolitsemisega :?
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: veritsus peale poegimist

PostitusPostitas katrin537 » 15. aprill 2005, 16:53

...siis ikka muhkel tublit tööd teinud :lol:. Kas veritsemine on järgi jäänud? (Muhklil peatse teine pesakondki tulekul :wink:) Olge ikka tublid ja terved, ning kalli emmele ja ka pojakestele :lol:
katrin537
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: veritsus peale poegimist

PostitusPostitas nännukas » 15. aprill 2005, 17:41

katrin537 kirjutas:Kas veritsemine on järgi jäänud? (Muhklil peatse teine pesakondki tulekul :wink:)

jah, jäi päris kähku järgi.
ja küll teie olete ikka tragid :P , kuigi vaevalt marta teie teistes pruutides käimise üle rõõmustab :twisted:
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Ivika » 15. aprill 2005, 21:53

Mul on ka ühekordne veritsusekogemus. Tripil jooksis kunagi peale poegimist esimesel päeval verd, arst ütles, et kui palju ei tule ja teisel päeval enam ei veritse, pole muretsemiseks põhjust.
Ivika
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist