Kikk-kõrv + lontkõrv /miks?/tulemus

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Kikk-kõrv + lontkõrv /miks?/tulemus

PostitusPostitas kepsut (Teema autor) » 21. detsember 2003, 00:04

Paaritamise foorumis hakkas silma, et enne paaritumist peab ikka kindlasti veenduma, et tegu oleks puhta lontuga, mitte näiteks lõvilaka ja lontkõrva seguga. Tekkis küsimus, et mis on siis lõvilakas hirmsat? Endale sattus lõvilakk lontkõrv ja just sellepärast ta ongi nii armas, et on nii karvane :wink: Igati lahe jänku muidu, sülle võttes teeb lõuaotsa musi näiteks :D Mina ikkagi võtsin jänese enda tarbeks, ei saa öelda, et ta on "krants" vms, on väga tore seltsiline, alati siblib järgi kodus :) Aga ikkagi, kas siis lõvilakast lontkõrv on halvem kui tavaline lontkõrv?? :cry:
kepsut
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: lõvilakk + lontkõrv

PostitusPostitas Ivika » 21. detsember 2003, 18:18

KEPSUTile vastuseks: lõvilaka alla on mõeldud kikkis kõrvadega lõvilakka, ja ta ei ole kohutav!!!! Minu esimene jänks, kes on praeguseks jänkudetaevas, oli ka kikk-kõrv. On olemas ka lõvilakk-lontud, mul on ka üks selline. See on ikka puhas lontu, ja ma arvan, et sul on ka siuke tore karvane lontu. Kes on täiesti võrdväärne teiste lontudega.
Kogu nende eelnevate kirjutuste point on tegelikult järgmine: ET ARETUSES MITTE KASVATADA KIKK-KÕRVADE NING LONTKÕRVADE SEGUSID!
Kes aga soovib oma tarbeks küülikut ja ei plaani järglasi, ning tal pole oluline, et kõrvad just all oleks või muus asendis, see võib võtta ükskõik mis segu. Ka mina olen teinud segupaaritust, et saaksime huvitavamad pojad ühel emasel, ja väga toredad "lennukid"( kõrvad olid nagu lennukil laiali) tulid poegadest. Pojad läksid ainult lemmikuteks peredesse ja uusi omanikke sai teavitatud nö "krantsidest" .
Siit teine point: KÕIK LEMMIKUNA KASVATATAVAD JÄNKSID ON VÕRDSED, EGA OLE SEGAVERELISUSE TÕTTU TEISTEST HALVEMAD.
JA KOLMAS TÄHELEPANEK ON SELLINE, ET POEST OSTES SEGAVERELIST POEGA, EHK SIIS SEGU LONTUST JA MITTELONTUST, PEAKS SAAMA SELLISE POJA ODAVAMALT!
Loodan, et kepsut sai ammendava vastuse.
Ivika
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Kikk-kõrv + lontkõrv /miks?/tulemus

PostitusPostitas sateliit » 21. detsember 2003, 21:40

tahtsin mina jänkut saada, lontkõrva. otsisime kuulutuste kaudu ja leidsime ühe koha lelle lähedal. seal oli neid jänkusid päris palju kohe. valisin enda lemmiku välja, pidi olema lontkõrv. ema, keda ka näha saime, oli siuke mõnus pontsakas ning lontis kõrvadega. meile öeldi, et kõrvad lähevad paari kuuselt alla, ostmise hetkel olid nad veel üleval. näidati ka, et kikkkõrvalistel ja lontkõrvalistel on kõrvade asetus erinev. et ühesõnaga mul peax nagu lontkõrv olema. kuid... millegipärast ei taha tema kõrvad alla minna. käivad küll küljepeal jms, kuid tagasi lähevad ikka seljale. tahax teada, mis värk on. mul on temast ka pilte tehtud, kui on soovi näha.
sateliit
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Ivika » 21. detsember 2003, 22:27

Isa sa ei näinud? Tegelikult ei garanteeri miski, et see isend, keda näidatakse on see, kes ta väidetakse olevat.
Mul tuli ka üks poeg, kes ei läinudki lonti, tookord ma ei paaritanud oma isasega, pärast tuli välja, et see kasvatusest pärit lontu andis ka teistele kikkkõrv-poegi, ehk siis pold üldsegi puhas.
Sinu puhul ma kardan küll, et tegu on praagiga. Palju sa maksid ta eest?
Kas kõrvad pole kordagi täitsa lonti läinud? Üldiselt segaverelistel poegadel mingi kõrv täitsa lonti ei lähe. Mul muidugi endal üks, kes ärevuses tõstab ühe kõrva püsti ja on ikka täitsa püsti, omaette olles aga laseb kõrva lonti. Samas teist kõrva ta ei jaksa üldse tõsta.
Ivika
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sateliit » 21. detsember 2003, 23:02

ma panin ta pildi ka galeriisse ülesse. bacardy the sateliit ;) ei tal ikka vajuvad need kõrvad allapoole ka mõnikord ja kõrvade asetus võrreldes kikkkõrvadega oli ka teistsugune, niipalju kui minu oskamatu silm märkas. maksin, hmm, 300kr.
sateliit
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Ivika » 21. detsember 2003, 23:11

Nägin jah, see on täpselt "propeller" või "lennuk". Nii nimetan ma poegi, kes on kikkkõrva ning lontu ristandid (nimi tuleneb muidugi kõrvade asendist). Olen ka ise segupaaritust teinud ja sarnaseid poegi ka mujal näinud.
Ma olen 98% kindel, et tegu ei ole puhta lontuga. Sellist pilti võib näha küll paarikuusel lontul, aga siis läheb ka max 1-2 nädalat, et kõrvad lonti ära vajuksid.
Pealegi on ka hind kahtlane, muidugi eks maakohas saab odavamalt. Mina 1,5 kuust lontut küll 300-ga ei müüks.
Kurb, aga tõsi. Lohutuseks ütlen , et lemmikuna on ta ju nii armas "lennuk"!
Ivika
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sateliit » 22. detsember 2003, 10:18

seda ma arvasingi, et päris puhas ta vist ei ole. aga nuntsik on ta ikkagi :D aga kui ma teda paaritada tahan, nt lontkõrvaga. kas siis sünnivad lontkõrvalised või ka lennukid? :wink:
sateliit
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kepsut (Teema autor) » 22. detsember 2003, 23:55

Ausalt öeldes, on mul ikkagi lontkõrvast lõvilakk :) Ehk siis nende kahe segu. Peres taheti lõvilakka, et oleks ikka karvane :wink: Leidsime lehest, et need parasjagu müügiks, võtsime ühendust. Lisaks lõvilakale saime aga ka lontkõrva (kaks ühes :shock: ). Ja minu mäletamist mööda oli tal ema lontu mis lontu (see oli koos poegadega vaatamiseks kaasa toodud). Aga saime siis käest-kätte. Odavamalt kui poes. Sellist hõbehalli värvi jänks on igatahes.
Aga ikkagi täislontukas ja täislõvilakk ja samas ikkagi täis"krants" :lol: :wink:
kepsut
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kepsut (Teema autor) » 23. detsember 2003, 00:02

Kas juhtumisi oli see ema tal ikka üsna trullakas ja suurt-suurt kasvu? Ostsin ise ka käest-kätte ja ausalt-öeldes ehmatasin emast nähes ära. Kasvu tõttu. Tundus teine selline, et ei jaksa süllegi võtta. Naine, kes müüs, rahustas veel, et isase järgi kasvavad, et isane väiksem. Aga me saime lontu ja lõvilaka... Kaks ühes :D ja õnneks ei kasvanud ka maailmatuma suureks ja vast rohkem enam ei kasva ka väga (juunis sündinud see aasta). Et kui juhtumisi ostsid tema käest, siis võib täitsa olla, et pole ta midagi lontu. Tal pidavat jänkse palju olema ja võis ju juhtuda, et see isane pold ka lontu :? Aga jänku on jänku!!! Ja olgu milline tahes, armsad on nad igatahes... :wink:
kepsut
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sateliit » 23. detsember 2003, 10:02

ema oli kohe väga trullakas, jube nuntsik. ma just tahax, et minu jänx ka sellisex kasvax, aga vist jääb väiksemaks. kui talle kunagi sõbrake juurde võtta, siis tuleb natuke hoolikamalt uurida.
häid pühi!!! nii nelja- kui kahejalgsetele
sateliit
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Ivika » 23. detsember 2003, 14:19

Võib-olla ma olen loll, aga ma ikka ei saa veel aru, mis moodi su küülik krants on? Kas ta isa oli siis kikkõrv? Või on tal ka kõrvad kikkis? Või sulle öeldi, et ta ei ole puhas lontu?
Lõvilakk-lontu iseenesest on ju puhas lontu! Mitte ei saada seda ristamisel kikkõrv-lõvilakaga. Et millest tuleneb see sõna "Krants", kelleks sa oma küülikut nimetad. Lõvilakk-lontud võivad sündida ka täiesti siledatel vanematel. Näiteks minu Bibi ja Riinu Tupsu isa ei olnud lõvilakk ja ema on pisut karvasem, aga tal pole ka siukest lakka, nagu nende lastel. Kas nad on siis krantsid, kuna neil on lakk? Muide mõlemad vanemad on pärit soome kasvandustest!!!! Ja kas Tomi Una on ka krants, kuna tal on lakk? Ei ole!!!
Ivika
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 23. detsember 2003, 14:30

No nii.
Selles mõttes on nad krantsid, et puuduvad tõupaberid ja nad ei ole mingit kindlat lontutõugu (a la 'holland lop' või 'meissner lop' või mis iganes).
Selles mõttes on nad puhtatõulised, et mõlemad vanemad on lontud. Nii et puhtatõulised lontud küll, aga mitte mitte mingi kindel lontutõug.
Samas siin Eestis ma ei teagi kedagi, kes mingit raudset joont ajaks ja aretaks ainult mingit kindlat tõugu lontusid. Pigem on siinmaal tegemist lõbusa eksperimenteerimisega. :mrgreen: Ka ei ole Eestis minu teada organisatsiooni, kes jänkudele tõutunnistusi väljastaks. Millest on muidugi sügavalt kahju...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kepsut (Teema autor) » 23. detsember 2003, 19:26

Ivika: ei mõelnud ma sõna all "krants" midagi jubedat. Lihtsalt ei osanud paremini öelda. Pabereid ju pole, poest ei ostetud, vanemaid ei kontrollitud. Aga armas on ta siiski. Kõige armsam :D Ja tal EI OLE kõrvad kikkis ja tal ON kena lõvilakk (ja millised vuntsid :wink: , uhke härrasmees). Ja nii palju kui ma nägin ta ema oli too ikka ehtne lontu.
Peab ikka oma jänkupoisi pildi(d) üles panema, siis näha, et kõrvad pole mitte kikkis vaid on lontis :D
kepsut
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sateliit » 22. jaanuar 2004, 13:13

aga kui mina paaritan oma jänxi lontuga, kudas siis pojad tulevad. kas kah siuksed poolikud või lontud? kas on üldse soovitatav niimoodi paaritada?
sateliit
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

lõvilakk

PostitusPostitas kristiinat » 22. jaanuar 2004, 13:30

Võivad tulla niija naa.Kui sa paaritad oma jänkut sellisega,nagu sinu jänku on,siis sa tead kindlalt millised pojad tulevad.Aga kui nad on erinevad,siis võib sealt jumal teab milliseid jänkusid tulla.Kindlasti mõjutab kõike seda ka nende sugupuu.Minul oli ükskord selline juhus,et ma paaritasin oma jänkud emane oli hallikas ja isane pruun ja mõlemad olid siledad.Üks poeg tuli lumivalge ja nii karvane,kui veel vähegi olla sai ja punaste silmadega ka veel.Ema silmad olid sinised ja isal tume pruunid.Nii et siin ilmas ei ole mitte midagi 100%kindel
kristiinat
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: lõvilakk + lontkõrv

PostitusPostitas sateliit » 09. veebruar 2004, 22:53

minu jänx ongi ju pool-lontu. ema tal puhas lontu (ise nägin), kuid isa kikkkõrv, nagu näha. ja kõrvu hoiab ta üldiselt püsti, kuid ajab neid ka laiali. nagu mängib nendega.
sateliit
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas Kessukene » 10. veebruar 2004, 19:26

Kui paaritada kikk-kõrv ja lontkõrv, siis kuidas nende poegade kõrvadega siis ikkagi on? Kas kõikidel poegadel on kõrvad nagu lennukil või võivad tulla ka kikk-kõrvadega? Ja kui lontkõrvadel võivad kõrvad lonti vajuda veel neljandaks elukuuks (kui õigesti mäletan), siis kas kuu vanustel poegadel on võimalik aru saada, millised kõrvad tulevad?
Kessukene
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 132
Teemad: 7
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 43
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas Triin » 10. veebruar 2004, 20:20

Mendeli järgi võib öelda, et tuleb nii kikk -kõrvu kui lontkõrvu. Samuti selliseid kellel on üks kõrv kikkis ja teine lontis :wink:
jagatud rõõm on see
kui olete koos, sõbrad,
su elu, su päikselisem pool
las silmis kukub pisar
mille naeratus toond
Kasutaja avatar
Triin
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 49
Teemad: 4
Asukoht: Saue
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas Riin » 11. veebruar 2004, 22:45

Ma ei saa aru, miks on vaja paaritada kikk-ja lontkõrva? Mulle tundub see küll nagu koera ja kassi omavahelise paaritamisena. Elusloomad ei ole mingid katsejänesed! Tulemuseks on ju mingid ebardid. Saan muidugi aru, et mõnele võib pettuse teel olla sattunud selline loom ja armas on ta muidugi ikka omanikule, aga see ei tähenda, et tegemist oleks õige teoga.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas Kessukene » 12. veebruar 2004, 09:10

Tegelikult on lugu nii, et endal üks kikk-kõrv olemas ja esialgu temast piisab. Küll aga on mul üks tuttav, kes tahab endale küülikut võtta ühest tuttava tuttava pesakonnast, kus ema on kikk-kõrv ja isa lontkõrv. Seetõttu mul ka selline küsimus tekkis. Kui vanalt üldse küüliku poegadel aru saab, kuidas kõrvad olema hakkavad?
Kessukene
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 132
Teemad: 7
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 43
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 12. veebruar 2004, 10:24

Kui kikk- ja lontkõrvsus on puhtalt dominantne ja retsessiivne, siis oleneb, kas see kikk-kõrv on puhas AA - kas tema mõlemad vanemad olid kikk-kõrvad.
Kui mõlemad vanemad olid kikk-kõrvad, siis on pojad kõik Aa - satelliidid ehk lennukid. Kas on üks kõrv kergelt lontis või on mõlemad sedasi 90 kraadi peal. Vt kasutaja Satelliit pilte.
Kui üks vanem oli lontu aga lontkõrvsus ei avaldunud (on see üldse võimalik?), on võimalus, et mõni poeg on ka aa ehk lontkõrv.
Kui isa polnud puhas lontkõrv, vaid ise Aa satelliit, siis võivad ka pojad on kas satelliidid või lontkõrvad.
Niiet kui ta soovib tingimata lontkõrvalist jänest, tuleks valida pesakonnast, kus mõlema vanema mõlemad vanemad on lontkõrvad.
Keegi auurtest välismaistest lohtufoorumitest pole seda uurinud?
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 23. veebruar 2004, 17:32

to Riin
No koera ja kassi paaritamisega võrdlemine on küll väga vale näide. Koera ja kassi puhul tegu ikka erinevate liikidega.
Küülik on küülik, olgu ta siis lont- või kikkõrv. Muidugi ei maksa seda teha kui soovitakse kindlasti ainult lontkõrva või kikkkõrva.
Iseasi kui soovitakse lihtsalt küülikut ükskõik milise kõrvaga.
Inetuks muutub asi siis, kui poegadest lahtisaamiseks valetama hakatakse ja lubatakse asju mida lubada ei ole võimalik. Selle loo puhul siis lubada, et küülikupojal kõrvad kindlasti lonti vajuvad.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas sateliit » 24. veebruar 2004, 23:07

mina tahax küll oma jänksut paaritada ning just puhta lontuga. siis on vähemalt lootust, et mõni pojake ka lontu tuleb. kuigi, nüüd olen jänest jälgides vaadanud, et ta kuidagi teistmoodi. ma ei tea, kas see on minu paranoia või on ta tõesti natuke selle lihaküüliku (või kes nad nüüd olidki) moodi. teiste jänkud tunduvad hoopis teistmoodi nägudega olevat.
ja kui ma oma krantsikese ära paaritan, kelle suguvõsast õrna aimugi pole, siis ma ei tea ju ka, millised pojad tulevad. ei taha inimestele müüa poegi, kelle kohta ei oska midagi öelda - on nad sõbralikud, erakud, lontud või vahepealsed.
sateliit
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas Riin » 25. veebruar 2004, 01:22

Saan loomulikult aru, et küülikud kõik,aga olen lihtsalt näinud neid tobedate aretuste tulemusi. Minu arvates on see küll täiesti vale. Pole ju ometi loomulik, et jänesel üks kõrv kogu aeg kikkis ja teine lontis,sellist tõugu ju olemas tegelikult pole. Lontusid ju nii vähe pole,et ei leiaks endale paaritamiseks teist lontut. Tegelikult võiks sellele küsimusele mõni tohter vastata, et lõpeks see oletamine ära.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas kristiinat » 25. veebruar 2004, 08:55

ükskord ma sain endale sellise ema oli kikkis ja isa oli lontis kõrvadega.Lõpptulemuseks kasvas sellest jänkust tõeliselt suurte kõrvadega kikkkõrv.Oli omapärane küll aga mitte mingil juhul ilus
kristiinat
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas minufluffi » 26. veebruar 2004, 20:41

Kas tõesti loeb see rohkem kui ilusad jänesed on?
Vahet pole kellega paaritada (jänestest muidugi k.kõrv või l.kõrv)ikka tuleb välja terve ja armas jänes - tulevane pereliige :)
minufluffi
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 75
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas kristiinat » 27. veebruar 2004, 11:58

Asi on selles,et mina teadlikult küll ei paaritaks lontut ja kikkkõrva.Sa ei või ju iialgi teada,millised tited sealt tulevad.Ja kui inimesel on soov saada näiteks lontkõrva,siis ei saa ju sellist jänksi anda lontu pähe või kikkkõrva pähe.See on küll õige,et tore pereliige,ükskõik siis millised kõrvad tal on aga eks igaühe jaoks on kuskil keegi.Mina isiklikult olen lontude järele hull.
kristiinat
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas rotipoeg » 28. veebruar 2004, 21:31

lontusi ja kikk-kõrvu ei tohi omavahel paaritada!
võite seda teha ainult sel juhul kui pojad omale jätate...mind isiklikult ajavad sellised asjad tõsiselt vihale. see rohkem sama kui mul on taks ja naabril colli ja siis paaritame lootuses saada omale minicolli...
olen piisavalt näinud küülikuid kel üks ühest ja teine teisest...ja need pojad on jubedad....
vahel sünnib ka selliseid kel üks kõrv hoiab natuke lonti aga see näeb ikka palju parem välja kui need riidepuu sarnaste kõrvadega elukad....ja mis siis saab kui keegi järgmine otsustab veel omakorda paaritada siis kas lontu või kikk-kõrvaga?...veel üks pesakond väärakaid. see kääbuslontu on alles nii uus tõug, et pole nagu vaja kohe solkima hakata ja kuna see nii on siis sünnivadki kõik kas satellidid või kikk-kõrvad kuna see domineerib, et sealt aga päris lontut tuleks .....0,001% lise tõenäosusega.
Kasutaja avatar
rotipoeg
Vabandage, mul on suhtlemisprobleemid!
 
Postitused: 219
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas Riin » 29. veebruar 2004, 14:15

Olen igati rotipojaga nõus. Mind ajab ka see jutt vihale,et looma välimus ei loe,peaasi,et armas.Kõiki poegi ei jäta Sa ju kohe kindlasti endale ja nii ongi edaspidised järglased ju kõik väärakad põlvest põlve edasi,sest üks võtab teda kui lontut ja paaritab lontuga,teine aga kui kikkkõrva ja paaritab kikkkõrvaga jne. See on täiesti vastutustundetu !!! :twisted: Küsisin juba ennem ka,et miks on seda vaja,pole ju ei lontude ega kikkkõrvade puudust,et paaritada ei saaks omasugusega.
Sateliit!Saan aru,et tahad väga paaritada oma jänkut,aga tegelikult poleks see muidugi õige,sest nii jätkuks selliste segavereliste järglaste hulk põlvest põlve edasi.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kikk-kõrv+ lontkõrv

PostitusPostitas sateliit » 29. veebruar 2004, 16:33

ma juba otsustasingi, et ei paarita, kuna ta iseloomult ka natuke metsik tundub ning välimuselt üldse selline naljakas. pole õrna aimugi, kelle geenid tema sees veel on. steriliseerin hoopis ära ning võtan kunagi juurde puhta lontu. :)
sateliit
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist