Dekoratiivküülikuid võib paaritada?

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Dekoratiivküülikuid võib paaritada?

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 16. juuni 2012, 10:39

Tere ;)
mul ühel sõbral on kaks dekoratiivküülikut (emane ja isane)Emane on valge mustaga ja isane must valgega. Ta tahab neid omavahel paaritada, aga kas dekoratiiivküülikuid võib paaritada? Ise seda ei tea ning mõtlesin äkki mõni targem teab!? Emane on 8 kuune ja isane on 10 kuune. küülikute puurid on kõrvuti ja nad on väga sallivad ja sõbralikud üksteisega. Küsiks ka juurde kas näiteks ühte dekoratiivküülikut ja mõnda teist küülikutõugu võib ka omavahel paaritada. Kõik küsimused ning vastused oodatud!!! ;) :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Dekoratiivküülikuid võib paaritada?

PostitusPostitas darkhelen » 17. juuni 2012, 16:53

Kääbusküülik on täitsa tavaline küülik. Muidugi saab neid paaritada, kuigi eelnevalt tuleks asi läbi mõelda- beebidele tuleb ka kodud leida.

Meil on mitu teemat küülikute paaritamise, sobiva vanuse jms kohta, palun tutvu nendega.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Dekoratiivküülikuid võib paaritada?

PostitusPostitas Pinto » 17. juuni 2012, 19:23

Paaritada ju võib, aga ennekõike peab ikka mõtlema, kas küülikupojad omale ka kodu leiavad. Minu arust on Eestis täielik küülikute uputus. Näiteks Kuldses Börsis on hetkel 31 erinevat kuulutust, kus soovitakse küülikupoegi müüa. Nii et soovitan soojalt ennem paaritamist mõelda, kas kõik pojad (neid võib ju vabalt 5-8 olla) saavad omale korraliku kodu või peavad kellegi söögiks minema.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron