Kuidas aru saada, kas jänesel on jooksuaeg??

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Kuidas aru saada, kas jänesel on jooksuaeg??

PostitusPostitas k2tuke098 (Teema autor) » 01. september 2010, 19:25

Oleme tükk aega tahtnud oma jänkupreilit paaritada, lugesin foorumist küllaltki palju teemasi jäneste paaritumise,poegimise ja muu kohta aga üks asi jäi arusaamatuks! Et kui ma nüüd tahan jänest paaritada, kas siis preilil peab jooksuaeg olema? Ja kuidas üleültse aru saada, kas on jooksuaeg? Kui keegi oskab nõu anda siis oleks väga supper:)
Ette tänades Kätlin.
k2tuke098
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 4
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas aru saada, kas jänesel on jooksuaeg??

PostitusPostitas alina467 » 01. september 2010, 20:29

Ma loodan, et sa siis lugesid ka seda välja, et paaritamine peab olema VÄGA läbimõeldud!

Muidu küülikutel jooksuaega kui sellist ei esinegi. Samas olen mina täheldanud, et hooti käitumine siiski muutub. Kõige kindlam märk sellest, et preili on paarituseks valmis, on see kui pepu peale õrnalt patsutades ta pepu üles tõstab. nagu kassidki.
Samas võib küülik edukalt paarituda ka muul ajal. Aga võib ka üldse mitte õnnestuda, kui näiteks isane ei sobi talle või muud sellist.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas aru saada, kas jänesel on jooksuaeg??

PostitusPostitas k2tuke098 (Teema autor) » 02. september 2010, 18:06

Okey just seda ma mõttlesingi, et üldjuhul loomad paarituvad jooksuajal aga siin foorumeid lugedes pole sellest kuskil juttu ja siis tekkiski küsimus, et kas neil siis on jooksuaeg või ei! aga nüüd kui ma tean siis on väga hea! Suur suur aitähh teile abi eest!:)
k2tuke098
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 4
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist