Kuna emajänes poegi söödab?

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Kuna emajänes poegi söödab?

PostitusPostitas tiuks19 (Teema autor) » 11. mai 2010, 09:32

Eile hommikul sündisid jänksil esimesed pojad ei ole veel kordagi juhtunud nägema, et ema neid söötnud oleks. Lippab mööda tuba ringi aegajalt käib pesas söömas ja joomas nuusutab korra poegi ja siis jälle välja.
tiuks19
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuna emajänes poegi söödab?

PostitusPostitas Kissu » 11. mai 2010, 09:43

Kissu kirjutas:Söötmisest nõnda palju, et küülikuemme söödab poegi vaid 1-2 korda päevas ja tihti just öösiti. Päeval ei pruugi küülik oma poegade vastu üldse erilist huvi üles näidata, kuid tegelikult jälgib ta neid pidevalt. Seega tegelikult ei pruugi sa lihtsalt märgata, kui ta neid söötmas käib. Kui küüliku poegi lähedalt uurida, siis söödetud poegadel peaksid olema kõhud punnis või ümarad igatahes.


http://www.pisi.ee/viewtopic.php?f=9&t=9263

Mainin ära, et lähedamalt uurimine ei käi nõnda, et lähed lihtsalt ja võtad poegi ükshaaval pihku. See on hea viis poegadest lahti saada.

Soovitan sul lugeda seda sama foorumit - siin on hulgaliselt teemasid, mis sa oleks pidanud enne poegade planeerimist juba läbi lugema põhjalikult. Tee seda siis vähemalt takkajärgigi.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kuna emajänes poegi söödab?

PostitusPostitas tiuks19 (Teema autor) » 11. mai 2010, 10:23

Lugesin siin neid ennem poegade sündi aga esimest korda pojad ja väga mures lihtsalt.
tiuks19
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuna emajänes poegi söödab?

PostitusPostitas Jammers » 11. juuni 2010, 11:25

Sellepärast ma mõtlesingi, et minu Lontu ei näita oma poegade vastu huvi välja, siis võib-olla söödabki ta neid öösel. Mu isa arvas eile, et Lontu lihtsalt trambib oma poegade otsas, aga tegelikult olid pojad ikkagi ju pesa nurgas, mitte tervet puuri laiali.
Kasutaja avatar
Jammers
Why not Zoidberg?
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 463
Teemad: 23
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Kuna emajänes poegi söödab?

PostitusPostitas Moonligt » 29. juuni 2010, 17:29

Oh sa ei paneti tähele,kui ta neid toidab.mu kääbus toidab neid püstijalapeal ja on tunne et ta seisab poegadel peal,kuid hoopis tissitab neid.Ja neil on oma kellaajad,mu oma on eriline kooner,toidab poegi paari tunni tagant ja kui pojad tahavad varem tissile siis paneb punuma.
Kasutaja avatar
Moonligt
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 46
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist