Kogu aeg laamendavad.

Mida ja kuidas teeb? Miks ta nii teeb? Õpetamine ja mängimine.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Kogu aeg laamendavad.

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 01. detsember 2016, 16:56

Tervist mul on selline mure ,et nii kui keegi minu tuppa tuleb hakkavad notsud puuri võredega laamendama ning hakkavad röökima ja senikaua teevad põrgulärmi kuni saavad kurki vms .Palun öelge kuidas sellest laamendamisest lahti saada kuni ei ole väga tore kui nad hakkavad kell 2 öösel puuriga lõhkuma ja ise ruiguma .Ma annan neile igapäev muidu värsket,hein on kogu aeg ees krõbinad on ka maiuseid on puhas vesi on aga miks nad nii teevad ?Minu mõistus on otsas :sad: :sad:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Kogu aeg laamendavad.

PostitusPostitas Lind1100 » 14. detsember 2016, 14:15

Oled nad niimoodi ära õpetanud - "Kui piisavalt palju laamendan, antakse mingi aja pärast kurki!"

Paraku ei tea, et selle vastu midagi väga teha annaks, muud kui nende laamendamist eirata ja maiustusi anda siis, kui nad ilusti vaiksed on...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kogu aeg laamendavad.

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 19. detsember 2016, 15:18

Põrsad on natuke vaiksemaks jäänud :) Lihtsalt olen neid eiranud ja kindlal ajal andnud värsket neile (hommikul ja päeval).Pigem jah alguses kui põrsad sain oligi mul see et kas ma annan liiga tihti värsket või annan liiga vähe ja et kas ma nunnutan neid vähe või palju ja seega andsin ma neile ikka päris palju värsket ja alguses panin kaussi 4kirsstomatit siis kapsast kurki ja porgandit (see oli siis 2he merisea peale kuna nad olid ka kunagi sõbrad :P )
Nüüdseks olen ma aru saanud kuidas ikka peab nende eest hoolitsema :) Ega liigne agarus on ogarus muud ma ei suuda oma käitumise kohta öelda :)
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist