Palun kiiret abi

Mida ja kuidas teeb? Miks ta nii teeb? Õpetamine ja mängimine.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Palun kiiret abi

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 26. mai 2016, 20:37

Mu merisead kaklevad :hanky: mida teha nt täna nad polegi peale kaklemise midagi teinud :( ma neid lahutada ka ei tahaks kuna mul pole võimalik kahte puuri oma toas hoida :( kas nt aitaks kui ma saaksin suurema puuri ma kastreeriks notsud ära ja ostaks 2 emast merisiga juurde.ükskord hammustas feliks isegi edmundil silma veriseks (silm paranenud) aga nüüd hammustas edmund feliksit ja nüüd nad juba 2 tundi plagistavad oma hambaid .Tõesti ma ei tea mida teha
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Palun kiiret abi

PostitusPostitas HamsterOnTuim » 27. mai 2016, 17:13

Kas sa nende sugu tead?Kas nad on isased või emased?Äkki neil on paarilist vaja?
HamsterOnTuim
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Palun kiiret abi

PostitusPostitas darkhelen » 28. mai 2016, 13:20

Paaritamine hädadest ei päästa, võimuvõitlus võib pigem hullemaks minna. Soovitaks pigem neid mingi aja eraldi hoida (et kaklemine ei oleks võimalik) ja siis tasa ja targu neutraalsel pinnal neid uuesti harjutama hakata. Või tõesti kastreermine päevakorda tõsta.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Palun kiiret abi

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 28. mai 2016, 20:14

HamsterOnTuim kirjutas:Kas sa nende sugu tead?Kas nad on isased või emased?Äkki neil on paarilist vaja?

Nagu mainisin mõlemad on saja protsendi tõenäelsusega isased
darkhelen kirjutas:Paaritamine hädadest ei päästa, võimuvõitlus võib pigem hullemaks minna. Soovitaks pigem neid mingi aja eraldi hoida (et kaklemine ei oleks võimalik) ja siis tasa ja targu neutraalsel pinnal neid uuesti harjutama hakata. Või tõesti kastreermine päevakorda tõsta.
njaa ma vaatan et mu merisead enam hullult ei kakle kuigi Feliksil mokk lõhki veidi aga edmund hammustas kah teda mokast 4 päeva tagasi.Ma arvan et nad saavad hakkama kuna mul on puuril ju 2 korrust nüüdsest ja lihtsalt kui tüliks läheb läheb edmund ülesse magam :razz:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Palun kiiret abi

PostitusPostitas Lilianluig » 01. juuni 2016, 20:07

Nii, et "No problem"?
Kasutaja avatar
Lilianluig
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 51
Teemad: 21
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 20
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Palun kiiret abi

PostitusPostitas Tiina8888 » 04. juuni 2016, 19:50

Mul oli algul 1 merisiga ja vend tõi teise juurde, kuna ühel pidi igav olema. Kuuaega oli elu normaalne. Mõlemad on emased. Siis hakkas ilge kiunumine pihta, minu merisiga hakkas nooremat kiusama, teine ei julend ei süüa ega juua, ning eriti liikuda puuris. Esimene notsu terroriseeris uut notsut nii, et veri väljas ja kärnad seljas. Öösel oli selline trall, et ise ka magada ei saanud ja nii nad eraldi elama hakkasid ja vend võttis teise notsu endale. nooremal notsul hakkas juba välimus koledaks minema ja karvad langesid välja aga asi hakkas paranema, kuo hakkasid eraldi elama. Iial ei soovita teist meeisiga lisaks võtta hiljem.
Tiina8888
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Palun kiiret abi

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 06. juuni 2016, 09:34

mul ka notsud elavad nüüd eraldi kuigi feliksile saan puuri alles järgmine kuu kätte ja feliks elab siis kassi transport puuris mis on 55x30 tean küll et see on väike elamine aga igapäev lasen ma teda jooksma puurist välja umbes 4jaks tunniks.Nt eile ma proovisin edmundit ja feliksit väljaspoor puure kokku lasta kohe hakkasid kudistama ja hambaid plagistama.Ja Feliks läks sellepärast elama 1kuuks nüüd sinna puuri kuna lihtsalt võimatu oli kogu aeg neid lahutada kui nad kaklema läksid nt eelmine nädal läksid nad kaklema ja Edmund hammustas feliksil kõrva sisse augu verd tuli ka siis ma puhastasin tal selle haava ära ja tupsutasin verd ära .Ja üks asi on see et nad räägivad üksteise vahel juttu (feliksi puur on edmundi puuri peal) siis vaikselt kudisevad aga kokku neid lasta ei saa :( (Edmund & Feliks on vennad ja nad mõlemad on korraga võetud).Igastahes merisigu ma kindlasti ära ei anna kuna nad on selleks mulle liiga kallid .Ja eriti ma ei soovitaks võtta inimestel 2 merisiga vbolla väiksest peast on nad suured sõbrad aga suurena nad ei salli üksteist(enamjaolt juhtub nii) kui inimene tahab et meriseal oleks seltsiline osta 2 puuri pane need kõrvuti ja nad saavad ikkagi läbi võre suhelda aga nad ei lähe kaklema . :badger: :hmstr:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Palun kiiret abi

PostitusPostitas JussSass123 » 14. juuli 2016, 09:05

Ma ostsin eile oma kahe notsule uue ja suurema puuri kuhu mahtus sisse ka see magamin kiik. JUss ja sass olid kiigust nii vaimustuses et läksid tülli kumb saab kiigel olla. Nad päris hammustanud veel ei ole aga muutkui tülitsevad päevad läbi. Võtsin siis kiigu ära aga ikkagi kaklesid edasi ma ei tea mida teha ja neid lahutada ma ka ei tahaks. Kas keegi saab nõu anada ?
JussSass123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 19
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Palun kiiret abi

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 15. juuli 2016, 22:04

Osta oma jussile või jassile uus puur kuna ilmselt kui nad plagistavad hmbaid ja üksteist hammustavad siis pole midagi enam teha tuleb nad eraldi puuridesse panna aga puurid saab ju alati kõrvuti panna a läbi võre suhtlevad nad vägagi hästi omavahel minu notsud iseg lakkuvad üksteist läbi puuride võrede :D
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist