Sülle kakamine ja pissimine

Mida ja kuidas teeb? Miks ta nii teeb? Õpetamine ja mängimine.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas kix (Teema autor) » 22. november 2004, 17:44

Kui ma oma merisea sülle võtan või kuskile lahti lasen siis ta kukub kohe pissima ja kakama :roll: Lähen natukeseks kaugemale näiteks ja siis kui tagasi tulen on junni meri ja tekk märg
kix
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kakarott

PostitusPostitas Liz13 » 22. november 2004, 19:04

kix kirjutas:Kui ma oma merisea sülle võtan või kuskile lahti lasen siis ta kukub kohe pissima ja kakama :roll: Lähen natukeseks kaugemale näiteks ja siis kui tagasi tulen on junni meri ja tekk märg

No mis teha, ka minu sead pissivad ja kakavad vahel, kui neid sülle võtan. Tavaliselt nad teevadki häda, kui nad on erutunud või kardavad(kui võtad sülle või kui isane saab emasega kokku jne).
Liz13
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 299
Teemad: 49
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tihe kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Kissu » 22. november 2004, 21:16

Kui sa notsu sülle võtad ja ta pissib või kakab siis näitab see seda, et notsut tuleks rohkem sotsialiseerida. Ta lihtsalt pissib ja kakab hirmust enamasti.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Tihe kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Kerly91 » 22. november 2004, 21:38

Minu notsu laseb ainult siis kui tõesti on kange häda ja on kaua puurist väljas olnud.
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tihe kakamine ja pissimine

PostitusPostitas vaigla » 23. november 2004, 13:49

jah, seda olen mina ka märganud, et just uus ja võõras keskkond paneb sea kehajääke eraldama.
samas tuttavas koha paterdades - nt minu voodil - annab ta ise märku, et nüüd tahaks loiku teha - ronib ise käte peale mul ja sipleb oma kasti suunas :D
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tihe kakamine ja pissimine

PostitusPostitas vari » 23. november 2004, 17:24

minu siga "märgistab" kah vahest. kui tegu on isase meriseaga võib ju tegu olla ka nn territooriumi märgistamisega, eriti kui on mõni uus koht. kõik nurgad ja toaääred lastakse täis. minu siga õnneks seda enam ei tee (kunagi noorena küll) ning nüüd käib ta oma tumerohelise rätiku peal häda tegemas. kuigi kaua süles olles tekib ka teinekord häda ja paar pabulat puistab, kuid sülle pissinud pole ta veel kunagi (loom juba üle 2a vana) ning toas tuleb vaadata kuhu ta pissil/kakal käib ning sinna panen tema oma lõhnaga rohelise rätiku. sellisel juhul ta mujale ei lase, muidu pabuldab aga küll kuhu jumal juhatab :D
vari
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 169
Teemad: 9
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Pissib sülle

PostitusPostitas kirtu » 05. märts 2005, 11:48

Minu merisiga pissib mulle väga tihti sülle. Aga esimene kord kui tal süles pissi häda tuli siis ta hakkas ruigama kuid siis ma ei saanud aru, et ta pessa tahab ja peale seda ta polegi enam ruianud mulle,et tahab pissile. Kuid nüüd kui tal häda tuleb siis hakkab ta ennast niimoodi nihutama :P ja siis saan ma ta kohe pessa panna... :P Aga kas teie notsud teevad ka oma hädad teie sülle?
kirtu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Helery » 05. märts 2005, 13:56

Minu notsu on selle koha pealt üllatavalt arenenud. Juba esimesest kokkupuutest peale ei ole ta oma häda teinud ei põrandale ega sülle. Samuti ei reosta ta enda elamut, nii kui ma ta sain panin tähele, et ta ka puuris pissis ainult ühte kohta. Ostsin selle loomade pissikausi talle ja nüüd teebki hädad sinna! Hästi tubli nots.
Helery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 115
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas vaigla » 05. märts 2005, 14:33

Põrandal või voodil hakkavad tegelased nihelema ja närviliselt ruigama, kui pissihäda peale tuleb.
Ja kui ma ei märka reageerida ja neid puuri tõsta, siis tehakse loiguke muidugi valmis. Junne poetatakse muidugi täiesti süüdimatult.
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas paraboa » 05. märts 2005, 22:53

Enamasti nad jah annavad sellise viisaka nihelemisega märku , et midagi on tulemas. Ainuke erand on mul selles osas vanapapi Elvis ,kes paistab arvavat et sülle peabki pissima. :evil: .Sirutab ennast süles välja ,kuriseb ja paneb silmad kah rahulolust kinni ja laseb siis uputusel tulla-no on tüüp ja ümber õpetada pole teda seni õnnestunud.
paraboa
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas panzer » 07. märts 2005, 19:53

Minu notsik pissis siis sülle kui ma ta alles sain endale. Ta oli siis väike ka ja väiksed lapsed ikka ei tea kuhu pissima peab :D aga kui ta suuremaks kasvas, siis ei ole seda õnnetust enam juhtunud. Ainult, et kappide alla meeldib ikka loigukesi lasta.
panzer
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 12. märts 2005, 12:38

Vahest nad pissivad siis kui kardavad ka, aga jahh mõned on sellised kavalad, et pissivad sülle :P
Ehk läheb üle see komme :)
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas kirtu » 12. märts 2005, 12:48

Ei karda ta mind midagi.. :D :D
ta on mul olnud juba 1 aasta ja veel rohkemgi :)
kirtu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas ElzZzu » 12. märts 2005, 13:13

Vahest ikka juhtub.Minu põssal ka selline komme.Tavaliselt ta pissib siis kui ta on üle 15 minuti käes olnud.Mõnikord annab märku et pissile tahab ,aga mõnikord laseb kohe mõnuga :D
ElzZzu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tihe kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Kissu » 16. august 2005, 12:02

evelinrootsi kirjutas:See on ma arvan sellest, et merisiga kardab. Kui ta sul niisama puuris on kas ta siis ei tee koguaeg oma hädasi. Kui teeb, siis on tal kõht korrast ära.

Merisead teevadgi koguaeg junnikesi. Mitte nüüd nii nagu viinerite rida aga see, et nad palju kakavad tuleneb sellest, et nad palju söövad. :) See pole nüüd küll märk kõhu korrast ära olemisest. Pigem on see märk, et notsu seedimine korras.
Kui kõh korrast ära on siis notsu üldse ei kaka, kaka on vedel, kaka on mingit muud värvi jne.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas Endised kasutajad » 26. august 2005, 15:00

Mu sõbrannal oli sama häda. Tema üks merisiga pissis talle terve elu sülle :D . Sellepärast võttis sõbranna alati mingi kaltsu või lapi sisse on notsi. Too tegi selle muidugi täis. :lol:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas klemm » 26. august 2005, 16:07

Minu merisiga pissib mulle väga tihti sülle

Olete saanud erilise au osaliseks. seda sõna otseses mõttes.
Lugesin et kui isane emasega paaritama hakkab siis oma erilise lugupidamise osutamiseks urineerib isane emase enne täis. Ja mitte kõik ei saa sama au ja kohtlemise osaliseks, vaid neil kes on välja valitud ja kellel väga veab. Midagi säärast sellega oli. Vabandust kui see kellegi kellelegi koledana kõlab.. :)
klemm
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 18
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas mimoos » 14. september 2005, 10:56

Minu notsu süles niisama naljalt ei pissi ega kaka. Kui häda väga suureks läheb, hakkab ta valjult vilistama ja kipub sülest ära. See on mulle märguandeks ja ma panen ta puuri, kus ta kohe soristab. Aga seda, et merisiga pissib territooriumi märgistamiseks, kuulen esimest korda. Vahel lasen notsu suurele voodile jooksma ja panen ühte nurka kokkumurtud rätiku. Mu notsu teab, et see on WC (ülepäeviti vahetan "välikempsu"). Territooriumi märgistab minu põrsas tagumikku vastu voodit nühkides, tervele voodile teeb mitu korda mängimise ja hullamise ajal ringi peale.
mimoos
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Ruigaminni » 14. september 2005, 11:11

Notsud ei pissi territooriumi märgistamiseks. Nad märgistavad territooriumi hoopis oma rasunäärme eritise lõhnaga - tagumikku mööda maad lohistades või seda mingi eseme vastu nühkides.
Neil on lihtsalt kiire seedimine ja nad söövad palju, sellepärast ka palju väljaheiteid. Noored ja sotsialiseerimata loomad jah pissivad-kakavad ka hirmust, aga riielda nendega selle pärast küll ei tohi. Kuulda on et nad võivad seda teha ka "vihast", et kui loom juba hirmsasti tahab puuri (kui sealt näiteks tuleb lemmiksöögi lõhna), aga omanik ei lase.
Ruigaminni
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 319
Teemad: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas Kissu » 15. september 2007, 16:36

Selline tilluke loiguke, mis kohe ära kuivada saab ei haise eriti. Samas puuris, kus saepuru pissist läbi imbub aga kuivada ei saa eriti, kipub see puhastamata jätmisel ikka haisema minema küll. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas ruigam » 18. september 2007, 00:48

Mu siga pole never mulle SÜLLE pissinud.
Koerad on võrratud.
Kasutaja avatar
ruigam
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 152
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas Kissu » 18. september 2007, 07:14

Iga notsu on erinev. Mõni võib esimesel korral sülle võttes sulle pissida hiiglasliku loigu ning hiljem ikka kogu aeg pissida. Samas kui teine notsu ei pruugi eales sulle ühtegi tilka pissit sülle lasta. See oleneb täiesti meriseast.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas E4- » 18. september 2007, 20:36

Minu sead pissivad ka sülle, aga ma panen alati ajalehe koos mitmekordse linaga alla enne kui nad sülle võtan. Bella laseb rohkem ükskõiksemalt, häda tuleb, siis laseb ja ei vaata ka kuhu, pabulatest rääkimata, Nessast on mul jäänud selline mulje, et tema nagu hoiab kinni niikaua kui saab ja siis laseb, selline korralikum. Mul nad nagu tagurdavad natukene enne, aga siis ei jõua kuskile neid enam tõsta ega midagi. Ma üritan lihtsalt linaga läbi elada.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Küpzis » 04. oktoober 2007, 14:11

Minul on notsuga nii, et kui ta on minu või kellegi teise süles ja ta tahab pissida või kakada siis ta hakkab lihtsalt niutsuma ja annab sellega märku, et tal on nüüd aeg ´´wc-d´´ külastada ja ta on ise kusagilt selle harjumuse omastanud, mina pole talle seda õpetanud :razz: :biglove:
Kasutaja avatar
Küpzis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas otokas » 09. detsember 2007, 15:05

Minu oma pissis mulle sülle kohe esimesel korral, kui ma ta sülle võtsin :-D Peale selle on ta veel vist ühe korra lasnud, aga ega tal eriti võimalust pole..sest kui ma ta sülle võtan siis ma teda nagu väga kaua ei hoia, sest ma tean et kui ma hoian rohkem kui kümme minutit siis juhtub see jälle. Ja seda ma ei taha ju.
Tegelikult on elu ilus!
Kasutaja avatar
otokas
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 7
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Babu » 14. detsember 2007, 17:52

Kui notsu süles pissib või kakab on see vaid hirmust. :o
Minu notsu ei tee seda kunagi kuid ta kardab. :-)

Ta lihtsalt niuksub kui tahab wc-sse minna!
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pissib sülle

PostitusPostitas Kellu » 02. aprill 2008, 08:25

Seda teemat lugedes tuleb mul ikka ja jälle meelde üks naljakas lugu korralikust meriseast. Mu sõbral oli merisiga (nüüdseks to merisiga surnud kahjuks) kes ei teinud kunagi sülle kuna ta teadis, et sellest tõuseb kära palju. Kord aga ei saanud sõber merisea vihjetest aru kui merisiga üritas selgeks teha, et ta nüüd pissile tahab kiiresti. Lõpuks merisiga loobus vihjete tegemisest ning puges kähku sõbra varukasse ja laskis seal ennast tühjaks. Merisiga ei arvanud ka, et ta midagi valesti oli teinud kuna ta tegi ju ikkagi varukasse mitte sülle. :razz:
Kasutaja avatar
Kellu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 4
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Sonnu » 17. mai 2010, 17:34

Vahest ikka juhtub jah, et ka minu notsu teeb väikseid junnikesi mulle sülle.
Mul on ka nii, et kui ta tegi oma häda siis hakkab nihelema või väikseid häälitsusi tegema ja vaatab minu peale süütu näoga nagu ta poleks midagi teinud :D
Sonnu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 3
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Elllii » 03. november 2010, 22:01

Ei tee sülle hädasid!
Viimati muutis Elllii 23. november 2010, 22:18, kokku muudetud 1 kord.
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Elllii » 23. november 2010, 22:17

Minu notsu ei kaka ega pissi mulle sülle, vaid hakkab rabelema ja siplema ja siis kui ta puuri lasen, teeb ruttu suure loigu maha :)
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline