Pärnu Port Artur 2 Terveks

Kust leida oma väikelemmikule teadlikku arsti

Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas OpheliaDreamers (Teema autor) » 03. august 2010, 20:22

Tahaks teada, kui paljud on mainitud kohas saanud väga halba teenindust? Olukord siis selline, et seal kaks kliendi-teenindajat: väga meeldiv, sõbralik ja abivalmis neiu ja väga kuri ja tujukas mees, kes on kõik mu tutvusringkonnast, kes seal poes käinud- näo täis sõimanud. Kaasaarvatud minul. Ma sain sõimata, et julgesin küsida, kas neil äkki kuskil, kus ma ei märganud on "teisi" kassi liivakasti lõhnapulbrit, kui need, mis ma ühel riiulil vaatasin. Sõbrannal sõimati nägu täis, et ta tahab kassi ära tappa, sest annab kassile Royal Canini toite. Üks klient sai sõimata, et tahab jänest ära tappa mineraal kivi ostes. Veel on see mees mulle ja tuttavale rääkinud, et loomadel puuduvad emotsioonid jms. Mina ja kaasaarvatud suuremosa Pärnu loomapidajatest käivad sealt poest kaarega mööda. Tean seda, sest tuttav töötab teises loomapoes ja talle väga palju negatiivset tagasisidet tulnud selle PA2 kaupluse kohta.

Mida ütlete Teie?
"There's nothing else I would rather do, unless there was a profession that involved cuddling bunny rabbits and kittens all day for money."
Kasutaja avatar
OpheliaDreamers
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 188
Teemad: 23
Pildid: 0
Asukoht: Pärnumaa, Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas kertu0208 » 04. august 2010, 17:08

Mina ka ei käi enam seal. Tahtsin kassidele konservi vahelduseks osta ja sain praktiliselt õiendada selle eest, kuna tema sõnul steriliseeritud/kastreeritud loomadele ei anta konserve, kuna need pidid hormoone sisaldama.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas Liia814 » 23. august 2010, 18:38

Olen sealselt nais müüjalt väga head teenindust saanud. Korra käisin seal ka siis kui mees tööl oli. Siis küsisin, et kas teil on siin kolmnurksid liivkaste (sest ma ise tõesti ei näinud) siis vaatas mind imelikult ja näitas sõrmega kõige ülemisele riiulile- kuhu ilma redelita ei ulatakski vist... Ja ega ta nagu ei vaevunud neid sealt ise kah alla võtma... Ma siis kõndisin minema... mis ma ikka teen noh...
Kasutaja avatar
Liia814
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas Sissu » 23. august 2010, 22:57

Nõuad, et see liivakast sealt alla võetakse. Ja kui midagi kobisetakse, siis küsi rahuliku ja malbe häälega, vabandage, mis on teie nimi ja siis juhataja numbrit. Selline inimene ei kõlba klienditeenindajaks ja tulebki lihtsalt kaebusi esitada. On olemas palju teisi töid, kus ei pea inimestega kokku puutuma
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas Kuldhai » 24. august 2010, 08:59

Täiesti nõus Sissuga, nii tulekski teha, kui ikka olukord nii hull on.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas tuhkrudonarmsad » 19. oktoober 2010, 17:29

Mina olen ka selle mehega pidevalt vaielnud, kuna tema arvab et tuhkrud on närilised ja räägib pidevalt et tuhkur on nagu iga teine näriline, sööb heina ja teravilja. Mina siis ütlen, et tuhkur on kiskja ja ta ei söö heina ja teravilja. Ja iga kord jälle sama asi otsast peale...
Alfons, Reeta ja Leidi on maailma kõige nunnumad!
Kasutaja avatar
tuhkrudonarmsad
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 342
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu-jaagupi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas nirgike » 19. oktoober 2010, 18:58

Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas Marika » 19. oktoober 2010, 19:41

Mina olen ka oma kilpkonnadega Terveksi klient, juba väga kaua. Ja kui saan, käin ikka Riia mnt. kliinikus asju ostmas. Seal on vahva. Kuid vaid ühe korra sattusin PA2 poodi. Seal poes sattusin mehe peale ja ta ajas ka minu kurjaks. Tahtsin kilbudele vitamiine, kuid ta hakkas rääkima, et andku ma neile hakkliha (stepikatele) ja siis pakkus kuivatatud krevette!!! Nii teravad, et lõhuvad ka minu käed ära. Ma avaldasin oma arvamust ja tulin ära. Inimene, kes sellises kohas töötab, peaks rohkem teadma. Ja kui ei tea, siis harigu end. Mõni noor loomaomanik võib pärast oma silmad peast nutta, kui loomaga midagi juhtub. Enam ma sinna ei lähe.
Kasutaja avatar
Marika
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas Misty1 » 19. oktoober 2010, 22:26

Nu ma ei tea kas seal meesmüüaid mitu, aga korra olen sinna sattunud. Ja mitte üks piuks .No pisut ikka:), aga oleks ehk rohkem tahtnud müüa arvamust toodete kohta. Ehk näisin ise konkreetne, kuna ma olin siit juba varem lugenud ja v6tsin varakult kurja tädi hoiaku. :-D
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas MuffinxX » 26. oktoober 2010, 14:16

Kui asi tõesti nii hull on siis tasuks tõesti kõigepealt juhatajale teatada ja siis vaadata mis edasi saab . Proovin ise kah seal poes ära käia.
MuffinxX
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 5
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Port Artur 2 Terveks

PostitusPostitas number » 01. juuni 2011, 13:50

No igatahes on see pood nüüd remondi tõttu suletud, vähemalt kiri seal väidab seda.
Kahtlane värk, sest alguses oli lihtsalt kinni ja mingi aeg on tekkinud, et remondi pärast.
Liikumist või mingit remonti pole ma seal küll näinud, kõik asjad sama koha peal ja tegevust ka ei tundu olevat.
Ja kas on võimalik, et see sama mees PA1 poest on asunud tegutsema Kaubamajaka Terveksisse? Midagi halba ta kohta öelda polegi, aga kuidagi ebameeldiv oli, nagu lõõpis ja selline, enam sinna minna ei taha kui näen, et tema.
Kasutaja avatar
number
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Loomakliinikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist