Hammustused loomadelt

Lemmikloomapidamisest üldiselt

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas kerliilrek » 23. aprill 2008, 21:08

Kassilt olen jubedalt küünistada saanud , koeralt mitu korda hammustada saanud ja küülikult olen ka hammustada saanud .
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Liivakakene » 28. aprill 2008, 11:02

Ma sain oma liivahiirelt mummult hammustada.Panime plaastri peale ja juba 1-he minuti pärast oli plaaster verine.Siiamaani haav alles.
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Viu » 04. mai 2008, 09:35

Rotid on mind naksanud, aga see ei ole vist kurja pärast, arvan, et kui nad oleks olnud tõsiselt pahased, oleks ikka veri väljas. Naljakalt lahtiste hammastega pigistasid. Ja mu sugulase papagoi ründas mind, lendas õlale, karjus kõrva ja andis paar vopsu. Arvasin, et sõbralikkusest, aga öeldi, et ta ei sallivat naisterahvaid, eriti kui peremees on kõrval. Põldhiir on hammustanud päris kõvasti, võtsin uudishimust pihku, kui väike olin. See oli päris valus. Kriipimist olen aga saanud küll-küll, kui jänes oli, siis olid käed ühtelugu kriimulised.
Viimati muutis Viu 07. mai 2008, 18:47, kokku muudetud 1 kord.
Mida vähem, seda uhkem!
Kasutaja avatar
Viu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Lind1100 » 04. mai 2008, 11:11

See minu rottide näksimine on tegelikult katse sinu sõrmi puhastada. :wink:

Lind unustas ära, et lisaks putukatele on ta hammustada saanud ka tavaliselt pruunilt huntämblikult. Ei tea kas too üritas mind ka ära mürgitada, igatahes jube valus oli,kui ämblik oma teravad kobiad ja lõuad mulle sõrme vajutas.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Memory10 » 04. mai 2008, 11:25

Minagi olen putukatelt palju hammustada saanud. Ma unustasin veel lisada, et mu koer hammustab mind pidevalt jalast, kui ma jalgrattaga sõidan. See pole tegelt valus, aga vastik on ikka ju sõita kui keegi koguaeg segab. :dry:
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Viu » 04. mai 2008, 14:09

Memory, sa pead kedagi laskma end õpetada, kuidas koera sellest kombest võõrutada. Lisaks sellele, et keegi võib tema pärast kukkuda, on see ka koerale ohtlik - mõni inimene võib teda jalaga lüüa. Meil oli ka kord selline koer. Meie ei lasknud teda kordagi väljaspool koduaeda rihma otsast lahti.
Mida vähem, seda uhkem!
Kasutaja avatar
Viu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Memory10 » 04. mai 2008, 17:06

Eks me siis hakkame sellega tegelema. Aga muidu ma ei usu, et keegi inimene teda hakkaks jalaga lööma, sest me elame maal ja siin tunnevad kõik teda. Mõnikord muidugi käivad siin võõrad ka. Ahiaa tuli veel meelde et kass on mind sada korda hammustanud ja et jaanalinnu kasvatuses hammustas üks jaanalind mind peast. Tal jäi päris suur pahmakas minu juukseid noka vahele. :wacko:
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Siki » 05. mai 2008, 11:15

Kui oma koeraga mängin siis saan pidevalt hammustada (mitte valusalt). Mängu käigus ikka juhtub. Kasside käest olen loomulikult hammustada saanud. Ja kui papagoidele midagi ei meeldi, siis saan neilt ka hammustada ja peale seda läheb see koht kust papagoi mind hammustas alati paiste ja valusaks.
Kasutaja avatar
Siki
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 145
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Kuusalu vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Nirk » 07. mai 2008, 15:14

Mind koer hammustab ka mänguhoos ja ka mitte valusalt. Kassid hammustavad siis kui neile midagi ei meeldi. Kui tuhkur oli veel mul väike siis talle meeldis hammustada aga nüüd ei ole hammustanud veel.(minu teada)
Kasutaja avatar
Nirk
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 1
Pildid: 4
Asukoht: Vihasoo(harjumaa)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Liismari » 26. mai 2008, 21:21

Minu kilpkonn hammustab ainult kogemata, kui ma teda söödan ja see ei ole eriti valus! :-) Muidu olen ma sõbra rotilt hammustuse saanud, et sõrmest hakkas verd jooksma! See on nii valus!
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas cougar » 27. mai 2008, 12:07

Las ma mõtlen. Põldhiirtelt, kui me neid kartuleid võttes leidsime ja koju tõime. Loomaaia ronk virutas nokaga, kui olin veel laps. Simferoopolis käies lastezoo pelikan üritas näpistada, aga ma sain jala eemale tõmmata. Kui poleks saanud, siis oleks vast olnud "kole metsapilt," sest pelikanil ju nokk suur nigu obesel, munahammas on loheküüne mõõtu!
Herilaselt olen hammustada saanud, oli palju valusam kui nõelamine ja pöidlast tükk väljas. Nahkiirelt olen hammustada saanud, ta oli maal köögis mingis kastis ja kui ma ta sealt välja võtsin, et õõnsasse õunapuusse transportida, siis lõi hambad sisse - nagu peenikesed ja üliteravad nõelad, justkui tikkis nendega.
Kolimise ajal tahtsin kassi korvi panna, aga ta ei lasknud ning hammustas mind nii, et mul läks lausa süda pahaks ja pidin hulk aega lamama. Verd siiski ei tulnud, ainult kaks silmahamba auku oli käe sees. Teised pärast ütlesid, et olin näost valge olnud. Ta oligi sihuke hammustaja kass, pidevalt kargas selja tagant säärde kinni, ja sugugi mitte nalja pärast. Pärast hakkasin koera appi kutsuma ja siis sai koer alati need kolakad enda kaela. Aga vastu hammustada ei julgenud, kuigi oli ise hunt.
Ratsatreeneril võttis viguritega varss kannikast kinni, kui too istus tõkkel.
Koerte käest olen paar korda saanud, aga mitte midagi erilist. Praegu on aga sihuke veider seis, et isegi kui mõni koer hakkabki nagu hammustama, siis näeb see välja nii, et ta kõvasti kokkusurutud hammastega virutab mulle vastu kätt. St tegelikult ta ei hammustagi. Seda on mõned korrad juhtunud, kuna ma lähen süüdimatult võõraid koeri käppima ja kutsutama ning mõni lihtsalt nö kaotab hetkeks närvid. Aga miks nad nii teevad, seda ma ei tea.
Kutsikate ja kassipoegade mängult näksamisi ma ei rehkenda üldse hammustusteks. Urrlooma rotilt sain kergelt näksata, kui sõrmi talle puuri toppisin :-) Oma kaagid on vaid kergelt näkitsenud mu sõrmi, kõrvu, nina, suud ja silmalauge, see rohkem sihuke sotsiaalhooldus, mitte hammustamine.
Ükskord näksas küülik. Vasikas tahtis mind ka ükskord "ära süüa", aga no vasikad ongi sihukesed, et lutsutaks kõike. Vanaemal aga oli sügav auk eluaeg käe sees, kust kodusiga näksas, kohe ikka ametlikult.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas sindrinahk » 27. mai 2008, 13:24

Väiksena hüppas mulle maa koer hammatsega näkku, see oli õnneks esimene ja viimane kord. Suuremana olime nagu sukk ja saabas. Rohkem koerad nagu hammustanud ei ole, sest ma ise ei torgi võõraid koeri. Hamstritelt olen hammustada saanud. Üks oli veel eriline tigedik, kes ise otsis paljast nahka, kust hammustada saaks. Võõraid närilisi ka ei näpi kui omanik ei ole just kinnitanud, et ta ei hammusta. Kanadelt mune otsimas käies pani üks kana mulle varba pihta nokaga, sest plätu oli katki ja varvas paistis välja ning liikus veidi ja kana arvas et rasvane ussike ja tegi toks. Maal on lehm üritanud üle lakkuda oma pika keelega ja vasikas on ka lutsutanud. Üks hakkas karjamaal järgi käima nii et mul oli ikka tõsine hirm nahas lõpuks. Hiired ei ole mind veel ükski hammustanud (ei metsikud ega kodu). Maal oli ka üks kole tige kukk, kes igal võimalusel ründas. Piisas sellest kui ma kusagilt nurga tagant välja ilmusin või üks kõik kes muu, see sai oma koosa. Aias tuli liikuda toigas käes. Ükskord läks koer kukele kallale, sest kukk tuli mulle kallale. Koer hammustas kukel harja veriseks aga kukk va tigedik tuli ikka kraaklema (lõpuks sattus see kukk potti).

Kui nüüd mõelda, siis ma väga palju polegi hammaustada saanud. Kõige rohkem olen kukelt tappa saanud.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Memory10 » 30. mai 2008, 20:35

Ei mäleta kas kirjutasin, aga mind on üks kuri poni, kellega sõitsin kõhust hammustanud. Pärats kõht trenni ajal väga valutas, :umm:
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Liivakakene » 01. juuni 2008, 19:26

Kellu kirjutas: Kord olin ma köögis ning lauapeal oli nagu väike roheline "pallike".

:ot1: See oli arvatavasti mingine mullakakadlane.
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Kikutiina » 04. juuni 2008, 11:02

Minul on tige hamstrimammi kes igal võimalusel hammustaks nii, et lausa veri väljas.Isane kes temaga koos,see on ka kes vahest ründab,kui mitte nii tihti kui see vihane emane! :sad:
Kasutaja avatar
Kikutiina
Mina ei oska kasutada otsingut!
 
Postitused: 30
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas kadre » 08. juuni 2008, 20:01

Oi, minu jänku on teinud mulle pöidlasse umbes 2 cm sügavuse haava hammustades, omadel põhjustel. Naabri rotveiler on ka jalga hammustanud just augusti lõpus ja kui kooli alustasin(läksin 1. klassi) siis kolm kuud olin kehalisest vabastatud, jalas oli umbes 5 cm sügavune haav ja arst totu ei andnud mulle karke ka, endal olid kabineti nurgas olemas need :bang:. Ja selle naabritüdrukuga me oleme juba titest saati suhteliselt parimad sõbrannad ja tal on suur batuut ja siis kaks korda on Paža lahti saanud ja just sellel ajal kui mina nagunii batuudi poole jooksen, nii et ma olen ilmselt õnneseen :-D.
Tahtejõuga võib saavutada kõike!
Kasutaja avatar
kadre
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 4
Asukoht: Nõo
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Lexie » 10. juuni 2008, 20:40

Oma koeralt on Palju sõbralikke mänguhoos saadud hammustusi ja näksatusi, kuid purelemiseks pole kunagi läinud. Aga jänku näksab ikka ka vahel vihast, kui ta oma tahtmist ei saa (nimelt ronib ta kogu aeg voodile ja mina tõstan ta sealt kogu aeg maha ;P ainult siis võib ta voodis olla, kui mina ise ka seal olen) aga õnneks pole need näksatused väga valusad olnud.

Mul on muidu ka olnud koertega väga valusaid kogemusi, kuna kaks korda on mind näost hammustanud kurjad sugulaste koerad, kuid seegi pärast ei ole koeri kartma hakanud.
Kasutaja avatar
Lexie
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Pildid: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas raheldeegu » 11. juuni 2008, 11:23

kadre kirjutas:Oi, minu jänku on teinud mulle pöidlasse umbes 2 cm sügavuse haava hammustades, omadel põhjustel. Naabri rotveiler on ka jalga hammustanud just augusti lõpus ja kui kooli alustasin(läksin 1. klassi) siis kolm kuud olin kehalisest vabastatud, jalas oli umbes 5 cm sügavune haav ja arst totu ei andnud mulle karke ka, endal olid kabineti nurgas olemas need :bang:. Ja selle naabritüdrukuga me oleme juba titest saati suhteliselt parimad sõbrannad ja tal on suur batuut ja siis kaks korda on Paža lahti saanud ja just sellel ajal kui mina nagunii batuudi poole jooksen, nii et ma olen ilmselt õnneseen :-D.

% cm haav :shock: ? Jalg ise on vaevalt 5 cm`ne
Kasutaja avatar
raheldeegu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 565
Teemad: 32
Pildid: 7
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Lind1100 » 11. juuni 2008, 21:09

Minu jalg on umbes 10, veidi rohkem.

Tegelikult usun et ta ei mõelnud mitte sügavust vaid pikkust. :-)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas liivahiir100 » 17. juuni 2008, 18:59

mind on üks kord liivahiir hammustanud :sad: ,väga valus oli ja verd palju :shock:
liivahiir100
Läbustaja
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Liivakakene » 18. juuni 2008, 14:19

liivahiir100 kirjutas:mind on üks kord liivahiir hammustanud :sad: ,väga valus oli ja verd palju :shock:

Mul oli täpipealt samamoodi:(
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas chupachups7 » 20. juuli 2008, 18:12

Hammustada olen saanud oma liivahiirelt. Ei tea mis tal hakkas.
Ükskord läks mu kass tigedaks ja suvalt hammustas, aga see oli esimene ja ainus kord. :hihi:
Aga mu koer - see näksib kõike. :-D
Allkiri eemaldatud - palun tutvu foorumi reeglitega!
Kasutaja avatar
chupachups7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 1
Asukoht: Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Liisu- » 22. juuli 2008, 08:28

Sama siin, koerale ei saa pai ka ilma näksimise ja ilastamiseta teha :lol: Kass hammustab ainult siis kui ta vihale ajada :-)
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Annli » 23. juuli 2008, 11:27

Minu merisiga on mind harva hammustanud. Enamasti siis kui ma neile midagi toon (nt. kurki) ja siis nad sellest kuidagi mööda hammustavad. Tõsiselt valus oli. Seoses sellega tuleb meelde, et kunagi olid mu emal kunstküüned (rohelist värvi) ja siis ta tõi merisigadele kurki, ning loomad arvasid, et ta küüned on kurk ja siis lõid hambad küüntesse (käänasin vist õigesti :ups: )..

Mälestustesse jäävad merisead Käti, Sara, Mammu, Maasikas ja Katrin .
Kasutaja avatar
Annli
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 179
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas alpachino » 31. juuli 2008, 18:09

Minu rotil on imelik komme- talle meeldib minu varbaid ja tallaaluseid näksida kui ma jalad teki all raamatut loen. ykskord ta vist otsustas mu varba kaasa võtta ja näksas vere välja. mind ta tegelikult kunagi ei hammusta, aga teised saavad kyll oma karistuse kätte kui käe puuri topivad.
Kasutaja avatar
alpachino
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 2
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas Ronja » 01. august 2008, 12:13

Mu kass hammustab siis, kui ta tahab kakelda või mänguhoos. Aga ta ei hammusta kõvasti.Hästi harva saan veitsa haiget.
Verd ei ole ta mitte kunagi välja hammustanud.
Vahepeal kui mul nt. kleit või seelik seljas on, siis ta ajab mind taga ja näksab mind jalgadest. See on täitsa naljakas. :) Või siis harva on veel selline asi, et kõnnib minust mööda, näksab jalast ja kõnnib edasi :D
Muidu olen sõbranna liivahiirtelt ka näksata saanud, aga mitte kõvasti, ma parajasti söötsin neid läbi puurivõre :D
Aa jah, ükskord kui ma olin u. 4 aastane, ajas mind onu naabri paleekoer mind talvel taga ja näksas kandadest, see oli hirmus, ma karjusin üle tänava :huh:
Loomad on võrratud
Kasutaja avatar
Ronja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas katzik » 01. august 2008, 22:18

Mul on aind üks tõsisem hammustus, kus vanaema koer hammustas mind vasaku jala põlveõndlast.
Ma olin siis 6 aastane ja tilberdasin ringi ajas, Nässu aga kurjustas millegi pärast ja hüppas kallale miskipärast.
Aga oi kui aru sai, et hammustas...peni oli nii alandlik kohe..
Viimati muutis katzik 05. august 2008, 20:10, kokku muudetud 1 kord.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas mustu » 05. august 2008, 19:22

Minul näiteks tuhkrukutsikad hammustavad mänguhoos koguaeg ja päris korralikult. Paar korda isegi verele.
Kasutaja avatar
mustu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 41
Teemad: 1
Asukoht: Lavassaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas otokas » 05. august 2008, 21:00

Minu merisiga hakkab hammustama siis kui ma teda teatud kohtadest sügan, näiteks kõhu alt.
Tegelikult on elu ilus!
Kasutaja avatar
otokas
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 7
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hammustused loomadelt

PostitusPostitas kuti » 05. august 2008, 22:01

Pidevalt saan oma küülikult hammustusi aga kõige hullem juhtus siis, kui ma olin 8 a.
Hakkasin koerale krõpsu pakkuma ja ta tuli kallale ja hammustas oma kihvadega läbi käe! :o
siiamaani on mul väikene arm sellest...
Kasutaja avatar
kuti
Selline küülikumees olen...
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 84
Teemad: 3
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Mees
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Lemmiklooma pidamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist