Inimesed, kes on nõus närilisi hoiule võtma (nimekiri)

Lemmikloomapidamisest üldiselt

Re: Inimesed, kes on nõus närilisi hoiule võtma (nimekiri)

PostitusPostitas Monz » 16. juuli 2010, 13:44

Juuli lõpust ( või augusti algusest) lähen mina 1-2 nädalaks, täpset aega veel ei tea, välismaale, ning võimalusel viiksin oma uudishimuliku jänkuplika kellegi juurde hoidu, kes võimaldaks talle päeval jooksma-laskmist ja üldiselt suhtlemist ja nännutamist.

Hetkel on kuupäevaliselt mõttes juuli viimase nädala lõpupäevadest kuni augusti teise nädala poolepeale. Kõik vajaliku annan ise kaasa. Hoidjal peaks olema kogemus küülikutega. Asukohaks Tallinn, aga hoidja perfektse sobivuse korral võin tuua ka kaugemale Tallinnast.
"Igal loomal peab olema kodu, ent igal kodul ei pea olema looma..."
Kasutaja avatar
Monz
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimesed, kes on nõus närilisi hoiule võtma (nimekiri)

PostitusPostitas Tipsi13 » 09. jaanuar 2011, 15:00

Hei. Ma võtan meeleldi hoiule ROTTE, sest nad meeldivad mulle ja ma oskan nende eest hoolitseda. Muidugi sobivad ka teised närilised. Elan ma Tabasalus ja mul on koer ja kolm rotiplikat. Hind on muidugi kokkuleppel (söök jne). Kui on soovi, siis võtke ühendust privas või meili teel: tugamaarja@hotmail.com
Maarja ja neljajalgsed.
Mara, Taku, Toora ja Täheke.... minu imelised pisikesed sõbrad...♥
Kasutaja avatar
Tipsi13
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teemad: 2
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimesed, kes on nõus närilisi hoiule võtma (nimekiri)

PostitusPostitas nuki8 » 16. jaanuar 2011, 09:28

Minu viimasest postitusest on palju aega möödas. Tänasest alates ma ei paku ühelegi võõrale loomale/linnule hoiukodu. Liiga palju riske.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inimesed, kes on nõus närilisi hoiule võtma (nimekiri)

PostitusPostitas DBS » 02. veebruar 2011, 08:20

Mina olen nõus loomi hoiule võtma. Olen kohe 17 ja vanema luba on olemas. Elan Viimsis(10km Tallinnast põhja pool), korteris, endal 3 deegut. oleks hea kui oleks kaasas ka oma söök ja puur. Tahaks võtta ainult närilisi hoiule kuna nt ema eriti ei taha mul nt kassi võtta korterisse. Et kõige suurem loom mida saaksin võtta oleks siis näiteks kääbusküülik vms. Ja 2 nädalat oleks maksimum ma arvan hoiul olemine. Enda juures hoiaksin teda hoolitsusega, vajadusel lasen puurist välja ka, oleneb mis loom. Laseksin enda deegudega ka tutvuda, et vaadata kuidas suhtlevad. Mitte küll kohe aga siis kui nad on läbi puuri juba tuttavaks saanud :) Niiet andke teada kui keegi vajab. Sümboolne tasu ei teeks paha, aga olen ka nõus ka ilma rahata hoidma. See jällegi oleneb loomast. Tõsi küll, mul on kool ka ja vanemad tööl niiet tööpäevadel ta/nemad peavad siis mõned tunnid üksinda olema. Aga peale kooli vahest käin sõpradega välja ja teisipäeval ja neljapäeval on õhtuti mul breiktantsu trenn aga ülejäänud aeg ma olen kodus ja saan nende eest hoolitseda. Trenni ajal saab ka vanemad mul silma peal hoida, et midagi ei juhtuks.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Lemmiklooma pidamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist