Pisi pisi lontu toitumine

Söök, jook, maiustused ja närimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Pisi pisi lontu toitumine

PostitusPostitas Kaleria (Teema autor) » 05. oktoober 2014, 23:12

Tervitus!

Mul on üks tore 5. nädalane kääbus lontkõrv tüdruk. Nüüdseks on ta meie juures elanud täpselt 1 nädal. Pikalt seletama ei hakka, miks ta mul nii noorelt on, aga igatahes selle 1. nädala jooksul olen talle igal õhtul andnud ca 30g poepiima. Ei tulnud ise selle peale, vaid järgisin küülikukasvataja näpunäiteid. Igatahes niipalju kui ma siin foorumis sobrades infot leidsin, siis lehmapiim kui selline ei ole küülikule just eriti sobilik...Kas oleks nüüd mõistlik see menüüst täiesti ära jätta?
Igatahes, tekkis küsimus, mida nii väiksele küülikule anda võib? Tegemist pole mu esimese küülikuga, kuid on väike ebakindlus sees, seega mõtlesin, et küsin üle. Esimese küülikuga läks kuidagi lihtsamalt, sain ta samuti üsna noorelt ja temaga ei antud näpunäiteid millega toita, seega hakkas ta porgandeid jm sellist värsket üsna varakult saama. Samuti ei kujuta ma ette, kas nii noorele küülikule tohib puuri soolakivi ja närimismaiused üles panna? Vesi, hein ja täissööt on loomulikult 24/7 ees.

Täname! :)

9375
Ta sünnib meie sõbrana, ta usub meisse juba siis kui ta silmad on alles kinni, veel enne, kui ta sündis, andis ta end inimesele.
Kasutaja avatar
Kaleria
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 134
Teemad: 12
Pildid: 37
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist