Teistele närilistele mõeldud kuivtoit

Mida ja kui palju põske pista?

Moderaatorid: E4-, Saara

Teistele närilistele mõeldud kuivtoit

PostitusPostitas Saara (Teema autor) » 09. detsember 2005, 19:53

Kiisupojake kirjutas:Mõtlesin, et kas ostan hamstrile täna eraldi süüa või annan rotitoittu. Küsisin siis müüjalt ja tema vastas, et võib küll anda rotitoittu kah. Igaksjuhuks mõtlesin, et küsin siit igaksjuhuks üle. Tegu on XtraVital rotitoiduga ja see sisaldab loomse valguga värsket kalkuniliha ka. Tegemist on sellise lilla pakiga, suhteliselt uus toode.
Hetkel on see hamstritel ees, kuid kas ma peaksin ostma siiski ka spetsiaalset hamstritoittu ja mida täpsemalt soovitaksite?


Alati oleks parem spetsiaalset sellele liigile osta toitu :) aga kui sulle tundub, et hamsudele maitseb, siis las nad söövad!
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas nipzik » 11. detsember 2005, 19:07

Läksin loomapoodi ja tahtsin osta spets hamstri toitu ja selle peale ütles müüja et see pole eriti hea ja andis mulle sama firma toidu aga mis oli mõeldud kõikidele närilistele, ei tea mida müüja mõtles, kui on mõeldud hamstritele siis peaks see ju neile parem olema , ja mu hamstrid olid seda toitu enne kah söönud aga ei tea.
Mina arvan küll et vahet ei ole kas see on hamstri või roti toit. Põhiliselt samad asjad ju nagunii sees. Mina annaks küll seda toitu aga kui otsa saab siis osta hamstri toitu ;)
nipzik
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas hamstrile võib anda rotitoittu?

PostitusPostitas sindrinahk » 19. juuli 2007, 13:57

Iga loom peaks sööma ikka seda toitu, mis talle on mõeldud, sest spetstoitudes on kõik just sellele loomale vajalikud vitamiinid ja ained olemas, mida teistes toitudes on kas liiga palju või pole üldse.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas hamstrile võib anda rotitoittu?

PostitusPostitas nuuu » 06. oktoober 2007, 18:49

Aga kui nt segad roti toitu hamstri omaga. Ükskord oli mul mõlemat natukene ja ei jõudnud poes käia siis segasin need kokku ja sõid küll, aga eriti see ei meeldi mulle , et hamstrid ja liivahiired rotitoitu söövad:S
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas hamstrile võib anda rotitoittu?

PostitusPostitas sindrinahk » 06. oktoober 2007, 20:27

Igal loomal on just tema jaoks mõeldud toit. Ei ole mõtet teha teiste loomade toiduga segusid.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist