Lehekülg 1/1

Pirtsutab

PostitusPostitatud: 13. juuli 2011, 12:37
Postitas Jällu
Minu hamstrid pirtsutavad toiduga. Olen andnud neile kuu aega Vitakrafti menu hamstrite kuivtoitu aga nad sõid sealt sees ainult mõned asjad ära ja otsustasin nüüd 4 päeva tagasi toitu vahetada ja ostsin Versele Laga Hamste Nature kuivtoitu. Panin siis mõlemale kaussi 1 supilusika täie seda toitu aga see neid ei huvita, natuke nuusisid ja siis põlgasid ära. Täna hommikul kuulsin puuri juures õudsat närimist ja läksin vaatama et Karvik (üks hamstritest) oli oma puuri nurgas ja näris puuri aluskasti vms. Väga palju ta seda teinud ei ole, ilmselt tal siis kõht tühi, panin maiuspulga ka sinna mis talle õudsalt meeldib aga jätab üpris külmaks. Muidu väga energilised ja toredad hamstrid, Karvik jookseb õhtul ratast ja Mõmmik jookseb niisama puuris ringi ja närib puurivõret. Tegu on Süüria hamstritega.
Andis praegu mõlemale igaksjuhuks ühe kurgiviilu, natuke lehtsalatit, tükikese juustu ja ühe makaroni (keetmata). Panin ka mõlemale puuri 1 kuivanud saiaviilu maiustamiseks.

Re: Pirtsutab

PostitusPostitatud: 13. juuli 2011, 14:45
Postitas Sipsuka
Nälga nad kindlasti ei jää. Igal hamstril on puuris omad varud ja nad leiavad seda sööki igalt poolt aluspanu seest jms. Toidult toidule üleminek peab olema ka sujuv, mitte et pauhh üks päev üks toit ja teine päev teine. Mina soovitan sul endise ja praeguse toidu ära segada. Meie hamstrid pirtsutavad ka, kääbikud just, ning ennem uut toitu ei saa, kui puurist on varud otsas ja minnakse ka vähe hädisema toidu kallale. Ise oleme neile kokku seganud 6st erinevast toidust ühe suure pange täie toidu.

Re: Pirtsutab

PostitusPostitatud: 13. juuli 2011, 15:21
Postitas Mirette
Meil ju samamoodi pool pakki läheb raisku ,sest valitaks ainult sihvkad ja mõned pähklid ja teraviljad . Ülejäänud jätakse jätgi!

Re: Pirtsutab

PostitusPostitatud: 13. juuli 2011, 15:39
Postitas Jällu
Aitäh vastuse eest, panen neile siis ka kolme toidu segu, mul on ühte toitu veel kust nad midagi natuke võtavad. :)