Jubedad videod loomade piinamisest.

Kus on loomad sees.

Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas mierju (Teema autor) » 15. juuni 2008, 23:22

Me siin vingume(noh osad) et puur on liiga väike või see asi on halvasti, aga vähemalt on meie loomadel armastav peremees ja hea kodu. Me ei piina neid nagu paljud inimesed maailmas :bang: Ma annan siis 3 videot mis on lausa õudsad .

1. See on rohkem väikeloomadest nagu närilised.
http://www.youtube.com/watch?v=KFi1CCOCL9Y&NR=1
2.http://www.youtube.com/watch?v=yi8bbxFv3Yc&NR=1
3.http://www.youtube.com/watch?v=mzXJEKBpi4o&NR=1
Kasutaja avatar
mierju
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 115
Teemad: 13
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Meloofia11 » 16. juuni 2008, 11:54

Vaatasin esimese ära. KOHUTAV! Teisi ma einam vaadata ei suuda. Kui tõesti on vaja liha või nahka, kas siis ei või loomade elu kuidagi valutumalt lõpetada? :sad: See on kahjuks ikka nii, et on vaja selliseid totrusi teha. :nono: Kas neil ka süütunnet on? Loomaarmastus? Kasvõi see, et nad on "Nii nunnud"? Loomad olid enne inimesi, nemad on siis aste kõrgemal. Need inimesed, kes nii teevad, peaks mõtlema, et kui loomad teeks inimestele nii?! Võiks ükspäev KÕIKIDELE aru pähe tulla. Võiks olla tapamajad, kus loomad ei saaks valu tunda. Ükskõik mis.... Aga mitte sellist jubedusi teha. Kõige hullem veel on härjavõistlus. Kuidas publik saab sellist asja vaatama tulla? :mellow: Siit saab võtta ka, kui vähestel inimestel siiski loomaarmastust on. Iga loomi armastav inimene ei läheks sellisesse kohta! Sõbrannad, kes on veel hullemad beibed, võivad arvata, et oled loomaarmastaja kui: Sul on mini kass või koer. Tassid teda igalpool kotiga kaasas. Loomulikult ise ei mõtle sellele, kui halb tal seal olla võib. :nono:
Mina eile nägin loomapoes, kui üks naine oli oma kassi kaasa võtnud. Kass oli kotis viltu ja ümberkukkumise äärel. Kräunus väga kõvasti. Sellepeale ta perenaine tõstis koti õlale rohkem viltu ja läks minema. Kas sellised on siis loomaarmastajad?!?! :mad:
Viimati muutis Meloofia11 24. juuni 2008, 19:34, kokku muudetud 1 kord.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas London » 24. juuni 2008, 12:20

Ma pakun, et need videod on tehtud nö "arengumaades" kus ei huvituta loomade tunnetest (füüsilistest) ja minnakse edasi tööstusega mis nõuab kaupu, ükskõik, mis hinnaga. Ma ei hakanud neid isegi vaatama, sest tean, et see jääb mind kummitama. Tänapäeva euroopas saadakse karusnahka teisel teel, pannakse loom metallplaati peale ja antakse elektripulk suhu, siis lastakse vool läbi ja loom ei tunne eriti midagi. Palju inimlikum viis. Aga jah, sellistes maades nagu Afganistaan jne mõeldakse ainult rahale, sest neil on seal seda kõige rohkem vaja.
London ehk Maris.
Head vibukütti ei tunta mitte noolest, vaid sihtimisest.
London
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 125
Teemad: 1
Asukoht: Paide
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Kaisa89 » 22. juuli 2008, 15:10

väga jõhker minu meelest vaatasin esimest ja teist ja kolmandat enam ei suutnud vaatata :sad:
Kaisa89
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Eesti,Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Täpike » 22. juuli 2008, 17:19

Tõsiselt jube. Ma ei mõista inimesi, kes suudavad loomadele niimoodi teha. Raske mõista kohe. :shock:
Animals are fabulous ♥
Kasutaja avatar
Täpike
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 116
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas GunnyBunny » 23. september 2008, 15:58

Vaatasin teist. Pisar tuleb silma, kuidas nad võivad :hanky: ?
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 28. september 2008, 12:48

Teine ja kolmas video olid väga kurvad :(. Kurb nendest loomadest. Aga jah, nagu Meloofia juba ütles, siis tõesti kui on vaja nahka ja liha, siis võiks need "inimesed" mitte nii kurvalt ja valusalt neid tappa :(.
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas GunnyBunny » 29. september 2008, 07:52

Me oleme ju loomafoorum, foorum kus armastatakse loomi! Miks Te üldse kaevate selliseid videosid üles, kus loomi piinatakse ja tapetakse? Ma vaatasin siin foorumis ringi ja siin on vähemalt 3 sellist videot ühe teema all, mis näitavad loomade valu, piinlemist? Selliseid teemasid on täiesti mõtetu teha :nono:.

Vabandust kui kedagi solvasin.
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas nirgike » 29. september 2008, 11:19

Küllap sellepärast, et loomaarmastajale jäävad loomade väärkohtlemise juhtumid rohkem silma kui teistele ja loomaarmastajaid vapustavad sellised teod rohkem kui teisi. Ja kui mingi sündmus on inimest vapustanud, siis loomulikult ta tahab oma tundeid teistega jagada.

Mina ka ei ole ühtegi neist loomapiinamise videodest vaadanud. Ma ei saanud juba siis magada, kui õde kirjeldas, milliste silmadega vaatas üks hunt, kelle seljast elusalt nahka võeti.
Kui oled tundlik ja nõrganärviline, siis soovitan ka mitte vaadata, pealkirjast saab ju aru juba, et jubedad videod.

Samas olen selle poolt, et tõeline loomaarmastaja peaks teadma, mis loomadega tegelikult toimub, kuidas nendega käitutakse. Selleks, et mitte tahtmatult ja teadmatusest toetada neid julmureid. Näiteks loe kirjeldusi selle kohta, mismoodi kosmeetikat testitakse loomade peal, ja järgmine kord hakkab sul vastik šampooni pähe määrides (teades, et seda šampooni teeb firma, kes katsetab loomade peal). Muidugi täielikult loomkatseid tegevaid firmasid välistada on raske, kuid palju parem ja loomaarmastajalikum tunne on, kui oled mõne toote suutnud jänkupildiga ("ei ole testitud loomade peal") toote vastu välja vahetada.

Ja teades igasugu muudest loomade halvasti kohtlemisest kauba tootmise nimel ja teades, millised on alternatiivid (võimalused osta tooteid, kus loomadel on olnud parem elu), saab loomaarmastaja teha oma elus ehk teisigi väikseid muutusi.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas helenkihho » 14. oktoober 2008, 15:28

Tõesti jube käitumine. :sad:
helenkihho
 
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Liismari » 25. oktoober 2008, 16:25

Mina oma loomakesele niimoodi eales ei teeks! Nahka ära lõigatud, küülikud ma ei tea mis puuris kus ei saa hingata, hoiab rotti tagurpidi - kohutav käitumine looma suhtes! :hanky: :ot1:
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 05. november 2008, 17:13

Nojah, mis teha, kui on selliseid inimesi, kes teevad nii.
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas alpachino » 07. november 2008, 17:50

Kõige hullem variant on minu meelest need loomkatsed. See on kohutav, mida kõike loomadega tehakse ja mitte mingisuguseid valuvaigisteid neile ei anta.
Inimkond on enda vastu nii lahke ja hea, et piinab selleks teadlikult iga päev loomi. Tänapäeval on loomkatsetele juba päris mitu ja kusjuures odavamat alternatiivi, mida aga väga väga vähesed firmad kasutavad.
Kõik toimingud, mida loomkatsete käigus tehakse tahaksin ma nende läbiviiate peal ka teha, et nad siis teaksid, mida nende katsealune tunneb,mõtleb ja kui abitu ta on.

Ja mina ei suudaks iialgi mõelda midagi sellist, et "Mis teha, kui selliseid inimesi leidub". See tähendab ju seda, et selliste julmuste vastu nagu ei olekski vaja võidelda, et las inimesed siis teevad kui tahavad :shock: .
Kasutaja avatar
alpachino
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 2
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas KellyZ6 » 30. november 2008, 10:18

Appiii !Need on lihtsalt nii jubedad pildid nendest loomadest .Mul on neist nii kahju !!! :shock:
Minny,Petsu,Mici,Mustik,Sofia,Hannah ja Lanna.
Kasutaja avatar
KellyZ6
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 3
Asukoht: Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas PrinCess » 30. november 2008, 12:52

Tõesti mõned inimesed võtavad kassid/ koerad selleks, et ise ilusam ja trendikam olla, kandes looma kotis. Milleks küll seda on vaja, ma ei saa neist aru. Ja need videod- lihtsalt jube, inimestel pole absoluutselt tundeid, nad piinavad täie rauaga loomi. Nii õudne! Vaatasime koos sõbrannaga neid videosid, endal silmanurgast pisar jooksmas ja ei jõua kohale, miks on selliseid inimesi olemas. Kahjuks ei saa meie ju midagi selleks teha, et nad loomapiinamise lõpetaks... :sad:
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Memory10 » 30. november 2008, 14:52

Kõige hullem oli see kui vaesed jänkud olid kuskil kinni ja neile tehti otse silma süsti. Mul on siiamaani see pilt ees. Täna öösel ma magada ei saa! :hanky:
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Egle » 01. detsember 2008, 17:39

Täna vaatasin youtubest videosid ja seal oli üks video, kus mingi merisiga pangi püütoni juurde. Mingi, püüton oli keset tuba ja siis merisiga visati tema juurde ja siis kui siga läks selle inimese poole, kes filmis, siis see inimene lõi merisea jalaga püütoni poole. Ja siis see püüton võttis merisea enda juurde ja merisiga hakkas kisama.. Rohkem ma ei suutnud edasi vaadata.. Tõsiselt jube oli. :sad:

PrinCess kirjutas:Tõesti mõned inimesed võtavad kassid/ koerad selleks, et ise ilusam ja trendikam olla, kandes looma kotis.


See on minu arust nii nõme. Ostad looma, topid kotti ja arvad, et oled kohutavalt lahe..
Egle
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 161
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 01. detsember 2008, 23:48

Egle, äkki paneksid selle video ka siia, tahaks näha seda vaest merisiga. Aga kahju on eriti sellest, et ta jalaga seda väiksekest lõi :(
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Egle » 02. detsember 2008, 15:09

Egle
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 161
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Goldenfish » 05. detsember 2008, 17:28

Jubee!
Ma ei suutnud seda vaadata, heli pidin küll kohe ära võtma, see on jubedus!
♥Eva♥
Kasutaja avatar
Goldenfish
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 434
Teemad: 7
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Egle » 06. detsember 2008, 11:04

Ma suutsin selle sea lükkamiseni vaadata lausa .
Egle
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 161
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas notnormal » 07. detsember 2008, 14:53

Appi, vaene loom. Tõsiselt kahju hakkab. Ma ei mõista lihtsalt, kuidas saab olla selliseid inimesi, kes suudavad niimoodi teha...
Kasutaja avatar
notnormal
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 248
Teemad: 3
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 09. detsember 2008, 21:27

Jeever! Nii kahju!
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Peffu » 27. detsember 2008, 01:19

Lihtsalt haige !
Inimesed võiks aru saada et koeri ja teisi loomi võib ka teisiti kasutada .
No nad saavad lehmalt piima, kirselt piima , kanalt mune jne.. pole vaja nii piinlema järra :( .
Peffu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 27. detsember 2008, 01:29

Ma olen arvatavasti kõige hullem karusnaha vihkaja keda kohata võib. Näiteks olen poes olles küsinud viisakalt "Kas see on päris karv?" Müüjalt sain vastuseks "Muidugi, stepirebane, see on haruldane" Tuli tahtmine karjuda talle näkku, et kui on haruldane, milleks siis vaja tappa, kuid tuletasin endale meelde, et tema on siiski töötaja, mitte loomatapja.
Eile näiteks jalutasin Viru keskuses, mulle jalutas vastu kena naisterahvas koos kahe mehega. Neiul oli seljas jõhkrate karvadega mantel ja kui ta posti tagant välja tuli ning ma teda nägin, tarretusin paigale, saatsin talle mõrvarliku pilgu ja kõndisin umbes 6 meetrise kaarega temast mööda. Ma JÄLESTAN karusnaha kandjaid. See võib olla kallis ja ilus ja soe ja elegantne ja misiganes, aga siiski mitte ükski loom ei pea andma enda elu ega tundma piina, et mõni ilueedi saaks tema naha endale selga tõmmata ja uhket mutti mängida. Andke andeks kui solvasin mõnda karusnaha kandjat. Mitte midagi isiklikku.
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 27. detsember 2008, 01:50

Jah, ma nõustun Fenzyga. Eile öösel vaatasin kurbasid videoid loomadest ning seda, kuidas Hiinas koeri tapetakse naha ja liha pärast. Pea seoti paksu ketiga aiavärva trellide külge, hästi kõvasti, siis tirita tagajalgadest tõmmati koerad maast lahti ja hakati nülgima. Seda, kuidas nüliti ei näidatud, kuid heli, mida koerad tegid oli kurb...väga kurb. Tuhanded kutsikad. J amingi kanafarm, kus oli pime ja kanad, kuked kõik väikestes kastides ja pead kinni. Ilma söögi ja joogita. Ära kuivanud ja surnud kanad, poolelidi elus, pikali, sulgedest paljad. Jõhkralt kahju oli. Kui ma leian selle aadressi, kus olid need, siis saadan. Ja Teate Ameerika Supermodellidest seda Tyra Banksi fotograafi. Mees, kiilakas...Tema pildistas hülgeid ja juures oli ka videod hülge tapmisest. Ülimalt kurb oli see...Jõhker.
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Siblik » 12. jaanuar 2009, 17:46

Vaene merisiga. kuidas saab keegi üldse pealt vaadata, kuidas looma tapetakse? Kas siis tõesti kellelgi kahju ei hakka ? :O
Mõned inimesed on lihtsalt NÕMEDALT JULMAD!
Loomad on osa meie keskkonnast - neid tuleb hoida ja armastada.
Kasutaja avatar
Siblik
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 116
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 10. veebruar 2009, 14:47

Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 10. veebruar 2009, 15:03

Mina lisasin hiljuti enda orkutisse 4 videot. Lisan siia kolm neist.
Nõrganärvilistele mittesoovitav!
http://www.youtube.com/watch?v=CDqtXeGjHqA
http://www.youtube.com/watch?v=x5OLzpwMWMs That's the spirit! Ja see paneb mõtlema.
http://www.youtube.com/watch?v=aGVAxAb5ep8



Jõhker on see, et karusnaha kandjad ei tea, kuidas see karv neile selga on tulnud.. Ja kui teavad, siis nad on lihtsalt südametud. Ma ei kannaks moelaval karusnahka, isegi kui rohkem peale makstakse. Kuigi ega tegelt modellid selles süüdi pole, nemad lihtsalt eksponeerivad neid ja kannavad neid kokku umbes 5 minutit. Kui sedagi. Jõhker on see, et Hiinas tapetakse aasta jooksul 2 miljonit koera-kassi, kes kõik jäneste pähe maha müüakse(liha) ja kasukast kasukaid tehakse... Ka minke tapetakse jõhkralt. Kui südametu!
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 10. veebruar 2009, 15:23

Kas ma sain õieti esimeset videodt aru, et need loomakesed tapeti mürgiga mingis prügikastikonteineris või midagi sellist ?
OMG,OMG,OMG,OMG! See kolmas :(... Lõpus see koer...Ilma nahata - ELUS! :( ... Lihtsalt hullumeelne :(
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Raamat, film, veebileht

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline