Oma lemmikutele pühendatud kodulehed

Kus on loomad sees.

Minu rottide kodukas

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 09. jaanuar 2004, 12:00

Minu rottide kodukas asub siin:
http://www.hot.ee/chilipi/rotid.html
Olen seal püüdnud anda väikse ülevaate, millised rotid mul olnud on ja praegu on ja kuidas nad elavad ja kuidas välja näevad.
Siia teemasse võiks teised ka oma rottide kodukate aadressid panna, saaks üksteise rotte vaatamas käia. :)
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas nuu » 09. jaanuar 2004, 16:28

minu rottide kodukas:
http://www.hot.ee/nuu0
parandasin ja täiendasin 06.02.04
Viimati muutis Endised kasutajad 09. veebruar 2004, 00:55, kokku muudetud 3 korda.
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 29. jaanuar 2004, 11:04

Nuu, sul on väga ilusad pildid kodukal! Olen selle endale suisa favoritsidesse pannud ja käin aeg-ajalt ikka tsekkamas.
Kõige lemmikum pilt on ikkagi see Piksel roosiga :) See on ideaalne pilt sünnipäeva õnnitlusteks :P
Veel on mu lemmik see üllatuse pilt ;), mis on väga andekas mõte !
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kristiinat » 29. jaanuar 2004, 14:53

Oi Liisa,kui armsad nunnud Sul on!! :P :P :P Kas nad on Sul lapsest saati koos elanud või? no nii armsad,et oleks tahtnud kohe neile musu anda.
kristiinat
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas SigneL » 29. jaanuar 2004, 15:03

Tubli, Liisa, lõpuks ometi su ammulubatud leht edeneb :D
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 30. jaanuar 2004, 01:08

kristiina tiik kirjutas:Kas nad on Sul lapsest saati koos elanud või?

Plikad on tõesti toodud kohe selle mõttega, et elaksid koos. Kõigepealt Kratt ja Pätu vanale Tibile seltsiks. Siis tekkis mul kange tahtmine saada endale üks ingelvalge rotu - aga tulid hoopis kolm.
Kratt ja Pätu olid ainult 3-nädalased, nemad ja Tibi kolisid kokku nädala kerge tutvumise järel. Kui Kirp, Pipa ja Milli koju tulid (kuu hiljem; aga nad on samavanad) siis olid Kratt ja Pätu end juba nii mugavalt sisse seadnud, et keerasid noori selili, ja kui tutvustamiseks läks, pännasid noorte puurist kõik hea ja parema oma puuri. Kahe nädalaga said kokku kolida.
Plikadel omavahel suuri lahkarvamusi pole olnud ja on koos elanud. Aga miskipärast Tembu omaks võtmisega on nüüd kolm kuud läinud. Ei tea kas vanaduses ja juurdunud arvamustes asi? Väiksed feministid, lõbutseks mehega niisama, aga enda juurde elama ei võta. :? Alles nüüd olen saanud Tembu nende puuri panna!
[Ja nüüd siis loomulikult mõtlen, et võiks ikka kaks noort beibet koju tuua, noh et muidu on aasta pärast maja ainult vanureid täis... ]
Nunnud ja igavesed manipulaatorid on need tüübid ka! Kui päev otsa välja pole saanud, siis vaatavad sellised kurvad pleeksnäod ja ninad puurivõre vastu surutult sulle otsa, et lihtsalt *pead* puuriukse avama. Ja aitavad mul jõudmööda figuuri hoida, toidukoguseid korrigeerides. ;)
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kairi » 30. jaanuar 2004, 11:38

Küll on äge!! :)
Kui ma Tartu satun (ja kuna ma Tartust pärit olen, siis juhtub seda üsna tihti) ja aega on, kas võib neid rotte siis vaatama tulla? Et kui tulek kindel, lepiks eelnevalt kokku. :wink: Äkki tahaks mul mõni poiss endale ka rotti.
Ja sina oled Pärnu sattudes oodatud minu loomaaeda vaatama. :wink:
Kairi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 190
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liz13 » 07. veebruar 2004, 13:09

Ma tahaks ka väga oma notsidele kodukat teha(õigemini lasen papsil teha, tema on mingi arvutispets). Asi aga selles, et tal pole üldse aega ja ta ei pea seda merisigade kodukat tähtsamaks, kui oma tööd :? Ja ühe korraliku koduka jaoks läheb tal noh 3 tundi vast(ma mõtlen, et mu merisigade kodukale ei tuleks nagu eriti palju teksti, nagu näiteks Signel, vaid pildid ja sellised tähtsamad asjad mu sigade kohta). ja veel täidan ma päevikut oma notsude kohta, et selle paneks kindlasti sinna ülesse, siis ma kaalun neid iga 5 päeva tagant, need kaalumised paneks ülesse :) ja kuna mul on emane ja isane siis varsti tuleb poegi vist ka, niiet sinna saab ülesse panna ka poegade pildid ja kuulutused, et on müüa merisead. :) Ootan huviga millal papsil mõni vaba laupäev või pühapäev tuleb :lol:
Liz13
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 299
Teemad: 49
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lemmikule kodulehekülg ?

PostitusPostitas SigneL » 09. veebruar 2004, 14:46

Koht, kus on päris lihtne kodulehte teha, on http://www.freewebs.com.
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 09. veebruar 2004, 21:23

.. ja kui te veel teaks, kui nunnusid pilte ma üles pole panna jõudnud... :roll: No tegelt ega neid nii kümnete kaupa pole, kuna ma vahepeal pole pilti teinud.
Kui noored veidi julgemaks muutuvad, siis püüan neist pilti teha. Aga noortest ja vilgastest on palju raskem pilti teha kui täiskasvanud rahulikest notsudest. Tuleb ilmselt palju tagumiku- ja sabapilte. :P
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas Caty » 21. veebruar 2004, 18:03

Tegin omale mingit laadi kodulehe ja panin selle üles. Ühtlasi on seal võimalik vaadata minu loomi ja ka ise tehtud puuri pilt on kuskil. Aadress on http://web.zone.ee/hotspot/
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas tolmunina » 21. veebruar 2004, 19:19

armas kodukas, mõnus, kui sihuke loomaaed kodus on- aga ex seda rohkem tegelemist ka!
Caty!!!! -palun ytle, kuidas seal zone´s kodukat teha!! Soovix ka.. :( plzzzz!!!!
Kohutavalt mõnus kass..:)
Viimati muutis Endised kasutajad 22. veebruar 2004, 14:24, kokku muudetud 1 kord.
tolmunina
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 97
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas Liz13 » 21. veebruar 2004, 22:26

Tore kodukas :) Eriti meeldivad mulle su akvaariumid(suurem rohkem).
Tahaks ise ka kodukat oma sigadele, aga papsil pole üldse agega selle jaoks :?
Liz13
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 299
Teemad: 49
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 21. veebruar 2004, 23:10

Caty, sul on väga kena kodukas! Pealegi kumab igalt poolt läbi, et tead, kuidas loomade eest õige hoolitseda.
Mulle väga meeldib su kassi karv. :) Kohutuvalt lahe värv. :)
Rotipuuri põhja lahendus on ka geniaalne! :lol: Aga kas need noored Hallu ja Krussu on ikka veel arad? Minu kolmik on juba päris julge. Kui ainult lastaks puurist välja igale poole uurima.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas kalakene » 22. veebruar 2004, 08:52

kass tõesti lahe. ka minu Siimu ema oli selline, kuid Siimu ise lumivalge. Hamsu ka sul samasugune nagu minuomad. nii armsad.
kalakene
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 596
Teemad: 78
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas nuu » 23. veebruar 2004, 17:55

Krussu vurrud on megalahedad!
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas Suur Hiir » 24. veebruar 2004, 13:57

:D Krussu vurrud on tõesti šefid!!! Puur on ka mõnus ja suur. Küll oleks tore, kui oskaks ise ka sellise valmis teha.
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas m » 24. veebruar 2004, 18:42

oh, võtan tagasi sõnad, et rekside karv ei ole krussis :)
Loomad ja nende kodud on mõnusad jah ja Rotu ja Hallu peaaegu täpselt minu Triiba ja Nööba nägu.
Aga miks Sul rotipuuris mingit kinnist pesa-maja pole? minu rottide absoluutsed lemmikud - meil neid nii palju, et muud ei paistagi.
m
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 162
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas Carita » 24. veebruar 2004, 19:47

Hästi lahe kodukas sul caty :D Ja puur on ka supper :) ise tehtud hästi tehtud!
Sa võiksid sihukseid kohe mitu tükki teha ja maha müüa :wink: :)
Carita
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 25. veebruar 2004, 10:50

Rottidel on kaks"voodid". Üks on võrkkiik ja teine madrats. Neid tuleb iga päev pesta sest rotid pissivad need täis aga magamiseks valivad nad kord ühe kord teise variandi. Tundub, et pesa pole vaja.
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas kristiinat » 25. veebruar 2004, 10:53

Väga lahe kodukas!
Mulle meeldib see hall rott,kes Sul on.No nii nunnu on!
kristiinat
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas SigneL » 25. veebruar 2004, 11:36

Tore koduleht :) Mulle imponeerib teie vägev kutsa Forgy (ta nii uhke hoiakuga, nagu tõeline aristokraat). Ja muidugi Kohuke oma fantastilise värviga:).
Rotid on lahedad, eriti too rex... Kas rottide puuri põhi on ka traadist?
P.S. kadestan sind - oled suutnud oma krevetist ilusa pildi teha. Mina olen siiani seda tulutult teha üritanud: nii kui neid oma akvas pildistama hakkan, on tegelased kuskile kadunud ja terve kaader täis kõike muud akvaariumist, kuid mitte krevette...
NB! Kontrolli oma lehel kassilingi all olevad pildid üle. Ülalt kolmas pilt ei suurene sellele klõpsates, vaid ütleb, et "ei leia lehte".
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas Endised kasutajad » 06. märts 2004, 23:42

m kirjutas:Aga miks Sul rotipuuris mingit kinnist pesa-maja pole? minu rottide absoluutsed lemmikud - meil neid nii palju, et muud ei paistagi.

Roti puuris pole kinnist pesa, kuna minumeelest teeb see looma palju aramaks. Kui tal pole kuhugi peitu pugeda...eemale kõikidest õutsatest "liikuvatest asjadest", siis ta näeb korralikult mis ümbruses toimub ja saab aru, et keegi ei tee talle liiga. Päris alguses, kui mul oli ainult üks rott (Rotu), siis tegin talle hästi mõnusa pesa (vooderdatud pappkarp) ja ta ronis kohe selle sisse. Paari päeva pärast sain aru, et rotu on totaalselt muutunud. Ta oli palju aram ja ei roninud enam mööda jalga üles pea juurde, et musi teha vaid puges kähku kuhugi kapi taha peitu. Kui ma karbi ära võtsin muutus ta varsti jälle tagasi vanaks heaks rotuks. 8)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 07. märts 2004, 10:11

Viimane vastus on muide lisatud nende näriliste tegeliku kasvataja, minu tütre, poolt
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Panin üles oma kodulehe

PostitusPostitas SigneL » 08. märts 2004, 11:10

Kairi_616 kirjutas:Roti puuris pole kinnist pesa, kuna minumeelest teeb see looma palju aramaks. Kui tal pole kuhugi peitu pugeda...8)

Samas pead arvestama, et loomake, kellel pole kunagi kuskile võimalust puhkama minna ega omaette rahus olla, on suuremas stressiseisundis. See aga ei mõju talle pespektiivis hästi. Täpselt nii nagu inimesegagi - ka sina tahad vahel olla omaette oma toas, et keegi sind ei segaks. Ja kui sa seda ei saa, muutud sa närviliseks ja pahuraks. Nii et - loomakese tervise huvides on talle hea, kui tal pesamajakene siiski olemas on. Kui sa tõesti ei taha, et see maja seal pidevalt on, siis pane talle maja mõneks ajaks. Kuid ka sellest on suur abi.
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cosmical » 30. märts 2004, 11:57

Kodukas oleks päris hea mõte oma loomadele, linudele, kaladele. Aga ei ole sellist viitsimist ja aega, et seda teha ja siis aegajalt uuendada.
cosmical
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 147
Teemad: 23
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lemmikule kodulehekülg ?

PostitusPostitas Ivika » 03. aprill 2004, 08:47

Minu lontudel on ka oma kodukas, http://web.zone.ee/minilop/ , tegin MS PowerPoint´iga. Tore ju, kui keegi tahab su looma kohta infot ning siis saad aadressi anda.
Ivika
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Angel » 15. juuli 2004, 20:54

Nuu kodukas mulle väga meeldib :D teistel olid ka toredad :)
Angel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 140
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kodukad rottidest.

PostitusPostitas Laura188 » 15. juuli 2004, 22:19

Mul uus kodukas rottidest. http://www.freewebs.com/rotikesed
Mulle meeldivad tegelikult kõikide kodukad kui need on huvitavad.. :)
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 22. august 2004, 14:43

Nuu kodukas on h2sti vinge, eriti meeldib mulle see pilt > kuubik jooksus. :P T6siselt 2ge pilt! :)
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Raamat, film, veebileht

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist