Meie küülikute pättused

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Jutud/juhtumised

PostitusPostitas tupsu-baloo » 07. november 2008, 22:09

Minul näriti ära siis arvuti klaviatuuri juhtmed ja hiire juhtmed. Kuna küülik oli toas lahtiselt (unustasin kogematta või midagi tuli vahele ei mäleta igastahes) läksin korraks ära ja kui tagasi tulin oli jänks lasknud mu voodi täis ja terve toa põrand koosnes pabulatest. Siis ikka ei saand jänksi peale kah tige olla ju, sest ise olin süüdi, et ta lahtiselt tuppa jätsin. :)
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie küülikute pättused

PostitusPostitas põrsas » 11. november 2008, 16:29

Nagu näha, on paljudel küülikutel samasugused harjumused pättuste tegemiseks. Meie kodu ei ole erand - söögiks läheb vaip, tapeet ja muu paberikraam, mis ette juhtub. Põrandaliistud on oma äranägemise järgi ära kaunistatud ning kardinad alt pitsiliseks järatud. Vahetevahel lükatakse ninaga ümber ka wc või sööginõu ning märgistatakse junniradadega neid ruume, kuhu eriti tihti ei pääse. Päris mitmel õhtul oleme ilma interneti ja TVta läbi pidanud ajama. Noh, täitsa tavaline jänkude värk. Aga see painurumine ja muidu armas olemine paneb need pahandused unustama...
Kasutaja avatar
põrsas
Uhke jänkuomanik!
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie küülikute pättused

PostitusPostitas Alfons » 01. detsember 2008, 15:28

Mul on küll veel küülik väike aga juhtmed siiani teda ei huvita õnneks. Ta teeb meil niisama jõuharjutusi nagu tõeline mees.Kui teised küülikud närivad vaipa äärtest siis minu oma võtab keskelt kinni ja sikutab arvates, et ta suudab selle diivani alt ära tõmmata.Oma majakest närib ka nii, et tõstab maja üles ja siis hakkab alt poolt pihta :-D Aga õnneks rohkem sigadusi ta ei tee, talle meeldib palja põranda peal joosta ja liugu lasta rohkem kui närida :razz:
Kasutaja avatar
Alfons
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie küülikute pättused

PostitusPostitas inxuke---- » 11. märts 2009, 15:21

miu jänx lükkas toas vaasi ümber ise õutsalt ehmatas ja puges peitu :hihi:
inxuke----
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie küülikute pättused

PostitusPostitas Liisi » 15. märts 2009, 14:05

Mulle tundub, et kui jänesel on piisavalt lubatud närimismaterjali (pappkastid, wc-paberi torud, õunapuuoksad) ja mänguasju (kraapimiseks rätik, pappkast peale ronimiseks ja sisse pugemiseks), siis ei ole pahandust vaja teha.
Minu Reks on lausa hämmastavalt pai - jookseb toas ringi, ei näri ta toolijalgu, kardinaid ega liiste. Muidugi ma hoian tal igaks juhuks pidevalt silma peal ikkagi.
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jutud/juhtumised

PostitusPostitas Brunette » 19. märts 2009, 23:53

Irw,nende juttudega tuleb mul meelde,et kunagi kuulas mu isa õues elmari raadiot ja tegi siis aiatöid ja ma olin jänksuga väljas ja äkki viskas Jänksul elmari raadio üle ja näris isal raadio juhtme läbi.Isa vaatas tükkaega,et mis viga miks raadio enam ei mängi :-D
Jänks ise oli nii rahul näoga. :bun:
Kasutaja avatar
Brunette
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 136
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jutud/juhtumised

PostitusPostitas Nöbsike » 29. märts 2009, 13:09

Minu Pänta näris täna DTV juhtme läbi.
Nöbsike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 680
Teemad: 19
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jutud/juhtumised

PostitusPostitas Jänksuke » 03. aprill 2009, 08:15

Minu toas olid põrandal kaks karvast vaipa. Kuna jänn neid hammastega kitkuma hakkas, siis võtsin need juba mitu kuud tagasi toa põrnadalt ära ning viisin teise tuppa. Eile ema koristas toa põrandat ning tõstis needsamad vaibad koristamise ajaks diivani otsa peale. Ema ei pannud tähele, et ühe vaiba ots jäi veidi rippuma, kuid seda märkas minu Jänks. Küll ta kargles selle rippuva vaiba juures, seisis selle juures kahel tagumisel käpal ning kui ulatas, siis hõõrus enda koonukest selle vastu. Veidi aja pärats märkasin, et Jänks on kadunud, no ei ole enam teda mitte kuskil põrandal näha. Siis nägin, et üks hall karvakera oli diivanisse vaiba peale hüpanud ja nautis seal olemist täiel rinnal. Kaevas vaipadesse auku ja tundis end lihtsalt hästi.
See oli tal eile esimest korda kui ta diivanisse hüppas. Ei usu, et ta muidu oleks seda teinud, kuid just karvane vaip oli see, mis ta sinna meelitas. Vaatepilt oli vahva ja Jänn ise ülimalt rahul, et sai kõike toimuvat jupp maad kõrgemalt jälgida.
Kasutaja avatar
Jänksuke
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 4
Pildid: 2
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie küülikute pättused

PostitusPostitas Nöbsike » 04. aprill 2009, 10:57

Pänta on katki närinud DTV kaabli, ruloo üles/alla tõmbamis paela, akulaadja ja natuke tapeeti on närinud.
Pluss pissib ta voodisse ka. ;)
Nöbsike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 680
Teemad: 19
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Meie küülikute pättused

PostitusPostitas -j2nks » 18. aprill 2009, 10:39

Meie :bun: ei tee küll mingeid pahandusi. :-D Ainult see on imelik, et ta koguaeg lakub.
Viimati muutis Loomahull 18. aprill 2009, 16:23, kokku muudetud 2 korda.
-j2nks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline