Mure küüliku pissimisega

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Mure küüliku pissimisega

PostitusPostitas triinu87 (Teema autor) » 15. mai 2014, 09:52

Tere!
Mul selline mure, et küülik pissib diivanile. Mitte küll iga päev aga see ikkagi häirib. Küülik mul juba 1,5 aastane ja potil oskab käia küll. Toorest palju ei anna, et selles ka probleemi ei saaks olla. Endal tekkis mõte, et kas küülikud tunnevad hästi lõhna. Et pissimine toimub pm nagu ühele tumbale. Et ma küll üritan puhastada seda plekki ära aga äkki küülikul nii hea lõhnataju, et tunneb siiski oma pissi lõhna ja sellepärast pissib ikkagi? Kas võib selles probleem olla? Diivan pehme pole, et selles lihaste lõtvumises probleemi ei saa olla.
Siis sellest tulenevalt mul ongi küsimus, kuidas või mis vahendit te soovitate, et riidest diivanit puhastada?

Suured tänud juba ette vastuste eest!
triinu87
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mure küüliku pissimisega

PostitusPostitas darkhelen » 18. mai 2014, 12:09

Tere

Pissimismure võib olla põhjustatud ka põiekividest, stressist jne. Igasugu pissimisteemasid on meil foorumis päris palju.

Puhastamisel kasutan mina sama nippi, mis kasside puhul- äädikas. Teen äädika ja veega lahuse ja puhastan, alguses on küll haisu topelt, kuid aurustub üsna kiiresti.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist