Inna perioodil raske pissida?

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Inna perioodil raske pissida?

PostitusPostitas MarisR (Teema autor) » 14. detsember 2012, 00:47

Minu küülikupreili on 8,5 kuud vana. Nädal tagasi hakkas tal arvatavasti puberteet. Kui ennem tehti oma pabulad ja piss ilusti puuri, siis nüüd tehakse need toimingud jooksu pealt. Samuti koos sellise kummalise käitumisega võib järeldada, et tal hakkas inna periood. Ning joostes teeb ta põrisevat mmmh mmmh mmmh häält. Muidu on kõik selge, et tegemist on puberteedi ja inna perioodiga, kuid siiski olen natukene mures ja sooviks teada kas kellegil on veel nii. Nimelt ta pissib kuidagi nii, et pärast on ise sellega ka koos. Tagumised käpad, saba ja kõhualune. Olen helistanud sellega seoses arstile. Mul paluti süstlaga pissi proov tuua ja siis saab edasi uurida, et kas on midagi tõsist või ei. Aga seda pissi proovi on väga raske saada. Kui ta selle perioodi alguses tegi paar loiku põrandale, siis nüüd on mõni üksik mitte midagi ütlevas koguses põrandal. Ehk ma ei saa sinna süstlasse midagi. Nüüd enamus on ilusti pissinurgas, aga kõhualune ja käpad ikka pissised. Olen jube mures, kuna arst ei taha teda näha, ütles et nemad ei saa ka ilma proovita midagi teha. Hetkel ajab see suhtumine mind vihale. Äkki on miskit tõsist ja nemad ei vaevu isegi üle vaatama. Ega mina ju loomaarst pole, et oskan väliselt ka midagi prognoosida. Soovikski teada, et kas kellegil on sama mure olnud? Või kas tõesti on asi kahe asja kokku langemises. Inna periood ja pisikesel on genitaal turses (selle turse kohta ütles arst et inna perioodil ongi see normaalne) ning tänu sellele on paha pissida ja ongi pissiga üleni koos?
Kasutaja avatar
MarisR
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Inna perioodil raske pissida?

PostitusPostitas trixie » 01. detsember 2014, 18:07

Mul on sama puur muide, aga mul oli ka vanasti nii et mu jänkul oli tagaosa ka pissine ja siis kui lasin tal joosta siis muutus taga osa järjest enam puhtaks .äkki on asi selles et tahab joosta palju voi sa pead teda jälgima et ta pissiks korralikuld. ;)
trixie
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist