probleem kahe nümfiga

Head kombed ja halvad kombed ja kõik muu. Läbisaamine teiste loomadega.

Moderaator: Annie

probleem kahe nümfiga

PostitusPostitas TiareBirgit (Teema autor) » 09. veebruar 2014, 22:24

Tere,ma olen 12 aastane ja sain omale 10 aastaselt isase nümfi.Umbes aasta aega hiljem tahtsime osta talle seltsi emast nümfi.
Isase nümfi olin siis juba välja õpetanud.Ostsimegi siis teise nümfi natuke isasest noorema.Esimesel päeval viisime ta siis isase juurde.Isane alguses väga tore uue kaaslase pärast polnud kuid mõne päeva pärast siristasid nad juba rõõmsalt koos.Kuid kui ma mõne päeva pärast nende juurde läksin siis emane kartis mind ja isane ründas mind.Üritasin nendega oma vabal ajal tegeleda kuid midagi ei muutunud.Nüüd aasta aega hiljem kahetsen, et asja sinnapaika jätsin.Aega polnud enam, et nendega tegeleda :sad: .
Igatahes on asjad nende puhul veel hullemaks läinud, mõlemad hammustavad mind isegi kui ma puuri lähedale lähen.Kuidas ma saaksin nad taas nö enda sõbraks(et nad vähemalt ei hammustaks mind).
Palun aidake!
TiareBirgit
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: probleem kahe nümfiga

PostitusPostitas nuki8 » 10. veebruar 2014, 12:35

Sa peaksid esiteks neile selgeks tegema, et sa pole ohtlik. Esimese sammuna veeda nendega võimalikult palju aega koos, kuid ära puutu neid. Vii lihtsalt kõik oma tegemised ja toimetused samasse tuppa kus nemad on. Käitu rahulikult ja tee nagu linnud sind ei huvita. Puurist möödudes ära vaata nende poole ja hoia käed seljataga.
Kui saabub aeg mil nad enam sind ei ründa ega muutu üleliia valvsaks kui neile lähened, võid võtta ette teise sammu. See oleneb suuresti lindudest endast, kuidas edasi toimida. Sa pead neid meelitama hakkama.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: probleem kahe nümfiga

PostitusPostitas TiareBirgit (Teema autor) » 11. veebruar 2014, 17:47

aitäh kiire vastuse eest, alustan juba täna
TiareBirgit
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine/Õpetamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist