Tuhkur ja laps

Tuhkruvembud ja -tembud, läbisaamine teiste loomadega.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Tuhkur ja laps

PostitusPostitas Tuhka (Teema autor) » 30. oktoober 2013, 12:40

Jälle ma oma murega ning olen nõutu ega tea,mis teha.
Mure nimelt oma Toddi pärast..Laps oli mul Soomes ja olime Toddiga kahekesti kodus.Niimoodi koos olles kõik
läks super hästi,Toddi enam ei hammustand mind,jalutas toas ringi rahulikult ja saime täitsa sõpradeks.
Kuid kui laps Soomest tagasi tuli muutus Toddi täielikult..isegi kui temaga kahekesti ühte tuppa lähen,siis ta on lidub muudkui ringi ja tahab mind hammustada..Lapsega ei saa üldse kokku lasta,ta tahaks hammastega temasse kinni hüpata..Laps kardab ka teda väga.
Laps muidugi on selline 5-e aastane poisiklutt,kes armastab toas ringi joosta ja mürgeldada..laulda kõvasti ja kilgata..
Kuid näen,et Toddit see ajab täiesti hulluks.Oeh kas üldse mul lootust see asi korda saada või pean tõdema,et Toddi ja laps ei
sobi kokku?Arvasin,et 6-e kuune ka selline väikseke,kes harjub lapsega ja uue olukorraga..Kuid jah laps ta täitsa agressiivseks muudab,kuigi laps temast eemale hoiab ega taha teda üldse torkida.Ma tahaks nii lasta Toddil vabalt ringi joosta terves kodus,kuid nüüd vaid ühes toas saab ta ringi toimetada ning barjäärid ees,et ta ei pääseks teistesse tubadesse,kus laps toimetab.
Oeh mida teha?
Toddi nii südames mul ning nii nukker on näha,et ta ei saa kõike seda,mida lootsin talle pakkuda..
Või kui teil on sellist olukorda olnud ning on tulemusi olnud,siis oleks väga rõõmus tagasiside eest ,Et see olukord lahendada nii,et kõik oleksid rõõmsad ja rahul.
Kasutaja avatar
Tuhka
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 9
Asukoht: Kiisa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur ja laps

PostitusPostitas 3rika » 31. oktoober 2013, 07:08

Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur ja laps

PostitusPostitas Tuhka (Teema autor) » 31. oktoober 2013, 07:44

Aitäh sulle :)
Kasutaja avatar
Tuhka
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 9
Asukoht: Kiisa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist