Milline peab olema tuhkru puur?

Mida vaja, et tuhkrul hea, turvaline ning huvitav elada oleks.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Kellykaazz » 05. mai 2009, 10:00

1960.- koos transpordiga Tartust Tallinnasse Cargoga.
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Kellykaazz » 13. juuni 2009, 20:05

Lisasin albumisse pildi meie päti kodust. Pildil on näha ka minu ise-tehtud-hästi-tehtud ülemine magamisase.
Seal ta küll enamuse ajast mängib,magab ikka oma all olevas pesas.
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Harbiny » 17. juuni 2009, 16:33

Kellykaazz - Sul on olemas täpselt see puur mis on mul kavas osta järgmise kevade poole, aga räägi kas see puur on küllalt vastupidav?
Tulevik on suur ja sügav kuristik, mida õpin tundma alles siis, kui olen sinna sisse hüpanud.
Kasutaja avatar
Harbiny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 715
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn/Jüri
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Marilin » 17. juuni 2009, 18:40

Miks ta ei peaks olema vastupidav ? :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas triinabelle » 17. juuni 2009, 21:29

Mul tekkis sama küsimus, mis Marilinil :-) Ma arvan, et väga tore puur! Samas, luukide kinnituse peale peab mõtlema - tuhkur saab nad väga hästi lahti muugitud. Aga ma pole veel näinud puuriust, mida tuhkur avada ei suudaks! :lol:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas -aigi- » 17. juuni 2009, 21:54

Ilmselt üks ikka leidub, sest meil pole veel suudetud sealt kuidagi põgeneda :-D
Meil siis selline http://www.zooplus.com/bilder/ferret/cage/furet/xl/1/400/93278_ferplast_furettowerxl_1.jpg
Pildilt isegi näha natuke, et kui uks kinni, siis need ukse ''konksud'' vms lähevad nagu võrestiku taha.
Haisupallid Nöpsu, Peedu ja Preili Tigedik :)
-aigi-
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 87
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: Espoo, Tuomarila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Heleri (Teema autor) » 18. juuni 2009, 13:35

Mul on Furet tower, ja neid uksi ka tuhkrud ei ole suutnud avada, iva vist selles, et ühel luugil on kaks kinnitust. Pm 2 korda sama suur puur kui eelneval lingil antud.
Furet Plus on mul ka, seal on luugil ainult üks kinnitus, mis võre taha läheb ja see puur on küll kõigile avatav.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Kellykaazz » 18. juuni 2009, 17:12

Ma ei oska veel kaasa rääkida, kas tuhkur suudab selle puuri ust lahti muukida või mitte, sest ta veel ehk liiga väike, aga eks vajadusel saab sinna lisalukud ju osta. Aga vastupidav on ta küll.Ja komplektiga tuleb kaasa 4 korruseplaati ja redelid ja mingi pesalaadne kast kaanega ja ümmarguse avausega. Ja odavam, kui Ferplast.Aga veelkord- minul said otsuse tegemisel määravaks mõõdud.Mina eelistasin IMAC-it FERPLAST-ile lihtsalt mõõtude pärast. Nagu näha on meil puur n.ö avauses ja seetõttu oli lubatud laius natuke piiratud.Ainus raudne eelis on Ferplastil ukse laius. Pissikasti põhjalikuks puhastamiseks/pesemiseks( kord/kaks nädalas pean mina võre pealt tõstma. Ferplastil mahub uksest välja/sisse see kast.Vist...Aga igapäevaselt korjan junnid kühvliga...
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Heleri (Teema autor) » 18. juuni 2009, 22:21

Mulle on alati imaci puurid tundunud suht imelikkudena :-) Ma juba seepärast pole väga nende fänn, et neil on nii lai võrevahe. Kui kutsikad alles pisikesed on, siis seda puuri küll kasutada ei saa, lisaks mulle ei meeldi nii värviline ka :razz:
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Kissu » 19. juuni 2009, 09:31

Minu jaoks isiklikult tundub Imac Ferplasti odavama ja kahtlasema väärtusega koopiana. Lisaks näeb nende puurisisustus välja natukene kipakas või nii, rääkimata loomulikult sellest värvide virr-varrist. Mulle meeldib Ferplasti pastellsemad hallikad-rohelised toonid, kuna selline kirju asi näeb välja nagu hiiglaslik hamstripuur.

Samas on inimesi, kes väga fännavad nende puure. Midagi head peab neis igal juhul olema, kuna ostetakse neid puure täitsa agaralt.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Marilin » 19. juuni 2009, 09:43

Mul on endal ka Imaci puur ja sellepõhjusega, et just päeval kui läksime puuri ostma, siis oli vaid see puur ja ära selle ka ostsime siis kohe (mingil põhjusel me ei hakanud ka mööda linna ringi otsima teistest poodidest Ferplasti/muid puure)
Ja mul on endal kohe täitsa jama varjant puurist. Tegelikult peaks see vist olema rotipuur, aga mu arust tegelikult ka parajas suuruses tuhkrutele, kes seal niikuinii vaid magavad ja söövad. Kõigekõige suurem jama on sellel, et on maru väikesed uksed. Et puuri korralikult puhastada, siis pean ühe külje maha võtma.
Siuke on mul siis: http://www.imac.it/viewpic9b81.html?img=100%2057.jpg
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Kellykaazz » 19. juuni 2009, 10:18

Minul ei ole ühtki halba sõna öelda. Ei võrevahede, ega värvide kohta. Puuripõhi punane, korrused 1 roheline/2 punast- väga vastupidavad,pissikast punane. Magamisase kirjust fliisist. Mind ei häiri need toonid. Nagu ennem juba kirjutasin- ainus miinus- kitsam ukseava, kui Ferplastil.
Ja veelkord-valiku pani paika puuri laius.Pealegi pätt käib seal ainult söömas,joomas,magamas.
Aga eks iga toode leiab omaniku! Nii ka IMAC.
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas lamanda » 31. august 2009, 19:32

Lemmik24.ee müüb puure. Kirjutavad, et sobivad tuhkrutele ja chinchilladele(pole aimugi kuidas kirjutatakse). Kas siis on ikka sobilik mõlemile?
Tuhkru, koera, kassi, küüliku ja hobusearmastaja inimene!
Kasutaja avatar
lamanda
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 3
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas triinabelle » 31. august 2009, 20:24

Ülejäänud on enam-vähem aga see kõrge tuhkrupuur vajab küll täiustamist. On müügil ka sisutusega, st vahetasapindadega puure sama hinnaga, kuhu ei pea ise midagi sisse ehitama hakkama.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas tonis160 » 27. september 2009, 13:24

mis leheld saab osta tuhkru puuri
tonis160
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Kellykaazz » 27. september 2009, 15:09

Lehte , kui sellist ei ole. Tuhkrupuure pakkuvaid firmasid ja nende kodulehti on, aga ostmiseks pead siiski Eestis poode läbi käima.
Kui oled Tallinna inimene siis Ferplast puure pakuvad Bosse lemmikloomapoed ja IMAC puure Ülemistes lemmikloomapood Nostrem Pet.
Nende samade firmade IMAC ja FERPLAST kodulehti võid ka vaadata, et saada ettekujutust toodetest.
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Leevike » 06. detsember 2009, 15:31

Keegi teab, kas sellest Ferplasti Furet Towerist on suuremat puuri ka olemas? Nii kõrguse kui laiuse poolest siis. Firma pole oluline. Mõtlesime, et kui juba osta, siis suur ja korralik. See praegune on paras logu, ei teagi, mis firma oma see on, aga algusest peale selline kahtlane logisev element nurgas... :-D
R.I.P väike Missy!:( R.I.P Marbeia! :(
Kasutaja avatar
Leevike
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Kellykaazz » 06. detsember 2009, 20:38

Ühele tuhrkrule? Kas liiast ei ole, eeldusel, et tuhkur seal söömas/magamas/häda tegemas käib?
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas maris2 » 06. detsember 2009, 20:57

Leevil peaks olema lausa kolm tuhkrut.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas totuliia » 07. detsember 2009, 13:22

Ma küll enda loomade puuri nime ei tea aga möödud on 50 x 100 x 150 cm. Värvilised platvormid ja suurte ustega. Minu neljale kaabakale piisab täiesti. Aga Tartus nägin Lõunaka loomapoes veel kõrgemat puuri ja minuarust kandilisem ka. Enamvähem nagu kaks puuri üksteise peale tõstetud,mööte ei mäleta aga hind oli kuhugu 4000.- kanti. Tean et Krisse töötab seal poes, nii et tema käest saaks täpsemaid andmeid :-D .
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Leevike » 07. detsember 2009, 17:04

Kellykaazz kirjutas:Ühele tuhrkrule? Kas liiast ei ole, eeldusel, et tuhkur seal söömas/magamas/häda tegemas käib?


Ei ole üks, kolm on. Kuna majja on tulemas laps, siis esialgu veedavad nad puuris kindlasti rohkem aega, kui ainult magamise-söömise ajal - ei julge neid kolmekesti lahti hoida kui ei tea nende suhtumist imikusse. :) Enne tuleb natuke nende käitumist jälgida.
R.I.P väike Missy!:( R.I.P Marbeia! :(
Kasutaja avatar
Leevike
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Kellykaazz » 07. detsember 2009, 21:22

:-) siis on küll arusaadav, Aga suuremaid puure küll ei tea, et oleks.Vähemat mitte konkreetselt tuhkrupuuri nime all. Ehk leiad suuremate lindude puuride seast midagi. Edu!
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Sandra » 07. detsember 2009, 22:15

Enamik suuremaid puure on suht samas mõõdus jah, mõned cm siia-sinna. Ferplastil on suuremaid lindlaid ka, aga ma arvan, et seda on keerulisem puhastada, kui tuhkrupuuri.
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas väike kuradike » 08. detsember 2009, 10:59

Aga äkki saab lihtsalt kahest puurist midagi kokku aretada. Kui keegi tuttav on, kes keevitamisega saab tegeleda, siis peaks vast saama ka näiteks kaks suurt puuri kokku keevitada ja sinna igasugu mööblit siis sisse paigutada :happy:

Kuigi minu kogemuse kohaselt ei ole kõrgus oluline puuri puhul, vaid pigem laius, sest palju sa ikka ronida viitsid.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Leevike » 08. detsember 2009, 15:22

Nojah, ka variandid... :)
R.I.P väike Missy!:( R.I.P Marbeia! :(
Kasutaja avatar
Leevike
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas reimokiss » 15. jaanuar 2011, 11:40

Meil kodus on ikka megasuur puur , isetehtud , isetehtud on odavamad . kui poest ostetud . ma võin millalgi pildid ülesse panna oma puurist , minul läks puuri jaoks raha ainult mingi alla 500kr ja hästi hea puur . temale kõlbab . ja päevas lasen teda ainult 3tundi lahti sest ta teeb niipalju pahandusi : ) kui ma ta puuri panen siis ta teeb niiarmsat nägu ja siis pean teda veel natukeseks lahti lastma.
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Kellykaazz » 15. jaanuar 2011, 11:45

Kellele temale? sa kirjutasid esimeses postituses üldse oma kassist...
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Heleri (Teema autor) » 15. jaanuar 2011, 13:52

Kui tuhkur saab palju pahandust teha, siis järelikult pole kodu piisavalt tuhkrukindel :-)
Mina ei ole veel näinud väga head isetehtud puuri. Ise tehes ei saa kasutada nt kergesti hooldatavaid materjale ja enamasti nt need traadid/võrgud, mida kasutatakse ei ole üldsegi head. Aja möödudes on puuri headus ja kasutusmugavus näha.
Mina isiklikult eelistan kvaliteetset tööstuslikku toodangut isetehtule. Tehakse looma vajadustest lähtuvalt ja ei ohusta looma tervist, on väga head ja kerged puhastada ja puur ei lähe vanaks ja koledaks.
Minul 1 puur on kasutusel vist 6 aastat olnud ja ajahammas pole veel peale hakanud, samuti ka tuhkruhambad :-D Läbi on sealt puurist käinud nii mõnigi pesakond, nii täiskasvanud emased kui ka isased tuhkrud.

Mina vaataks tuhkrule puuri ostes järgmisi aspekte:
x luugid peavad olema võimalikult suured ja neid võiks puuril olla rohkem kui 2. MIks? Esiteks, et saaks hõlpsasti liivakasti puhastada ja seda on kõige lihtsam teha kui võimalikult vähese vaevaga liivakasti puurist kätte saab. Teiseks on luukide rohkus vajalik, et mugavamalt igasugu torusid, kiikesid ja pesasid saaks õigetesse kohtadesse riputada
x Puuril võiks olla plastik põhi, lihtne puhastada. Kui on tegemist kutsikale puuri ostmisega, siis võiks see alumine plastik olla nagu vann, st kõrgemate äärtega, et liivakastis oma tagumikku liiga kõrgele ajades junn ikka puuri maanduks, mitte toa põrandale.
x Puuri võred peaks olema tihedad. On osad tuhkrud, kes meeleheitlikult püüavad ennast läbi võrede pressida, lisaks kutsikad on väiksed ja tuleb ka nende suurusega arvestada. Ideaalsed võred on vertikaalsed võred, mis ei lase tuhkrul puuriga kannelt mängida ja laamedada. Võred peaksid olema piisavalt tugevad ja mitte väga peenikesed (oht tuhkru hammastele).

Ühele tuhkrule puuri ostes ei maksaks väga suurusehullustusse langeda, st et ei suurem ja ruumikam puur ei lõbusta tuhkrut nagunii. Tuhkur ei viida oma aega puuris mängides ja endale tegevust otsides, vaid pigem eelistab inimese seltskonda ja vabadust. Nii et meeletult suuri mitmekordseid puure ma ühele tuhkrule ei ostaks. See ei tee talle puuris olemist meeldivamaks. Pigem normaalse suurusega hästi sisustatud ja hubane, mitmekesine puur on talle palju meeldivam.
Kindlasti ei tasu osta mingisuguseid hamstritele või rottidele mõeldud puure (tuhkrule sobivam on alates Ferplast Jenny suurusest alates, mitte pisemad, ja sellel puuril ka on omad miinused tuhkrute jaoks), seal on eelkõige just võrede tugevuses küsimus ja hamstrite omad on reeglina liiiiga pisikesed ka.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas Nugis » 17. jaanuar 2011, 12:17

Mul tekkis selline küsimus, et kas siin on ka kedagi sellist, kes puuri üldse ei kasuta? Ma saan aru, et puur on hea siis, kui loom teeb pahandusi. Ma olen ise eriti värske tuhkrulapse omanik. Lootasin vaikselt, et äkki saame üldse ilam puurita hakkama. Hetkel tundub veel täitsa võimalik. samas meil ka alati keegi kodus, kel silm peal. Öösel kui rahmima kukub siis paneme ta esikusse. Kas on veel mõni põhjus, mille peale ma lihtsalt ei tule, et miks puur vajalik on?
Kasutaja avatar
Nugis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline peab olema tuhkru puur?

PostitusPostitas väike kuradike » 17. jaanuar 2011, 13:36

Päris mitu inimest on minuteada, kes puuri väga ei kasuta, või üldse ei kasuta. Mina kuulun nende hulka, kelle perest kadus puur pärast teatud meessoost suguorganite mahavõtmist ära. Sest loomad ei laamendanud enam öösiti, ja ei veetnud päevi üksteist ahistades, ja nii said kõik rahus ühes toas eksisteerida. Nüüd oleme olnud peaaegu 3 aastat ilma puurita.

Enamasti veedavad nad mul päevad minu magamistoas kinni, kus neil on söök, jook ja magamisasemed. Pahandust seal väga teha ei ole võimalik, ja nii nad siis põõnavad seal kuni ma koju tulen. Siis on neil pidu, ja nad saavad korteri peal lõbutseda. Suvel olid nad palavuse tõttu koguaeg terve korteri peal lahtiselt, et nad saaksid ise omale kõige meelepärasema koha otsida magamiseks. Ei saa öelda, et hirmsasti pahandust tehti, kuigi üht-teist tuli ette ikka. Aga põhilised pahandused piirdusid valesse kohta tehtud hädaga. Mina olen alati pooldanud, et kui vähegi võimalik, siis tuhkrut puuri mitte pista :happy: Kuigi see on vahetevahel ka vajalik, kui kodus on teisi loomi või väikseid lapsi või näiteks mõni oht tuhkrule.

PS! nõustun Heleri väitega, et kui tuhkur teeb pahandust, siis ei ole kodu lihtsalt piisavalt tuhkrukindel, ja tal on võimalik pahandust teha. Seega, tehke kodud tuhkrukindlaks, siis kaovad ka suuremad pahandused ära :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline