Oksendamine ja imelikud hääled

Igasugused tervisega seotud teemad.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas salajane14 » 03. november 2010, 13:39

Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas väike kuradike » 03. november 2010, 15:03

Ma ei ole mingi ekspert, ja arsti juures käimine kindlasti halba ei tee. Aga, hetkel videost tundub, et ta lihtsalt avaldab rahulolematust selle vastu, et teda süles hoitakse vägisi. Sest kui mingi väga valus koht oleks, siis kisaks ta kohe algusest peale, juba peale natukest puutumist.

Noored tuhkrud võivad kisada, kui neile miski ei meeldi, ja nad oma tahtmist ei saa - antud juhul siis sülest minema.

Siiski, nagu ma ütlesin, siis ekspert ma ei ole, ja las teadjamad ütlevad oma arvamuse.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas postituvi » 03. november 2010, 16:19

Minule tundub ka et see pidem hädakisa stiilis " laske mind minema, mulle see mäng ei meeldi" Ka Deeli on sellist "kisa" teinud kui teda kinni olen hoidnud- kuigi nüüd ammu enam mitte... viimati vist suvel( ega ma teda vägisi kinni hoia ka kui talle ei meeldi ;va. küüntelõikuse ja kõrvade puhastuse ajal)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas salajane14 » 03. november 2010, 23:55

Ma loodan et tal ei ole siis midagi hullu viga, võib-olla siis lihtsalt mind veel võhikut hirmutati ära.
Tänud teile
eks käime veel igaksjuhuks tallinnas arstil ka:)
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Heleri » 17. november 2010, 11:05

Minu arust see ka valu hääl pole. Sellise kratsimise ja mudimise peale teeks enamus tuhkruid imelikku häält. Kui tuhkur muidu tunneb ennast hästi, siis ma arvan et sellise mudimise peale hääle tegemine küll ei anna põhjust arsti külastuseks.

Valust piiksumine on ikka hoopis teine, see hääl pigem meenutab jah ebamugavust ja annab märku et ära tee ja lase lahti. Tuhkrud, nt isased enamasti, omavahel mängides ja kädistavad niimoodi, just siis kui keegi teisele liiga teeb ja lõuahaardest ei vabasta nii kiiresti kui teine sooviks.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas LyL » 19. oktoober 2011, 11:28

Mul on kodus 4-kuune kutsikas ja meil on mure oksendamisega. Nimelt leian igal hommikul puuri nurgast okselaigu. Kui kuu aega tagasi arsti juures käisime, siis ei leidnud arst, et see oleks tähelepanuväärne. Ta ütles, et kasvatusekutsikad on harjunud õgima ja see läheb mööda. Ma küll ei ütleks, et Tuust õgiks... Igatahes on kuu hiljem seis sama :( Muretsen ta heaolu ja hammaste tervise pärast... Kas kellelgi on kogemusi/teadmisi sellega seoses?
LyL
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas triinabelle » 19. oktoober 2011, 14:07

Ei, kui see ikka kuude kaupa kestab ja igapäevane on, peaks natuke uurima. Esimesena võid kodus karvapallipastaga proovida paar päeva ja kui olukord ei muutu, siis peaks näiteks paar tundi nälginud tuhkru maost röntgenpildi tegema.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas p2tu » 17. veebruar 2013, 18:12

Eile päeval meie Nuki oksendas ja tegi imelikke hääli. Öösel oksendas päris kõvasti ja väljaheide oli väga vesine. Nüüdseks pole loom poolteist päeva midagi söönud. Meie tuhkrud on nutri järgi hullud, kuid seda võttis vaid keeletäie. Toiduõli ta nõus sööma ei olnud, seejärel õnneks võttis paar lonksu vett. Liikunud on niipalju, kui puurist diivani peale ja lamab siin silmad lahti. Magama pole meie silme all jäänud. Västrikus öeldi, et oodake teisipäevani või otsige mingi muu arst. Saatsin privaatsõnumi ka kasutaja triinabelle'le, kuid kahjuks pole siiani vastust saanud. Kuskile mujale ei oska hetkel pöörduda. Samuti pole kursis, kui tõsine hetke olukord olla võib.

Henry
p2tu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas maris2 » 17. veebruar 2013, 18:40

Oleneb kus sa elad, aga abi võid küsida ka loomadekiirabist.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Heleri » 18. veebruar 2013, 16:19

Hetkeolukord on väga tõsine. Kui tegemist on sooleummistusega, võib teisipäev olla juba hilja. Sellisel juhul ei küsita tuhkru käest, kas ta on nõus õli sööma, lükka talle suhu süstlaga ja korras. Tuhkru jaoks paar päeva ilma söömata ja joomata tekitab vedelikukaotuse.
Pöördu Loomade Kiirabi Kliinikusse, sooleummistust jne oskavad kindlaks teha ja ka opereerida.
Kui on mingi muu viga, siis tabiliseerivad seisundi ja teevad kõik, et seisund ei halveneks ja saaksid teisipäeval Triinu juurde.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas triinabelle » 18. veebruar 2013, 20:11

Ma ei suhtle iga päev arvutiga, seega nägin ka seda postitust ja püüet minuga kontakti saada alles täna. Usun, et konsulteerisin sellesama tuhkru osas mingil õhtul Loomade Kiirabi Kliinikuga ja nad teavad, kuidas mind kätte saada... Loodan, et olukord on juba lahenenud!
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas p2tu » 07. märts 2013, 20:36

Olukord lahenes loomade kiirabis. Kahjuks ei kaotanud see tuhkru huvi igast kallimate ja pehmemate juhtmete vastu. Peab ilmselt remonti tegema hakkama ja juhtmed seintesse ehitama.
p2tu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Adelle » 07. märts 2013, 21:11

Võibolla erilist remonti polegi vaja. Me peitsime juhtmed karbikutesse ja kinnitasime nad kõrgemale mööda seina.
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas maris2 » 07. märts 2013, 21:14

:ot: Mina olen kasutanud sinepit. Kui korra selle tugeva lõhna ninna saab ega ta niipea uuesti ei proovi. Ja liistude taha saab ka vahel peita :wink: . Tuhkruomanikud peavad väga nutikad olema.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas sticker28 » 25. mai 2013, 18:02

Tere kõigile. Mul siis selline mure. Tuhkruplika mul eile oksendas, okse oli kollakas ja limane - ise ma seda pealt ei näinud. Täna oksendas kaks korda ning kolmandat siis kui ma juba kodus olin. Okse oli selline läbipaistev ja limane nagu sülg. Eile kui kakal käis ja täna hommikul oli kõik okei, aga peale oksendamist käis kakal, siis oli kaka täitsa hele ja vedel. Plika ise magab natuke rohkem kui tavaliselt ning helistasin ka sugulasele, kes töötab loomade kiirabis ning ka helistasin västrikusse ja muud ei osatud sealt vastata, kui et peaksin andma kas tükikese söetabletti või midagi muud kõhulahtisuse vastu. Ma ei tea kas see on oluline, aga võtsime ka eile tuhkrupoja endale, ning peale seda algas kõik see jama. Olen igalt poolt uurinud juba ning ei oska midagi teha. Mis mulle kõige rohkem muret tekitab, on see, et tal on saba peal paljas laik - karvad on ära tulnud. Kindlasti lähen ka arsti juurde, aga tahaks ka teie nõuandeid ja teadmisi.
Kasutaja avatar
sticker28
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Sisley » 19. veebruar 2014, 16:26

Tere kõigile.
Meie väike Sissi ka haige. Üleeile õhtul hakkas hirmsasti oksendama. Ise oli sellest ka nii ehmunud, et jooksis paaniliselt ringi. Eile käisime arstil Västrikus. Tehti pilt aga midagi ei leitud. Tehti paar süsti vedelikupuuduse vastu ja anti rohtu, et võimalikust sooleummistusest lahti saada. Terve eilse päeva oli loomakene loid ja ei söönud midagi. Joomas ikka vahel käis ja natuke üritas liikuda ka. Tänaseks on asi veelgi hullemaks läinud. Hommikul tundus nagu oleks üks pool kehast halvatunud :( Liikumisega hakkama ei saanud, ühe kehapoole esimene ja tagumine käpp täitsa ripakil. Katsuda ennast ei lasknud, kohe lõi hambad sisse. Kausist enam ei joo, juua anname süstlaga. Helistasime Västrikusse ja sealt öeldi, et võimalik, et sai süsti kuhugi närvi pihta ja see teeb valu. Saime valuvaigisteid. Loomakest kaasa ei kästud võtta kuna täna ei ole "tuhkrupäev" :( Ilmselt kohe homme hommikul arstile tagasi ja ikka koos loomakesega.
Kas on midagi, mida kodus loomakese heaks saaksin teha? Juua anname süstlast, söömisest ta keeldub. Nutri-geeli pole ta enne saanud, nüüd proovisime aga kuna see tema jaoks uus asi ja paha olla ka siis keeldub ta ka seda proovimast.
Oleme täitsa paanikas...:(
Sisley
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Sisley » 20. veebruar 2014, 09:48

Kahjuks ei pidanud Sissi hommikuni vastu....kurb, ääretult kurb :(
Sisley
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Sisley » 20. veebruar 2014, 14:01

Kurbus hakkab vaikselt muutuma kahtluseks ja vihaks...kas tõesti juhtuvad need asjad niiiii kiiresti? 17-nda õhtul hilja oksendas, 18-nda päeval kell 1 Västrikus pilti tegemas, 18-nda õhtul kell 6 olid looma käpakesed juba halvatud...5 tundi narkoosist ja loom halvatud? 48 tundi oksendamisest ja loomake jätab eluga hüvasti :( Äkki pandi narkoos vale? Liiga suur doos? Vale rohi? Kas sooleummistus ikka tekitab halvatust??? Kahtlused, kahtlused, kahtlused...
Enne oksendamist oli loomake terve ja tegus. Kui Västrikusse helistasin, et looma käpad halvatud siis ei soovitud isegi looma näha...polevat "tuhkrupäev"! Valuvaigistid anti igaks juhuks. Loomade kiirabis oli "tuhkrupäev" ja kutsuti kohe sinna...kahjuks oli juba liiga hilja....
Vägisi tekib soov teha lahkamine ja vaadata, kas ikka oli seal sooltes midagi...
Sisley
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas maris2 » 20. veebruar 2014, 16:30

:ot:
Väikeloomade puhul ongi kõige hullem see, et kõik juhtub väga kiiresti. Alati on ja jäävadgi kahtlused, aga paraku see looma tagasi ei too. Ma tean, et see väga valus ja raske.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Mercar » 20. veebruar 2014, 17:09

Inimese puhul on 3 ööpäeva vedelikuta surmav, väikeloomal on pisamad varud kahjuks ja oksendamisega või kõhulahtisusega kaotab ta väga kiirelt vedelikku...

See, mida sa halvatuseks pidasid ei pruukinud seda muidugi olla, kuid selgust tooks ilmselt vaid lahang. Samas loomakest see tagasi ei too.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Bownuki » 20. veebruar 2014, 23:52

Meil oli ka kuu aega tagasi oksendamist ja toidust keeldumist, loidu olekut. Samal ööl kui see pihta hakkas, helistasin Västrikusse valvearstile ja kohe hommikul kell 09 olin tuhkruga ukse ees ja saime hakata uuringuid tegema - röntgen ka ei näidanud midagi (röntgen ei pruugi näidata pehmeid asju sooltes), kontrastaineuuringu tegime ka, aga lõpuks lõikasime lahti ja oligi soolde jäänud võõrkeha kinni ja ma pakun, et oleks oodanud üks päev, siis poleks ka seda tuhkrut meie seas. Nii et aeg aeg aeg tõesti.
Kugisen, järelikult olen olemas
Kasutaja avatar
Bownuki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Sisley » 21. veebruar 2014, 09:48

Bownuki, kas kontrastaineuuring tehti kohe peale röntgenit? Miks meile seda võimalust ei pakutud? Kui pikk oli vahe röntgeni ja operatsiooni vahel? Ja vedelikku sai Sissi iga tunni aja tagant korralikult...samuti ka vedelikupuuduse vastu süsti.
Kas ma ise pean kliinikus nõudma kohest operatsiooni kui röntgen midagi ei näita?
Halvatus oli ühes kehapooles...nimelt selles kuhu tehti süst. Teise kehapoole nii esimene kui tagumine käpp liikusid esialgu kenasti.
Loomulikult ei too see kõik enam loomakest tagasi aga ikka mõtlen, et kas oleks saanud midagi veel teha...
Sisley
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Sisley » 23. veebruar 2014, 17:11

Tagantjärele tarkus aga... kallid lemmikloomaomanikud, googeldage enne põhjalikult kliinikut kuhu oma loomakesega plaanite minna. Minu kurvastuseks on Västriku kohta vähemalt 7 kommentaari igast 10-st negatiivsed ja eriti tihti jookseb läbi kas vale rohu, diagnoosi või annuse määramine. Hirmus...
Sisley
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas postituvi » 23. veebruar 2014, 22:24

Saan aru, et oled hetkel väga väga õnnetu ja vihane oma kallikese kaotamise pärast. Tõesti üks võimalus saada looma surma põhjus teada, on teha lahkamine. Aga ka see ei ole alati andnud looma omanikule täit vastust. Tuhkrutel esineb aegajalt surmasid(haiguseid), mille põhjuseid paraku lahkamisel ei suudeta leida.
Kust Sissi pärines? Ehk on haigestumise algpõhjus hoopis tema sünnikodus? Ja miski faktor selle nüüd esile tõi...
Ja oksendamisega haigused(oksendamine on viide, et loomal on organismis midagi korrast ära, mitte aga haigus ise; va. kõhuviiruse puhul) tuhkrutel, võivad kiiresti saada ka oma kurva lõpu. Tuhkru seedesüsteem algusest(suust) lõpuni(pärakuni) on 4-5h....
Väga kahju, et Sissi elu nii lühikeseks jäi( ei tea tegelikult kui vana ta oli...), kuid süüdistada üldistavalt Västriku kliinikut, leian, et ei ole ka päris õige. Kõik haigused ei ole alati ravitavad, ja vahel jäädakse raviga hiljaks...
Just nimelt Västrikus on Eesti ainuke tuhkrutele spetsialiseerunud loomaarst, kõikide teiste kliinikute arstid on oma teadmistealged tuhkrutest saanud just temalt- dr. Triin Abelilt(ta on ise ka aastaid pidanud tuhkruid). Mina olen ligi 4a. käinud oma kahe karvikuga just nimelt ainult dr. Triinu juures. Ja saan öelda ainult tuhandeid kiidusõnu. Kahju, et Sina ja Sissi temaga kohtuda ei jõudnud :(
Minu kaastunne Sulle! :lein: :hurt:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Sisley » 25. veebruar 2014, 10:57

Jõudsime temaga kohtuda postituvi...jõudsime. Ja tohtri sõnul oli Sissi oma vanuse kohta (5 kuud) üllatavalt tugeva lihaskonnaga ja väga hästi arenenud. Eks me tegime kõvasti sporti ka :) Aga kohtusime ka teise tohtrihärraga, kellele helistades ja kurtes, et loom on halvatud st. üks kehapool ei liigu, teatas stoilise rahuga, et tulge siia, annan valuvaigisteid...ja looma pole vaja kaasa võtta...wtf???? Kuidas saab määrata ravi ilma looma nägemata?
Sisley
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Bownuki » 27. veebruar 2014, 00:51

Kontrastaineuuringu tegime peale röntgenit, sest röntgen ei näitanud miskit. Ma ise võtsin ühendust tuhkrukasvatajaga, kes soovitas kontrastaineuuringut ja siis ma palusin ka seda (Dr Triin Abelit polnud ka see päev tööl, ehk oleks tema ka pakkunud kontrastaineuuringut). Kontrastaineuuring ei andnud väga palju juurde, aga kahtlus jäi, et siiski on midagi sees. Siis lõpuks peale mitmeid röntgeneid (olin kella 09-st alates majas) otsustasime kuskil 15 paiku ikkagi lõigata (tahtsin kindel olla, et kõik muud variandid on proovitud). Ma kiidaksin väga selle päeva personali, kuigi polnud ka nö "tuhkrupäev", tegeleti meie Alfonsiga terve päev (vahepeal ka muidugi teiste loomadega)! Pisiloomade puhul on aeg väga määrav ja iga tunniga muutub organism jõuetumaks võidelda mis iganes probleemiga. Ääretult kahju, et sinu pisikesega nii läks! :(
Kugisen, järelikult olen olemas
Kasutaja avatar
Bownuki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Sisley » 28. veebruar 2014, 14:51

MIKS peab loomaarsti juures ise ütlema, et ma tahan seda või teist uuringut? MIKS nemad ise ei paku erinevaid võimalusi välja? Loomulikult otsustamine jääb minu südametunnistusele aga kõikvõimalikud pakkumised peaksid ju tulema ikka tohtri poolt. Loomaomanik ei pruugigi teada erinevatest võimalustest. Teil vedas, teiega tegeleti terve päev...meid ei palutud isegi kohale mitte kui helistasin ja ütlesin, et peale narkoosist ärkamist on loom ühest kehapoolest halvatud. Kästi lihtsalt valuvaigisteid anda :( Seda enam, et pisiloomade puhul on iga tund oluline!
Ikkagi...oli seal siis ummistus või mitte aga selle kliiniku personali tegevusega ma rahul ei ole!
Sisley
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Oksendamine ja imelikud hääled

PostitusPostitas Harleyquin » 03. märts 2014, 17:57

Sul on täitsa õigus, mitte rahul olla antud kliiniku suhtes, sest ma mõistan sinu pettumust olgugi, et mul pole tulnud antud kliinikuga ise pistmist teha! Jube kurb lugu, et nii lühikest aega said oma sõbraga koos olla! Sügav kaastunne, Sissi kaotuse puhul!
Kasutaja avatar
Harleyquin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Kelmikas
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline