Kasvaja

Igasugused tervisega seotud teemad.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Kasvaja

PostitusPostitas MariliisLaarev (Teema autor) » 03. märts 2016, 09:25

Minu imearmsal Snifful avastati novembris kõhuõõnest healoomuline kasvaja. Kuni esmaspäevani oli kõik hästi. Esmaspäeval märkasin, et Sniffu ei söö (või õigemini kana sööb, aga on näha, et teda miski justkui segaks söömisel), peale söömist on kordi, kus oksendab ning väljaheited on vedelad (ta teeb häält, kui häda teeb, hädasid on tihedamini kui varem).

Näen, kuidas mu armsake kokku kuivab ja ma ei tea, mida teha. Kui avastasime kasvaja, siis oli jutuks, et ühel hetkel tuleb otsustada, kas loomake magama panna või lasta tal elada. Aga ma ei tea, mida teha..

:dunno:
MariliisLaarev
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: KASVAJA

PostitusPostitas Mercar » 03. märts 2016, 18:42

Üldiselt tuleks ikka looma näidata tuhkruid tundvale arstile. Sest antud hädad ei pruugi tingimata just kasvajaga seotud olla. Oleks vaja selgust, millega tegu ja siis saab juba edasi otsustada, kas probleemi saab kuidagi leevendada või ei saa.
Olen pool aastat võitnud kopsukasvajaga loomale. Loom sai küll iga päev ravimeid kuid tema elukvaliteet oli selle mõjul hea, alternatiiv olnuks kohe magama panna...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline