Täpi tegemised ja steriliseerimise küsimus

Igasugused tervisega seotud teemad.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Täpi tegemised ja steriliseerimise küsimus

PostitusPostitas chrystye (Teema autor) » 13. oktoober 2015, 10:43

Tere.

Meie Täpi (emane) nüüdseks kohe saab 10 kuuseks. Jooksuaja algust ei ole täheldanud, kuid oma WC-s kraabib graanuleid, olgu puhas või mitte :) Ja endiselt teeb päevas ühe kaka ja ka ühe pissi poti kõrvale (enne seda kakamise korda ja ka pärast seda kakamise korda kakab ilusasti ülejäänud päeva oma potti). Ja kui on poti kõrvale puuris teinud, siis saab ise küll aru, et pahandust teinud. Eriti siis kui lähen puuri juurde paberi ja krõbiseva kilekotikesega. Siis kohe nurgas, vaatab tühja pilguga mujale, ei kipu siis puurist välja ega midagi. Ise samal ajal pahandan temaga. Oi kui targad nad on tegelikult! Ja kui toas ringi lippab, siis minu kutse peale sibab kohe minu juurde :) :) :) Teiste kutsest ei tee väljagi :)

Nii palju siis meie tegemisi

Panin ta järgmise nädala alguseks (siis täpselt 10 kuud täis) opile kirja. Arst küll arvas, et peaks ikka 1 kg täis saama, no aga mul kaalub ta 820 g.

Kas tegin ikka õieti?
Täpi - väike kallis võrukael
chrystye
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 6
Pildid: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Täpi tegemised ja steriliseerimise küsimus

PostitusPostitas pätu333 » 16. oktoober 2015, 10:01

Minu esimene emane tuhkur ei kaalunud isegi talvel 1kg, oligi selline väikseke. See teie poolt antud kaal oligi tema talve max kaalu kategooria (800-900g) :)
pätu333
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Täpi tegemised ja steriliseerimise küsimus

PostitusPostitas pätu333 » 16. oktoober 2015, 10:02

Lisan veel, et tuhkrupoisid said steriliseritud ca 5 kuu vanuselt.
pätu333
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline