tuhkrul allergia?

Igasugused tervisega seotud teemad.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

tuhkrul allergia?

PostitusPostitas ptakopishka (Teema autor) » 22. august 2015, 00:58

Oleme viimasel ajal mitmed korrad nohuga kimpus olnud. Muidu on olnud tavaline käitumine ja muu, aga mõni kuu tagasi muutus Peko ka väga loiuks.
Sai antibiootikume, mis paraku ei aidanud (ta oli pigem veel loium). Läks natuke aega mööda ja kõik oli palju parem, käitumine väga hea, kui natuke nohiseski, tegin mündiauru või tupsutasin nina kummeliteega (jah, ikka leigega), kui päris korp tekkis.
Siis aga läks ta järsult väga-väga loiuks, st käitumine oli normis, ainult mängida ei soovinud. Kastil käis, söömas käis, joomas käis, vaatas ikka toas ringi jne. Arst määras antibiootikumid taaskord, aga pidevalt monitoorisime olukorda. Kõikvõimalikud testid sai ka (vereproov jne). Arst ütles, et testis näitajad korras.

Nüüd on mure tagasi - Peko on loid, nohiseb, aga lisandunud on vesised silmad - seda pole tema eluea jooksul (5+ aastat) veel mitte kunagi varem juhtunud. Kuna mina ise olen suur allergik, tekkis mõte - kas võib Pekol olla hoopiski allergia millegi vastu? Kas selle vastu aitaks mõni allergiarohi ja kas Eestis mõned kliinikud neid müüvad?

Ma tahaksin lihtsalt, et ta tunneks end paremini ja mängiks jälle. Väga raske on vaadata sellist nohisevat ja nüüd siis ka vesiste silmadega tuhkrut, isegi kui erinevad arstid erinevatest kliinikutest ütlevad, et kõik korras :)
Kui kellelgi on sarnast kogemust või oskab lihtsalt midagi soovituseks öelda, oleksin hirmus tänulik.
ptakopishka
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Google [Bot] ja 3 külalist

cron