tuhkur on kondine .

Igasugused tervisega seotud teemad.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

tuhkur on kondine .

PostitusPostitas reimokiss (Teema autor) » 27. jaanuar 2011, 19:05

ostsime siis era inimese käest tuhkru mis maksis 1800kr ja saime veel puuri ja passi kaasa. mingi räigelt kondine on ta talle vist süüa üldse ei antud tal tulevad turja pealt mingi 2 konti koguaeg välja kui ta kõnnib , kas nii peabki olema ?
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas kuku22 » 27. jaanuar 2011, 19:55

Mis söök tuhkrul oli?? Ja mis söök praegu on?
See on ikka päris kondine. Ma arvan, et kuni keegi targem pole midagi öelnud võiksid teda vutimunade ja muu hea paremaga poputada. Ja kindlasti spetsiaalne toit. Kui kaal tõusma ikka ei hakka, siis tuleks arsti juurde minna!
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas maris2 » 27. jaanuar 2011, 20:02

Kui palju see kondine tuhkur siis ka kaalub?
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas Misty1 » 27. jaanuar 2011, 20:23

Issver-jube lugeda. Jah aga peale ostu oled lasnud ta veterinaaril üle vaadata? Kui see muidugi midagi annab, kui ta muidu on energiline ja norm. On või? Nõustun eelnevatega. Hakka nuumama ja kui midagi ei muutu, arstile. Aga oli seal pesakonnas veel tuhkru kutsikaid? Olid need ka sellised?:hmmh:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas reimokiss (Teema autor) » 27. jaanuar 2011, 22:11

kuku22 : nemad on andud mingi 2 korda tuhkru toitu ja siis on arvanud et see on raha raiskamine et ostsid siis kassi toitu ja rohkem ei tea . ise annan talle mingit tuhkru natural toitu ja kassi toitu siis puuvilju .
maris2 : seda veel ei tea kui palju ta kaalub sest läheme 12veebruar arsti juurde aeg kinni pandud juba .
misty1: käisin loomaarsti juures siis oli kõik ok aga tal oli kõrva lestad . seda hakkab arst ravima 12 veebruar aeg oli alles veebruaris , energiline on ta küll . mina sain ta suurelt . mul on ta olnud 1kuu või2 kuud. aga energiline on ta väga .
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas postituvi » 27. jaanuar 2011, 22:33

Puuviljad küll tuhkru menüüsse ei sobi- tuhkur on loomtoiduline. Puuviljade asemel paku toorest kanaliha ja -konti.
Arvata võibki, et ta valest toitumisest nii kondine on- vaevalt et kui teda tuhkrutoiduga ei suudetud toita, et siis see kassitoit Rojal Canin või Hill`s oli.. pigem wishkas või kitekat. Kuid need toidupoe kassitoidud EI SOBI tuhkrutoiduks.
Mis kassitoitu ise kasutad?
Kui vana su tuhkur on üldse?
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas reimokiss (Teema autor) » 27. jaanuar 2011, 22:44

mina kasutan wishkas-i ja friskes . ja tuhkur on natukene üle 2 aastane
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas Marilin » 27. jaanuar 2011, 22:49

Oeh, kulla laps, kas sa enne tuhkru võttu üldse lugesid ja harisid ka ennast selle vallas? Poekassitoidud EI SOBI tuhkrutele. Sinna alla kuuluvad kõik need whiskesid ja friskis ja mis iganes veel. Tuhkur ei saa sealt oma vajalikke aineid kätte.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas Misty1 » 27. jaanuar 2011, 23:33

Jah uuri foorumit ja küsi julgelt kui probleeme. Hakka kasv6i siit pihta viewtopic.php?f=172&t=1339
Tuhkrutega on jah keerulisemad lood. Muidugi nad tahavad keelatud asju, aga ehk harva -harva tiba , et sa ei peaks kunagi tulevikus muretsema ega jooksma arstide vahet, kui tervis tuksis. Ja selle vutimuna kohta ennist tahtsin lisada et nädalas 1 piisab. Ja minu oma matsutab kanasüdameid krõbinatele lisaks. Panen portsud sügavkülma. Ja korista vatitikud, õhupallid. kodukeemia, mürgised taimed :wink: Head tegutsemist :-) Vabanda küsimast-kui vana sa oled?
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas helen125 » 28. jaanuar 2011, 13:10

Kui whiskasi ja muu jamaga edasi minna, siis varsti sureb vaene loomake nälga. See on umbes sama, et ise sööd päevadläbi apelsinimahla kastetud vatti, ehk siis maitse on, kogus on, aga ei toida. Viska see rämps ära, see ei kõlba isegi mitte kassile söögiks.

Soovitan osta Royal Canin Outdroor v kitten, või siis Nutram kassipoja oma, need on rammusad kassitoidud ja sobivad tuhkrule hästi, müüakse loomapoodides, soodsamalt saab, kui on kliendikaart olemas.

Tahaks teada, kes see eelmine omanik oli, kes ütles, et on raiskamine, keda laostas see toidu summa 20euri kuus? Väga kurb, et sellised "jobusid"(vabandust väljenduse eest) siin ilmas leidub. Isegi mina oma töötu rahade eest ei hoia kvaliteedi pealt kokku, jätan ise endale pigem midagi ostmata, sest kui loomale tekivad tervisehädad, siis on see ikka palju kulukam kui see vähene söögiraha.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas reimokiss (Teema autor) » 28. jaanuar 2011, 14:17

marilin: ma annan talle tuhkru toitu ka . misty1: olen alles noor ja mulle meeldivad loomad mul on olnud palju loomi , 11aastane olen . :) helen125: annan oma tuhkrule mingi natural tuhkru toitu .
Kas tuhkrule võib ka koera shokolaadi anda ?

ma täna ostsin müüa ütles et võib.
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas Heleri » 28. jaanuar 2011, 14:39

Tuhkrule ei ole vaja magusaid asju anda. Anna talle liha kui tahad teda premeerida. Kui su tuhkur sööb whiskasi või Friskiest, siis ta ongi kondine.
Osta loomakliinikust või Loomapoest talle kas tuhkrusööki või kvaliteetset kassipojasööki.
Nt Orijen
Royal Canin Babycat
Hills kitten chicken
Totally Ferret
Nutram Kitten

Neid sööke saab kõiki erinevatest loomapoodidest, Nt Bosse, Pet Center, Hortese lemmikloomaosakond, Ossu lemmikloomapood jne. Supermarketites müüdavaid kassipojasööke me tuhkrutele ei sööda. Neil on väga madal toiteväärtus ja energilise ning kiire ainevahetusega tuhkur ei omasta sealt mitte midagi. Lisaks pühjustavad need söögid neeruhaiguseid jne.

Ei ole vaja kogu aeg ja pidevalt tuhkrule erinevat sööki anda ja palju erinevaid snäkke. Las tal kõht harjub kõigepealt ühe söögiga ära. Igasugu ninni-nänni ei pea andma. koerashokolaad on küll kõige "väärtuslikum" asi mida anda. Maiusena võiks ka miskit kasulikku anda, kas vutimuna, võib-olla väiksed kanaliha tükikesed või tuhkrutele mõeldud maiustused, mida ka poodides müüakse.

Muide, meie loomapoodide müüjad ei ole väga pädevad soovitama tuhkrutele maiuseid ja sööke. Enamasti arvatakse et kõik, mis on loomadele mõeldud, sobib kõikidele loomadele. Päris nii see ei ole.

Nüüd vähekene teemasse ka: tuhkur ei pruugi olla kondine, aga Sulle ainult tundub et on. Tuhkrud on väga atleetlikud loomad enamasti ja neil ongi tunda nii selgroog kui ka õlanukid, vahest võivad puusad ka tunda olla, oleneb anatoomiast ja luude asetusest. Paksud isased on jah sellised kellel konte ei tunne, aga muidu kõik tuhkrud ei ole sellised rasvamaod.

Kui aga tahta tuhkrut nuumata, siis osta rammusam söök ja lisa ka igapäevasele menüüle nt kananahka või kanasabasid. Üle pingutada ei maksa sest liigne rasv võib hoopiski kõhu lahti võtta. Kindlasti liha andmine teeb ka tuhkrut paksemaks, nt kanafilee, tiivad, südamed, pugud (poes nime all broileri lihasmagu)
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas reimokiss (Teema autor) » 28. jaanuar 2011, 15:04

heleri: okei proovin siis , toita tuhkru toiduga ja eriti ei anna midagi ja vutimuna ja liha annan talle ja 1nädal katsetan , kas läheb paksemaks . (natukene)
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas Kellykaazz » 28. jaanuar 2011, 15:33

Nädalaga ei juhtu midagi, ma arvan. Ole ikka kannatlikum.
Toortoitu ära korraga ostagi palju, sest võib olla ta ei söögi sul seda. Kõige lihtsam algul proovida kanafilee või kanatiibadega. Ehk, et kui ostad mingis karbis neid ja selgub et tuhkur ei söö, siis saab ju ise endale midagi valmistada neist.
Aga krõbuskeid pead ikka koguaeg andma kvaliteetseid ette, mitte mingit supermarketi kräppi.Osta lihtsalt väiksemad pakendid ja siis aja jooksul näed, millised talle maitsevad rohkem, kuid samas mida kulub vähem, kuna on toitvamad, kui teised ja millistega junnid väiksemad jne.
poodides on ju ka 400gr pakendeid osasid toite.
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas postituvi » 28. jaanuar 2011, 15:46

Hetkel nt. Bosse lemmikooma poodides( asuvad suuremates kaubanduskeskustes) on müügil kassipojatoit Nutram Kitten 400g soodushinnaga, et saab korraga 2 pakki sama hinna eest. Ja enamasti tuhkur sööbki u. 800g krõbuskeid kuus.
Lisan veel kanafilee kohta, et kindlasti valida maitsestamata( müüakse ka eelmaitsestatud).
Maiuseks võid talle osta loomakliinikutes müüdavat Nutri Plus (Cat)- nutri on küll maiuseks, kuid seda kasutataksegi nt. peale looma oppi, tema turgutamiseks. Sisaldab vajalikke vitamiine ning mineraale ja tekitab loomale ka parema söögiisu. Seega mitmest otsast kasulik kraam :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas helen125 » 28. jaanuar 2011, 17:24

Et kui su ema teeb kodus kana söögiks, siis küsi talt mõnikord paar toorest väikest tükikest tuhkrule ka. Siga ei või anda. Ma tavaliselt ostan suure koti toitu loomapoest, jagub kauemaks ja hind on ka odavam. Räägi vanematega läbi need asjad, et suurem kogus on odavam.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas kuku22 » 28. jaanuar 2011, 18:53

Ja panen südamele, palunpalunPALUN loe pisi foorum hoolega läbi. See on sulle endale ja su tuhkrule parim!!
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas Heleri » 29. jaanuar 2011, 11:49

Kõigepealt kaalu oma tuhkur ära. Võimalik et tal polegi häda midagi. Nädalaga eriti ei muuda asja. Sobiv rammus toit võiks tuhkrul olla kogu aeg kättesaadav ja mõõdukas liikumine, vaba jooksmine ja mängimine soodustavad söömist ja seeläbi ka paremat kehavormi.

Minul söövad kõik tuhkrud sama sööki, ometigi kaalub mõni neist 3 kg ja teine sama vana ja samast soost kaalub pea poole vähem. Seda ei saa alati ette määrata milline tuhkur on ja kui paksuks läheb, väga palju määravad ära geenid. Rasvakihti sa võid talle kõhu peale tekitada, aga kui tuhkru anatoomia ei ole ette näinud talle sellist kehakaalu, siis tulemuseks on sul sabaga õhupall :-D Tuhkur peab proportsionaalne olema. Mõni ongi looduslikult nö nirakam või rotim (ei mõtle siin kellegi tuhkru peale pahasti näidata, lihtsalt need sõnad iseloomustavad kõige paremini seda mida ma mõtlen ja loodan et lugejad saavad sellest aru) ja need rotid jäävadki rottideks, toida kuidas tahad.

Tee oma tuhkrule oma teema tuhkrutelki (võimalik et see on juba ka olemas) ja kaalu teda, alusta korraliku toitmisega, küll siis kõik paraneb.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas reimokiss (Teema autor) » 30. jaanuar 2011, 13:39

olgu heleri , ma annan sulle teada kui palju ta kaalub kui olen loomaarsti juures ära käinud .
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas reimokiss (Teema autor) » 12. veebruar 2011, 23:26

mu tuhkur kaalub 1,4 kilo ,
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas väike kuradike » 13. veebruar 2011, 14:51

Oleneb muidugi pikkusest ka, aga keskmise tuhkru jaoks on 1,4kg täitsa OK. Viimasel ajal tekkinud hiiglaste kõrval tundub küll vähe, aga tuhkrule täitsa korralik kaal. Minu omad kaaluvad ka talvel seal 1,2-1,3kg kanti ja suvel 1,2kg kandis. Tunduvad jah kondised, ja iga suvi annan vanaemale seletust, et ma toidan neid korralikult, aga välja näevad ikkagi nagu koonduslaagri põgenikud :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas postituvi » 13. veebruar 2011, 15:06

Kusjuures mul Deeli vahetab karva ja näeb hetkel ka välja nagu kodutu...kohati on talvekarv täiesti läind.. ja seal siis "lohk". kaalub aint 840-850g
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas reimokiss (Teema autor) » 13. veebruar 2011, 15:50

ja kui vana ta on ? ? et ta nii vähe kaalub :)
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas postituvi » 13. veebruar 2011, 15:57

Ega vanus nii palju loe- ta on 9 kuune(ei kasva enam). Aga ta on emane- emased ongi isastest märgatavalt väiksemad. Ja lihtsalt see, et kohev talvekarv on kohati ära tulnud rohkem, teeb ta kõhnemaks. Paks pole ta muidugi kunagi olnud :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas Misty1 » 13. veebruar 2011, 18:23

Kle sa ajad asja juba põnevaks selle kondisuse jutuga :-D Kas sa pilte ei saa siia mõnda üles panna? Muidugi ei tea jah kui pikk ta sul on nina otsast saba otsani?
Mul on muidugi väike emane-u 55 cm ja kaal 1100g -ei läind näitusel mitte läbi-paks tädi öeldi:)Kuigi sööb enamjaolt toorest.
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas postituvi » 13. veebruar 2011, 20:20

Mul sale neiu, kes enamasti söömisele aega ei raiska ;) Tegelt on ta nüüd hakanud isegi juba sööma- talv hakkab mööda saama ja magamise kõrvalt on aega isegi süüa. Ja karvu ajada :P
Mu mäletamist mööda on ta 53 cm pikk.
Pakun, et piltidelt ei tule midagi esile. Mul ju "päris kaamera" katki ja see seep mis on, on nii aeglane, et liikuvast tuhkrust pilte ei saa- paraku lebotades ei tule see "kondisus" välja.
Deeli on lihtsalt väike sale tibi. Nagu Marise Bindigi :) Ise tahaks küll, et ta nats "rasvasem" oleks :D Kaal tal terve talve nii olnud. Korra oli nov.-s isegi 900g täis. Rohkem pole kunagi olnudki.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas Misty1 » 13. veebruar 2011, 23:46

:-D Tegelt mõtlesin reimokissi. Et ta nagu teema algatas, aga nüüd tuli välja et 1,4 kaalub.
Deelil pole hullu midagi :wink:
Unustasin adressaadi märkida: ).
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas triinabelle » 14. veebruar 2011, 08:04

Kuna minul on ligipääs üsna paljudele tõhkudele ja võrdlusmoment vägagi olemas, siis võin kõigi südamerahustuseks kinnitada, et Gypsy puhul pole kindlasti mitte tegemist kõhna või kondise loomaga! :-)
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas postituvi » 14. veebruar 2011, 10:34

Usun, et reimokiss on enda tõhku võrrelnud siin Rocco ja Diabloga :)
Siis tunduvad kõik isased nälginutena ;)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: tuhkur on kondine .

PostitusPostitas reimokiss (Teema autor) » 14. veebruar 2011, 11:14

nimi:pätu
vanus:2.5a
kaalub:1400g
pikkus:53cm

ja karv on ilusti peal :) ma ei tea mis karv kas talve või maitea:D:D hetkel ilus soobel :) http://www.rate.ee/albums/reimokiss/p97 ... 46#content
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist