Kas jänese lõhnaõliga pritsimisest võib midagi juhtuda?

Haiguste ja tervisehädade teemalised jutud.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Kas jänese lõhnaõliga pritsimisest võib midagi juhtuda?

PostitusPostitas jänkuplix (Teema autor) » 15. märts 2004, 20:23

Mu seitsme-aastasel vennal tuleb tihti tembutamis-tuju peale. :?
Ühel päeval, kui isa viis mu klaverisse ja mu ema city marketisse, jäi ta üksi koju. Ja siis kui me tagasi tulime, lõhnas terve maja! Läksin oma tuppa ja nägin, et üks lõhnaõli oli täiesti tühi. Kui mu vend koju tuli, küsisin, kuhu ta selle täpsemalt tühjendas. Ta ütles et igale poole majja ringi. Aga õhtul võtsin küüliku Kiki sülle (lõhn hakkas siis juba vaikselt kaduma) ja tundsin jälle seda lõhna! Küsisin et kas ta pani seda Kikile ka pähe ja ta ütles et jah natukene panin jah...
Appiiiiiiiiii!!!!!!!!Kas mu küülikuga võib midagi juhtuda? :cry: :cry: :cry:
jänkuplix
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas jänkuplix (Teema autor) » 15. märts 2004, 20:27

Unustasin lisada, et see ei olnud mingi eriti tugev lõhnaõli, selline natuke greipfruudi lõhnaga "Bon Bons Malizia" (sinna oli veel kirjutatud üks interneti-aadress: http://www.bonbons.it)
Viimati muutis Endised kasutajad 20. märts 2004, 10:55, kokku muudetud 1 kord.
jänkuplix
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 16. märts 2004, 16:47

No mis juhtuda sai, see ilmselt juba juhtus. Ega küülikul sellest hea ei olnud. Kui soovid, võid ta mõne õrna loomashampooniga üle pesta, siis peaks selle lõhnaga ühel poole olema.
Naha peale andmine ei muuda midag. Aga talle tuleks selgitada, et tundlikuma lõhnameelega loomadele kui inimene on selline asi samaväärna skungi otsa sattumine. Tembutagu, kui ilma ei saa, aga säästku looma.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas jänkuplix (Teema autor) » 16. märts 2004, 17:24

Proovime mu vennale seletada, aga ega ta varem ei ole kunagi nii teinud ja lubas, et ta enam ei tee ka. Vist ikka sai aru, et küülik on nõrgem, kui tema...
Aga kust neid loomashampoone osta saab? Ega need küülikule mingit sügelust või midagi sellist ei tekita?
jänkuplix
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 16. märts 2004, 18:46

Vet apteegid, loomapoed ja ehk ka loomakliinikud müüvad neid. Ei oska Tallinnas nii konkreetselt öelda. Ja müüja võiks osata sulle soovitada, millist kasutada - kassi- või koerapoja oma, või on midagi lausa muudele loomadele ka olemas.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: lõhnaõli!!! :(

PostitusPostitas hamsuhull » 16. märts 2004, 19:03

Tere,no mina arvan ka,et see tema tegu oli vale kuid ei ole veel seelpärast mõtet ju peksta:(Iga inimene teeb vigu. :roll: Usun et ta sai oma veast aru ja et ta seda enam ei teeeks!!!!Jänkud on ju nii armsad!!!:P [/b][/code]
hamsuhull
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas jänkuplix (Teema autor) » 17. märts 2004, 21:37

Ei ega teda ei pekstudki tegelikult!
Lihtsalt sai kerge laksu tagumiku peale...aga ta vähemalt proovib nüüd olla korralikum ;)
jänkuplix
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist