Öösiti aken praokil - küülik võib külmetuda?

Haiguste ja tervisehädade teemalised jutud.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Öösiti aken praokil - küülik võib külmetuda?

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 03. veebruar 2004, 15:04

Asi on selles, et mulle meeldib öösel magada aken natuke praokil (ka talvel) ja Orlando on minu toas, et kas see võib talle kuidagi halvasti mõjuda? Ma mõtlen, et kui mul aken lahti on kas ta võib külmetuda sellest?


Kui sa alati nii teinud oled, siis on ta ilmselt sellega harjunud ja kohanenud. Ja ma eeldan, et sa toatemperatuuri alla nulli ikka ei lase ja tõmbetuult ei tekita. ;)
Kui tal on ka maja või pesake, kuhu vajule minna, peaks olema OK. Siis ta saab ise reguleerida, kui külmas ta olla tahab.
Kui tal aga mingid külmetuse tundemärgid peaks ilmnema, siis pead küll arstile minema.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Riin » 03. veebruar 2004, 15:47

Oleneb sellest,kus Su puur asub. Tuul ei tohi mitte mingil juhul peale puhuda ja lontu vastu maad olla. Parem on,kui puur on millegi taga varjul. Meil on kõigepealt Ornella voodi ja selle taga on Tupsu puur,siis ei tee külm ega tuul liiga,kui Sul on aga voodialune lahtine,siis puhub tuul ikka.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Murka » 05. veebruar 2004, 17:16

Kuidas see külmetus jänkudel välja näeb? Kas saab kuidagi kõrvade temperatuuri järgi vaadata? Eks ta loid pea olema nagu haiguse korral ikka ollakse :(
Murka
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas SigneL » 06. veebruar 2004, 11:29

murka kirjutas:Kuidas see külmetus jänkudel välja näeb? :(

Jänku on loid ega huvitu millestki, vaid kössitab ühe koha peal; söögi- ja joogiisu pole; silmad ja nina võivad olla vesised; hingamisel võib olla kuulda vilinat, hingamine võib olla ka raskendatud kinnise nina tõttu. Ka pabulad võivad olla vedelamad kui tavaliselt.
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron