Deegu lõua all tekkinud punn

Kõik deegude tervisliku elu heaks ja mida teha, kui haigus kibutab?

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Deegu lõua all tekkinud punn

PostitusPostitas Marelle19 (Teema autor) » 10. veebruar 2016, 14:07

Tere!

Mina olen mures natuke enda vanuri pärast. Kuna ta on teise ringi loom, siis meie suhtes natuke keerulised. Selles mõttes, et ta ei taha meiega harjuda, muidugi on vanust tal ka juba piisavalt umb 7a. Avastasin mõnd aega tagasi, et tekkinud lõua alla tal punn, mis on karvadeta ja kasvab ikka.
Arvan ise et äkki kasvaja? :(
Paha see, et peale seda kui selle avastasin, ei saa ma teda üldse puutuda ilma, et ta mind väga-väga hüsteeriliselt karjuma ja hammustama ei hakkaks. Ükski deegu pole mind kunagi nii purenud kui tema :(

Aitäh, loodan kiiret abi :)
Marelle19
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegu lõua all tekkinud punn

PostitusPostitas darkhelen » 10. veebruar 2016, 15:06

Ei oska soovitada muud, kui et arstile tuleks ilmselt näidata. Punnid, eriti punnid, mis kasvavad, ei ole head punnid üldjuhul.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegu lõua all tekkinud punn

PostitusPostitas Aydy » 22. märts 2016, 22:59

Tere,
Muidugi ei tea, milline see punn välja näeb, aga oli ka minu deegul selline. Nahast natuke kõrgem ja katsudes pehme. Vajutasin sinna natuke tugevamini (loom valumärke ei näidanud) ja sealt tuli lihtsalt tavalist valget ollust ehk nagu mädapunn. Sain selle välja, puhastasin ära ning see kadus.
Äkki teil samuti... Loodame parimat :-)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron