Viimane pisike kaa haige!

Kõik deegude tervisliku elu heaks ja mida teha, kui haigus kibutab?

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Viimane pisike kaa haige!

PostitusPostitas Malticore (Teema autor) » 11. märts 2010, 00:17

Minu viimane ja ühtlasi kaa kõige esimene deegu Tipsu jäi samuti haigeks. Tupsu alles suri ära ja ma ei tahaks ka ilma jääda Tipsust..Mulle hakkan tunduma, et äkki on asi isevalmistatud puurist? Ma ei olnus teadlik varem millise puiduga kokkupuutumine on neile hea ja milline mitte..Toituvad nad väga korrektselt ja puur on ju vägagi suur...Võib-olla on puuri ehitamisel kasutatud mõnda puiduliiki mille suhtes pisiksed väga tundikud on? Ma ei kujuta ettegi mis puiduga terve puuri ulatuses tegu on..aga enne kui meil oli vana metallpuur oli Tipsu terve ja nüüd on silmadele tekkinud valge kae..kardan,et varsti on tema saatus nagu Tupsulgi.. :( Homme viin ta arstile..eks siis näeb mis nemad räägivad..nii kurb on..:(
Kasutaja avatar
Malticore
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viimane pisike kaa haige!

PostitusPostitas Pinto » 11. märts 2010, 10:53

Puit ei tohiks küll kaed tekitada. Kui on tegu kuuse või männiga, siis võib see eraldada vaiku, mis on mürgine ja lõhn tekitada hingamisteedega probleeme. Kae on aga kas kaasasündinud probleem või märk diabeedist. Kaest on juttu siin.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline