Rottide (naljakad) lauakombed

Mida süüa anda, kui palju, kui tihti? Mida vältida?

Moderaatorid: E4-, Amelia

Rottide (naljakad) lauakombed

PostitusPostitas Molly (Teema autor) » 19. september 2008, 17:37

Alustada võiks sellest, et mulle tundub, et Hillay hakkab varsti riisiputru noa ja kahvliga sööma ning veidi hiljem ka pulkadega. :lol: Tegelikult asi nii hull pole, kuid eile sain tublisti naerda, kui tema riisisöömise kunsti imetlesin. Ega nad riisiputru just sageli saa, kuid mis salata- riisipuder maitseb neile väga. Kui kõik teised pistsid ninad kaussi, siis Hillary käitus tunduvalt kombekamalt. Nimelt võttis ta käpaga kausist riisitera ja pistis suhu. Igal juhul haaras ta käpaga täpselt nii nagu inimene käega. Kui talle jäi pihku mitu riisitera, võttis ta söömisel ka teise käpa appi. Aga päris naljakas oli vaadata, kuidas käpake liikus kiiresti kausist suhu. Saara sööb näiteks jogurtit nii, et kühveldab käpaga suhu, kuid taolist riisi söömist näen esimest korda.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Riisipudru söömise kombed

PostitusPostitas monica94 » 20. september 2008, 17:16

Nii kihvt!
Meil sööb Ruudi pähklit oma moodi. Kui pähklil on koor ümber siis ta nagu kraabiks selle maha oma küüntega ning hakkab siis alles pähklit nosima.
Näriliste kuivtoidu on palju kraanoleid ning kui neid Ruudile anda, siis ta sülitab selle sõna otseses mõttes välja. Toitude osas on ta üldse väga valiv. :roll:
♥Ruudi ja Albert♥
Kasutaja avatar
monica94
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: talllinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Riisipudru söömise kombed

PostitusPostitas Kissu » 02. juuni 2009, 08:48

Uhh, mul küll peened plikad siis. Riisi söövad kõik nõnda, et õngitsevad tera ja siis näksitakse ära. Tegelikult süüakse ka teisi pudrusid sama moodi - paras tükike käppade vahele ning siis sööma. Enamasti joostakse veel tükk hambus kuhugile alumisele korrusele, kus rotikonsentrantsioon väiksem ja seega ka võimalus palast ilma jääda pisem. Mina kahtlustan, et see tuleneb enamjaolt sellest, et kolm pead on raske korraga kaussi mahutada ning alati on kasulikum rahulikult süüa, kui ahmida teistega võidu (minu plikadel õnneks pole ahmimise kommet). Jogurdit küll tõesti esimese hooga minnakse kolmekesi sööma nõnda, et kõik rotid kõrvuni kausis, kuid siis tekib ka vahel pisikesi nägelusi, mille käigus mõni rott üleni jogurdiseks saab.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rottide (naljakad) lauakombed

PostitusPostitas samton » 02. juuni 2009, 09:33

Üldjuhul süüakse meil kombekalt, keegi käppipidi kaussi ei roni ja väga ei mäkerda. Eile aga jalutas Anni millegipärast läbi kohupiimakreemi täis kausi ja edasi viis tee üle Mia, kes parajasti kausi ääres maiustas. Mia jahmus sellest niivõrd, et suskas nina peaaegu kausipõhja. Kui ta nina jälle püsti tõstis, oli vaatepilt päris koomiline: silmini kohupiimane rott, kohupiimased käpajäljed seljal.
Mismoodi diivan välja nägi, seda ma parem ei kirjelda. :wink:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide (naljakad) lauakombed

PostitusPostitas Kissu » 14. september 2009, 17:50

Väga lõbus on see, kuidas minu tüdrukud keedetud spagettidega käituvad. Ma küll ei keeda neid terves pikkuses vaid murran pooleks aga lõbu on sellegi poolest küllalt. Nimelt haarab iga üks omale nii palju spagette suhu kui vähegi mahub nii 6-7 ja siis pistab jooksu. See on väga tore vaatepilt, kuidas rott jookseb ja komistab suust tilbendavate spagettide otsa. Alla jõudes on alles neist vaid 2-3, kuna ülejäänud on teepeal ära kadunud. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rottide (naljakad) lauakombed

PostitusPostitas Kissu » 09. oktoober 2009, 15:08

Minu Wiil on tekkinud kummaline komme tatra ja riisi pudruga ümber käimisel. Nimelt istub tibin kausi servale ja siis kaevab esikäppadega 90% pudrust kausist välja (kahe tagumise jala vahelt). Kohe nõnda hooga, et kogu puur üleni pudru täis ja välja lendab ka veel. :lol:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rottide (naljakad) lauakombed

PostitusPostitas samton » 09. oktoober 2009, 15:09

Äkki ta loodab, et kausi põhjas on midagi paremat?
Võisilm näiteks, mille sa oled unustanud nende pudrukaussi lisada?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide (naljakad) lauakombed

PostitusPostitas Kissu » 09. oktoober 2009, 15:10

Selleks pole ju nõnda palju vaja välja kraamida sealt. Pealegi ta ilmselgelt naudib seda kaevamise tegevust. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline