Alkohol rottidele kasulik!?

Mida süüa anda, kui palju, kui tihti? Mida vältida?

Moderaatorid: E4-, Amelia

PostitusPostitas Liisa » 03. veebruar 2004, 22:49

Angel kirjutas:http://uno.ee/news/story/43375/ :lol:


Kuna ma olen psühholoogias olnud sunnitud mõndagi alkoholismi-uuringut lugema, tahaks esitada sada küsimust selle kohta, millistel tingimustel see katse tehti. Ehk siis, kuni ma originaalartiklit lugenud pole, ei usu!
Seda, et roti eest punase veini klaasi kõigest hingest kaitsma ei pea, teadsin varemgi. :) Joogipudelist saavad aga edaspidi vaid vett.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 06. veebruar 2004, 14:52

Ka ei usu selliseid uudisuuringuid.
minu rotid eelistavad vett punasele veinile, aga Triip püüab igal võimalusel mu mehe nikotiinist läbi imbunud sõrme küljest tükikest endale närida :roll:
Kas veel selliseid on?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas nuu » 06. veebruar 2004, 16:45

khm. kui mul oli veel kaks rotti (Rott ja Turn), siis tegime ühe sünnipäeva käigus kindlaks, et üks neist eelistab viinale veini (Turn) ja teine veinile viina (Rott). Ega nad alkoholist ära küll ei ütle, ja kui kusagilt mõne suitsukoni kätte saavad, ning seda neilt ära võtma lähed, siis on kohe selline hädakisa lahti nagu oleks nende elu ohus... Ärge parem järele tehke!!! :oops:
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nii, ruttu-ruttu oma rottidele alkohooli jootma..!

PostitusPostitas nuu » 24. märts 2004, 00:54

väike vahemärkus: tegelikult ei tohiks rottidele pakkuda ei alkoholi ega gaseeritud jooke, sest nende kõri iseärasustest tulenevalt ei ole nad võimelised ei oksendama ega röhitsema.
pisut-pisut neid ju ära ei tapa, aga tegelikult ei tohiks üldse... :oops:
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nii, ruttu-ruttu oma rottidele alkohooli jootma..!

PostitusPostitas avalanche » 24. märts 2004, 14:39

Huvitav, millist alkot rottidele joodeti? Teada on ju, et punane vein on südamele hea ja samas viin pidi kõige puhtam kraam olema... Oma loomakestele pole siiani andnud.
Viimati muutis Endised kasutajad 22. detsember 2004, 13:08, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 28. september 2004, 12:02

Olen siiamaani hoidnud rotte ja alkoholi lahus. Ükskord aga, kui rotid olid toas lahti ja minul poolik õlleklaas laual ning kui juhtusin korraks toast lahkuma, avastasin tagasi tulles Paksu rinnuli klaasiserval õlut küünitamas (ma poleks uskunudki, et rotil nii pikk keel on!). Kõssitasin ta klaasist kähku eemale ja päästsin õlleklaasi, aga ju ta oli siis meki suhu saanud, sest ta ronis mulle õlale ja ründas sealtpoolt. See võis päris naljakas välja näha: mina meeleheitlikult eest ära vingerdamas, Paks visalt järel. Ei saanudki teisiti, kui kamandasin Paksu puuri aresti.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nii, ruttu-ruttu oma rottidele alkohooli jootma..!

PostitusPostitas sphinx » 28. september 2004, 15:21

Einoh, testi, mida veel? Varsti on et söötke aga narkotsi sisse neile, siis on tervis parem. :lol: Einoh, see võib ju tõsi olla aga mina sellepärast küll ei hakka neid alkohoolikuteks tegema. :wink:
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nii, ruttu-ruttu oma rottidele alkohooli jootma..!

PostitusPostitas helectra » 21. detsember 2004, 20:32

hmm, kui mina oma sünnipäeva pidasin, siis minu kaks joodikut lihtsalt ründasid külalisi igast nurgast (ma tegin lausa 36 kaadriga filmi õllehimulistest rottidest täis :D ). muidu ma neile alkoholi ei anna, aga neil on väääääga hea nina ja nii kui keegi kuskil alkoholi joob, on nad alati platsis :eek:
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nii, ruttu-ruttu oma rottidele alkohooli jootma..!

PostitusPostitas Liisa » 21. detsember 2004, 22:20

helectra kirjutas:(ma tegin lausa 36 kaadriga filmi õllehimulistest rottidest täis :D ). muidu ma neile alkoholi ei anna, aga neil on väääääga hea nina ja nii kui keegi kuskil alkoholi joob, on nad alati platsis :eek:

Pilte-pilte-pilte! Kui me pilte ei näe, siis me ei usu, et sa neile iga päev pudelit ei osta! :mrgreen:
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nii, ruttu-ruttu oma rottidele alkohooli jootma..!

PostitusPostitas helectra » 21. detsember 2004, 22:33

mul üks film veel poolik ja siis mõlemad ilmutusse :D
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Alkohol rottidele kasulik!?

PostitusPostitas avalanche » 22. detsember 2004, 13:07

Mina andsin veidi neile oma sünnipäeval punast veini maitsta. See oli päris naljakas- võtsid paar lonksu ja siis matsutasid , sest vein ju pargib suud. Rohkem enam ei tahtnud ja poleks andnud ka. :P
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 22. detsember 2004, 22:48

Ma siis nägin ka alles ükspäev rottide alkoholilembuse ära... jätsin pitsi koos vaarika maiasmokaga (kooreliköör) lohakile ja kaagid olid kohe platsis... :P pits oli kummuli keeratud ja mõlemad limpsisid rahulolevate nägudega. Õnneks eriti palju ei jõudnud endale sisse ajada nad. Ma sain suht kohe jaole. Aga jah rotid maiasmokad nagu nad on... ime pole et selline koorene magus asi maitseb :)
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas nuu » 06. jaanuar 2005, 02:05

nuu kirjutas:khm. kui mul oli veel kaks rotti (Rott ja Turn), siis tegime ühe sünnipäeva käigus kindlaks, et üks neist eelistab viinale veini (Turn) ja teine veinile viina (Rott).

Lugesin jõulude aegu Turovski "Loomult looma" ning seal oli muuhulgas juttu ka alkoholismist ja rottidest. Lühidalt ümberjutustades: ongi kahte sorti rotte, ühtedele meeldib magus ja kerge vein, teistele on oluline, et jook oleks võimalikult kange ning eelistavad näiteks viina. Seejuures on laborikatsetes kindlaks tehtud, et need viinalembesed rotid muutuvad väga kiiresti alkohoolikuteks ning juhul kui nad elavad koos veinilembestega, siis nood lihtsalt hävitavad ühel hetkel viinalembesed joodik-rotid ära...
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Alkohol rottidele kasulik!?

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 11. jaanuar 2005, 22:23

peaks seda raamatut lugema...
täna hommikul selgus, et keski tuttav oli katsetanud, kas tema rotid joovad viina. oli korgitäie viina jätnud nende puuri. järgmisel hommikul naastes oli viin otsas ja tema rotid surnud.
selge. katse ebaõnnestus. pole vaja süütute hingedega uudishimu tõttu rohkem mängida.
mu enda rott ei ütle kahjuks veinile ja sigarettidele ära. olen leidnud teda võõrastest klaasidest veini rüüpavat, suitsukonisid pihta panevat. tõrelesin küll selle peale temaga. eks näis kunagi, kas ta võttis mu hääletooni kuulda...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Alkohol rottidele kasulik!?

PostitusPostitas aiku » 26. märts 2005, 18:38

kui minule vennas külla tuleb, siis peab ta ka käsi taskus hoidma (ta nimelt suitsetaja), muidu rotik närib tal näpud ära. Ma lausa keelan tal käsi rotikule närida anda, tervis ennekõige. Kindlasti ei tee rotikule nikotiin head.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 16. aprill 2005, 21:23

Ralli-Rott kirjutas:minu rotu on kyll hullem alco sõber, nii kui meil kodus pidul lahti rottu muudkui jookseb ja nurub kõikkide klaasidest lonkse... hii hiii
no kuias siis sa ei anna, ku ta niiiii yritab seda limpsida,,
õnneks pole midagi hullu veel juhtunud....

Offtopic: 22 aastane inimene võiks vähemalt natukene oma postitusega vaeva näha. Igatahes Õigekiri longab tiitel kirjas.
Aga minu rotid ei ole väga vaimustuses alkoholi joomisest. Veini vist vaadata niimoodi ühes ilmaga ja maitsti keeleotsaga. Muidu aga huvi puudub.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline