Goji kuivatatud marjad/ goji berries.

Mida süüa anda, kui palju, kui tihti? Mida vältida?

Moderaatorid: E4-, Amelia

Goji kuivatatud marjad/ goji berries.

PostitusPostitas roberta (Teema autor) » 14. veebruar 2012, 09:43

Meie pere on tarbinud mõne aja goji kuivatatud marju. Pakendi peal selline info: sisaldab rikkalikult antioksüdante, toitev ja maitsev. Aasiast pärit marjad on külluslikud vitamiinide ja mineraalide allikad, sisaldavad 18 aminohapet, kogu toitumisalane teave pakil kirjas. Marjade algset veesisaldust saab taastada leiges vees leotamisega. Päevane marjade söömise soovitatav kogus inimesel 20-25g.( 20 marja).Päritolumaa Tiibet(Hiina). www.sojapood.ee
Ja siit tekkiski mul küsimus: kas sobiks marju mingil kujul anda ka rottidele tervise turgutamiseks? Ja kui, siis mitu ja mis kujul? Kas oskab keegi vastata?
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Goji kuivatatud marjad/ goji berries.

PostitusPostitas Kissu » 14. veebruar 2012, 11:00

Mõned soovitavad kuivatatud goji marju lausa roti kuivtoidu hulka segada, samas mina nii optimistlikult ei läheneks.

Liialdada nendega kindlasti ei tasu, kuna need marjad võivad muuta vere vedelamaks ja raskesti hüübivamaks. Lisaks sellele võivad nad vähendada isaste rottide sperma hulka ja mõjutada emaste rottide innatsüklit. Ka on nad tugevad allergeenid. Seega tasuks kindlasti ettevaatust rakendada ja üle paari marja nädalas ma neile vist ei pakuks.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist