Koera/kassi toit rotile

Mida süüa anda, kui palju, kui tihti? Mida vältida?

Moderaatorid: E4-, Amelia

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 02. oktoober 2005, 08:35

Võib ikka.
See toit isegi kasulik seal peaks olema kõik vajalikud toitainete grupid olemas. Ta võib küll natukene toitvam olla kui muu toit. Seega hoia silma peal, kui tibud liiga paksukeseks minema hakkavad (kuigi seda vaevalt enne aasta vanuseks saamist juhtuma hakkab) siis anna harvem. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kassi toit rotile

PostitusPostitas petal » 02. oktoober 2005, 13:08

Mu eelmine rott hoidis end sellega vormis, et lippas peaaegu 24/7 rattas.. ta oli täielik ratta-narkomaan. :D
Praegused preilid ka vahetevahel vuravad rattas. :P
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas petal » 10. november 2005, 21:34

-summi- kirjutas::P kui rotud on hullumas selle nn maiuse peale siis on tegelikult hea selle abil rottidele mingit trikki õpetada...
:D maiuse nimel teevad nad mida iganes...

Minu suuremad rotud teeksid kasvõi saltot kassi konservi tüki peale, kui ma seda neile vaid õpetada oskaksin. :D
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Mercar » 19. juuli 2007, 20:52

Üldiselt kassi kuivtoitu ei ole soovitav rotile anda. Seal on liialt palju energiat ja ka selliseid aminohappeid mida rotid suures koguses ei vaja.
Kassi konserve aegajalt pakkuda võiks aga poes tasuks valida kvaliteetseid-
mitte neid odavaid pakikesi, milles liha sisaldus vaid 4 % :shock:
Koera konservidega sama lugu- eelistage kvaliteeti.
Koera krõbuskid üldjuhul rottidele sobivad. Üle aastatsele tasuks valida vana koera või ülekaalulise koera krõbinad (meie peres kasutusel Royal canin mini light). Sellises vanuses rotid kipuvad juba paksuks minema. Muidugi kui konkreetne rott normaalkaalus võib anda tavalisi krõbinaid. Päris kutsikakrõbinaid aga ei soovitaks isegi noorele rotile, need liiga energiarikkad.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Molly » 22. juuli 2007, 12:45

Ka minu 3 vanemat rotipiigat on kehakaaluga hädas ning olen neile juba mitmendat kuud pakkunud sedasama paksude koerte krõbinate varianti, mida Mercar. Hea on ka see, et neid krõbinaid saab rott ilusti pihku võtta nagu sõõrikuid. Igal juhul maitsevad need minu rottidele kohe väga. Praeguseks olen loobunud poodides müügilolevast rottide spetstoidust, sest küllalt tüütuks muutus sellest rosinate (mida minu rotid ei söö), maapähklite, sihvkade (teevad ju niigi tüsedad piigad veelgi tüsedamaks) ja kahtlaselt hallitava maisi välja nokkimine. Ka pisike on söönud nüüd neidsamu paksude koerte krõbinaid. Oskab keegi soovita- äkki peaksin (või võiksin) pisikesele pakkuda koerakrõbinatest mõnd muud varianti? Pisikesel ju veel paksuks mineku ohtu pole- temal tuleb kiiresti kasvada.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas sindrinahk » 22. juuli 2007, 13:26

Ehk proovida siis tavalisi koerakrõbinaid, mis on mõeldud väikestele koertele. Nende energiasisaldus on täitsa normis ja teiseks on nad ka pisemad, mida väike rotu saab ilusti käppade vahele võtta, sest need krõbinad on väiksemat mõõtu. Kui sa tahad pisirotut nuumata, et ta kaalus kiiremini juurde võtaks vms..., siis on olemas ka krõbinad, mis on mõeldud just koertele, kes on aktiivsed ning vajavad rohkem energiat. Kuid minu arust sobiks noorrotule täitsa tavalised krõbinad just nagu eelpool mainitud ;-) . Mina ise annan koerale Hillsi kõrbinaid ja oskan ainult neid ka soovitada. Kõige väiksem pakk on 1 kg.

Ahsoo, aga kutsikatele mõeldud krõbinaid võib ka pakkuda. Just vajalikud ained kasvavale organismile olemas :-) . Neid on ka mini varianti koertele.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 24. juuli 2007, 16:16

Mercar kirjutas:Koera krõbuskid üldjuhul rottidele sobivad. Üle aastatsele tasuks valida vana koera või ülekaalulise koera krõbinad (meie peres kasutusel Royal canin mini light).


Peaks Lingile neid söötma hakkama, ta saab küll reeglina rohkem värsket kui minu teised plikad ning vähem paksuks tegevaid asju, kuid kipub ikka paisuma paksemaks. :shock: Teisest otsast on ta juba piisvalt vanake muidugi ka ning ei armasta enam nõnda palju joosta kui minu teised plikad, seega tõenäoliselt asi sellest tingitud.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Scratchy » 24. juuli 2007, 18:10

Kas te mõtlete, et seda koeratoitu niisama kõrvale anda või põhitoiduna? :shock:
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 24. juuli 2007, 18:23

Põhitoiduna ikka oletan mina? Loomulikult mitte kuudekaupa AINULT seda. Koera toidus ju ideeliselt olemas kõik toiduainete grupid, vitamiinid jms.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Mercar » 24. juuli 2007, 18:42

Üldiselt võib anda lihtsalt rotitoidule lisaks. Samas dieedil oleval rotil võib ka põhitoiduna anda. Lisaks muidugi igasugust värsket ja muud.

Rotile, kes dieeti ei vaja pole vast põhitoiduna mõtet anda (kuigi võib)- rotil on omal huvitavam kui toit (ka kuivtoit) on mitmekesine. Ise annan tavaliselt mitut kuivtoitu läbisegi. Hetkel rotid dieedil ja saavad koera dieettoitu ja lactamini läbisegi (et oleks huvitavam ja mingi valiku võimalus neil).
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Scratchy » 25. juuli 2007, 18:29

Ise pole neile koeratoitu proovinud anda, kuid rotitoidu sees olevaid krõbinaid nad ei puutu. :roll:

Ot: Lactamini? Kas see on veel liikvel?
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 28. juuli 2007, 23:04

Scratchy kirjutas:Ot: Lactamini? Kas see on veel liikvel?

Oleneb, osad ostsid omale suurema koguse, kui tellimine oli. Kunagi peaks aga võibolla uurima järsku saaks veel tellida, sest minulgi hakkab asi otsa saama.

Koerte ja kasside toidust nõnda palju, et enamus minu plikadest söövad kassikonservi täitsa hea meelega ning koertekrõbinadgi süüakse viimseni ära. Samas Link arvab, et loomadele mõeldud söögid ei ole üldse tema jaoks ning tema ei saa kuidagi nii madalale langeda, et neid süüa. :umm:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Scratchy » 29. juuli 2007, 14:25

Mul ei tasu koera-kassi toitu proovidagi. Arvata on, et nad ei söö, sest ostsin just hiljuti Prestige Rat Crispy toidu, seal sees on põhiliselt krõbuskid ja neid nad isegi ei puutu. :mad:
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas petal » 29. juuli 2007, 15:23

Mul on rottide jaoks kaks 4kg kotti Friskies'i koerakrõbinaid (koer näituselt võitis, aga talle annan ainult teatud marki toite). Praeguseks on ühest kotist umbes veerand võetud, aga muidu läheb päris hästi peale.
Kassikrõbinad põlati kaua aega tagasi ära ja neid ei ole enam ammu tipsudele pannud.
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Lili » 27. august 2007, 14:45

Hea, et selle teema siit leidsin, sest just mõtlesin, et kuna ma oma rotipoistele annan igal hommikul natuke koerakonservi, siis kuidas see mõjub :razz: Sain teada :-)
Olen andnud peaaegu igal hommikul kummalegi ühe selle kuubiku nö (tükkideks tehtult loomulikult). Muidu söövad nad päeva jooksul oma kuivtoitu (Sluis hetkel) ning värsket kraami (kurk, õun, võilille lehed, kapsas jne, mis parasjagu saadaval on :razz: )
Nad paistavad olevat hea tervise juures ja paksud nad ka pole, aga noh, nad noored ka alles (nelja kuused :razz: ), aga nii palju kasvanud selle kahe kuuga :-D
Kas olen nende toitmisega õigesti käitunud või peaksin midagi muutma?
Tänan :roll:
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 27. august 2007, 18:24

Nii tihedalt mina päris ei annaks (igal hommikul) kuid kord paari päeva tagant on küll täitsa okei, kuni nende kehakaal selle tõttu tõusma just ei hakka. Viimasel ajal olen küll kassikonservi peale üle läinud, sest see maitseb neile rohkem ning seal on neile mõnusalt pisikesed tükid. Reeglina ostan omale ühe pakikese või neljase pakikese kassikonserve külmkappi ning kui endale õhtul korralikumat süüa ei tee või kui väljas söömas käime ning muud pole neile parajasti anda, siis saavad nelja peale 2/3 kassikonservist + midagi värsket.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Lili » 27. august 2007, 18:29

Hästi, ma siis edaspidi ei anna iga päev, kuigi nad on sellega liiga ära harjunud ja vahivad mulle lolli näoga otsa, kui ma konservi asemel neile midagi muud hommikul toonud olen :razz:
Aga eks õpivad enda tervise huvides ümber siis :-D
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas nuuu » 01. september 2007, 01:29

Mina olen pakkunud jällegist koerakrõbinaid ja nemad ei vaatagi nende poole ei hakka isegi nuusutama ja koera konservi nad ka ei taha. :nono:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. september 2007, 05:31

Osad rotid tõesti ei taha. Näiteks minu albiino arvab, et kõik loomadele mõeldud söögid on saatanast ning tema neid küll kindlasti suusisse võtta ei tohiks.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas mirramarra » 07. september 2007, 17:46

Niisiis , ma ostsin oma rottidele Chappi koerakrõbinad , ja kuna need natuke suuremad , siis lõikan need neile parajaks , andsin siis neile natuke ja Nöpsu sööb neid väga hästi , Trixi sööb noh üldiselt ka , aga Kräpsu nagu eriti neid söönud veel pole . Ja kas iga päev võib neile neid anda ? Ja noh , mu rotud küll kõik üle aasta , aga eriti prisked nad pole , no Nöpsu veidike on . Et ma võin siis lihtsalt natuke vähem anda . Siis kui annan näriliste toidu ja muud, panen söögikaussi natuke veel krõbuskeid ka , nii peaks neile täitsa ok ju olema ?
Rotid ja viirpapagoid on parimad!
Kasutaja avatar
mirramarra
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Mercar » 07. september 2007, 19:19

Pisemaks lõigata küll vaja pole- las näkitsevad ise. Samas tavapoe krõbinad ei ole nii kvaliteetsed kui korralikus kliinikus / loomapoes müüdav koeratoit. Selle üle tasuks mõelda. Roti peale kulub nii vähe et paar korda aastas see kallim ja kvaliteetsem pakk osta peaks vast ikka jõukohane olema.
Ise toidu hulka segan kvaliteetkrõbinaid. Vahel harva näkitsemiseks annan odavamaid.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Patroll » 25. märts 2009, 13:12

:8 proovisin samuti oma rottidele anda koera -ja kassikrõbinaid. Kõik sai alguse sellest, et võtsin kutsika 4 päevasele reisile kaasa. Seal kus me peatusime koer eriti ei söönud, võimalik et uus koht eriti ei meeldinud jne. Külla minnes avastasin järsku oma koera kassi kuivtoidu kallal askeldamas :shock:. Nii saigi eile koju tulles soetatud Kitekat kassikuivtoit tuunikala ja köögiviljadega. Nüüd söövad seda nii koer kui rottid. Õnneks avastasin selle teema ja annan edaspidi kuivtoitu rotidele ainult maiustamiseks. Seda toitu sõid kusjuures kõik meie rotid. Lisaks proovisin neile anda ka koerakuivtoitu Friskies, kuid seda proovida soovisid ainult Bukofka ja Shnõrik. :-D
rotid: Sam, Pippin (Pin), Gimli
koer: Mõmmi
kass: Piksi (Piksel), Safron
viirpapagoi: Stjopa
rotid (Vikerkaaremaal): Busenka, Shnõrik, Pisi, Melkaja, Hrjusha, Bukofka, Failik, Deila, Chip.
Kasutaja avatar
Patroll
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 5
Pildid: 15
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Kuldhai » 25. märts 2009, 14:14

Meie rotid saavad ka vahel kassikrõbinaid maiustamiseks. Nendel on siis rõõmupäev, tükk aega on kuulda ägedat krõhvitsemist, kuni kõik on otsas, ( põhiliselt annan Royal Canini omi ). Koerakrõbinaid on nad väga harva saanud, sest mul koerad enamjaolt kodutoidu peal.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Brix » 25. märts 2009, 14:53

Royal canini kassitoidud lähevad minu omadele ka hästi peale. Poe omasid eriti ei sööda :D
Kasutaja avatar
Brix
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Diana » 25. märts 2009, 20:14

Patroll kirjutas:Lisaks proovisin neile anda ka koerakuivtoitu Friskies, kuid seda proovida soovisid ainult Bukofka ja Shnõrik. :-D


Õnneks kõik, peale kahe, said aru, mida tegelikult neile pakutakse.
Sellised toidud annavad vaid täis kõhu tunde, muud midagi. Koostisest on isegi juba piinlik rääkida, kõik on kirjas pakendil. Kui palju liha on koostises märgitud? Tavaliselt 4%. 4% liha kassile/koerale! See oleks naljakas, kui poleks nii kurb. Küsimus ei ole isegi liha sisalduses, vaid selles, mis on ülejäänud 96%.
Tekib küsimus, miks loomad neid söövad ja tihtipeale suure isuga? Whiskasid, kitekatid, friskiesed on täis keemilisi aineid - atraktante - mis meelitavad looma sööma isegi kuivatatud väljaheiteid. Sageli lisatakse sellistesse ökonomklassi toitudesse ka hormoone.
Palun ärge söötke oma loomadele Mars ettevõtte toite ja muid, mida leiate supermarketite riiulitelt. Endast lugu peetavad kuivtoitude tootjad ei müü oma toodangut tavalistes toidupoodides.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Koera/kassi toit rotile

PostitusPostitas Snowblind » 09. aprill 2009, 11:36

Patroll kirjutas:Nüüd söövad seda nii koer kui rottid.

Loodan, et vastu näppe ei saa aga tahan kindlasti ära öelda, et koera jaoks EI OLE kassikrõbin õige toit. Vahest väike maiustamine ei tee hullu aga pidev kassitoidu söömine võib tekitada terviseprobleeme nii koertele kui rottidele. Koerte, kasside ja rottide vajadused on ikkagi erinevad ja koer (eriti kasvav) peaks saama kas kvaliteetset kuivtoitu või korraliku toortoitu. Rott ja koer on kassist ikkagi küllalt erinevad loomad ja peaks saama oma vajadustele vastavat toitu.
Snowblind
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Koera-kassi krõbinad

PostitusPostitas Mileen » 05. september 2013, 15:39

Minu rotule maitsevad väga koera/kassi krõbinad, see on üks mälestus tema sünnitusest :)
Mileen, Marleen ja Kribu <3
Igatsen teid, pojukesi, kes said omale uue kodu: Remi, Crash, Pontsik, Laigu, Tupsu, Nupsu, Nospel, Nööpsu ja Nipsu <3
R.I.P Kipi 18.08.2013-15.12.2013 Jään sind igatsema, musu, puhka rahus! <3
Kasutaja avatar
Mileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist