Rotid ja kuld?

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 12. aprill 2005, 21:36

krinx kirjutas:Lugu siis järgmine.... Niikui Volli õlale saab, on temal minu kuldkett hammaste vahel... närib ja sikutab teine teist, kuidas aga jaksab. Kas see võib olla seotud tema hammaste nö nüristamisega? Või on tal lihtsalt kallis maitse? :? :D Samas, teiste metallide vastu ta huvi absoluutselt ei näita....Tahaks teada, kas siinsetel inimestel on olnud samasuguseid juhtumeid... ning ehk olete suutnud välja mõelda, mis võib sellise käitumise põhjuseks olla?
PS õnneks ta ühtegi ketti pole siiani pooleks suutnud järada :lol:


Aga proovi, kui sa h6beketi paneks? Mina arvan, et asi on selles, et sul on midagi s2ravat ymber ja ta hea meelega vinnaks selle 2ra. Niiet olgu v6i plastmassist!
M6ned rotid pidid pyydma ka k6rvar6ngaid 2rastada. ;)
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas krinx » 12. aprill 2005, 21:47

Minu ja mu elukaaslase kõrvarõngast(est) on ta korduvalt kullaproove võtnud :D kuid samas, ma ei usuks, et see võib säravusest olla, ta teeb seda ka siis kui tuba on praktiliselt pime... samas, võibolla on talle meelde jäänud, et seal oli miskit, mida saaks hämaruses paremini pihta panna :?
Kasutaja avatar
krinx
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas avalanche » 13. aprill 2005, 16:46

Minu omadele meeldib ka kõrvarõngastest näkitseda. :)
Leidsin ühet netilehelt sellise kirjelduse (see käib küll metsikute rottide kohta):
Rottide südametunnistusel on valuutaoperatsioonegi -nende urgudest on leitud väärisasju, metall- ja paberraha. Sealjuures olid mündid riita laotud maksumuse järgi. Vaevalt nad raamatupidamist mõikavad, pigem laovad nad raha riita suuruse järgi, et siledad läikivad sambad interjöörile ehteks oleksid. Rottidele meeldivad läikivad esemed ja korrapärased vormid.
Lehe aadressi polnud mul arvutis kirjas ja seega ei saa seda anda.
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas aiku » 13. aprill 2005, 17:33

Eks ma proovin teid siis säästa ja aidata selle kirjutise asjus, lisades juurde puuduva lüli.
http://www.zone.ee/rottweb/story.html
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 13. aprill 2005, 19:31

Hehe, minu Frideberdil on kah mingi ehtemaania. Iga kord(olenemata, kas on särav või mitte) üritatakse minu kaelast/kõrvast kõikvõimalikud asjad eemaldada :lol: . Kas see võib ka olla nii, et järsku ta vaatab, et mul miski asi ümber kaela ja äkki see ohustab mind?(loll küsimus, aga lihtsalt mõtlesin praegu :oops: )
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas pieces » 13. aprill 2005, 21:53

Mul vedelesid s6rmused laua peal, mingil hetkel avastasin, et yks on kadunud. Ja kohe no nii kadunud, et mitte kuskilt ei leidnud! Ning siis n2dalavahetusel, kui diivan seina juurest eemale sai sikutatud, et usinate kogujarottide n2dala t88 vili 2ra h2vitada, vaatas seal lisaks p2hklitele ja saiakoorikutele ka minu kadunud s6rmus vastu! Vargan2od sellised... :D
pieces
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas Siretike » 14. aprill 2005, 16:55

Ehh ja mina juba mõtlesin, et olen ainuke, kel sellised kullafännist rotid on :P Teised nii väga suured fännid polnudki, kui Arrus. Sikutas ja sikutas, vinnas minema keti ja näkitses seda. Hõbeehetega ma ei proovinud, aga mu hõbesõrmuseid nad igatahes ei käppinud.
Siretike
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 183
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas aiku » 14. aprill 2005, 17:47

Nii, tegin ka ise katseid kulla ja rottidega. Hea katsetada, naine tööl.
Arnold ei reageerinud kuldketile ja kõrvarõngale karvavõrdki. Kutt võttis hammaste vahele ja lasi lahti. Võtsin kätte ja toppisin talle ninaette. Lõi hambad sisse ja sikutas mul näpuvahelt kõrvarõnga ära. Huvu on kulla vastu ainult siis, kui see on minu käes. Kui lasin lahti, siis ka huvi puudumine .
Võibolla asi milleski muus aga USA kuld talle ei meeldi. Järeldus:minu rotud pole pikanäpurotid. Ainus mida nad korjavad on söödav kraam.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 14. aprill 2005, 19:20

Hmm... kui ostsin uue sõrmuse siis esimesed 2-3 päeva mõlemad rotid närisid seda suure hoolega. Ikkagi uus asi. Kuldkõrvarõngaid mudu närivad parema meelega kui hõbedaid ;)
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Ag

PostitusPostitas Mercar » 15. aprill 2005, 13:01

Minu rotipreili on hõbeda huviline (või asi selles, et ma teisi ehteid ei kanna :roll: ) Igatahes kaelakette närib ja sikutab, ripatsil proovis saba nahka panna ja sõrmuseid katsub ka hambaga, aga ketid on siiski kõige huvitavamad :lol:
Prilliraame ja klaase (plastikut) proovib ka hambaga, kui arvab et ma ei märka, ta teab küll, et tegelikult prille süüa ei või...
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas krinx » 24. aprill 2005, 15:24

Eile sai siis uus katse tehtud.... Köögilauale sai kuhjatud hunnikus kuldehteid.Peamiselt sõrmused ja kõrvarõngad.Volli tuli,nuuskis ja peale seda keeras kuhilale selja! Teda absoluutselt ei huvitanud see.Külmus! Polnud isegi sellist nägu peas, et mõnda neist vidinatest pihta panna.
Ja samas...Vudinal mulle õla peale ja jälle kett hammaste vahele. Kusjuures, tal on paar korda kett jäänud, kas siis kahe hamba vahele, või ümber, täpselt pole näinud. Suht raske ka enda lõua alla näha :lol: Hakkab ära sikutama ja piiksub, tahaks ju lahti saada.See piiksumine tuleb siis kas paanikast või valust. Ka ei tea :oops: Ja, et ta võtaks õppust sellest! Oh,ei! :(
Kasutaja avatar
krinx
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas Kissu » 31. oktoober 2011, 15:40

Sõrmused, ketid, ripatsid ja kõrvarõngad on kõik äärmiselt toredad sikutamiseks ning mängimiseks. Kusjuures minu plikad eelistavad kullast sõrmuseid aga kui muud pole, küll siis hõbe läheb ka. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas flo » 02. detsember 2011, 07:25

Eelpoolkirjutatut lugedes tundub selline huvi rottide puhul täiesti normaalne olevat. Ja mina juba lootsin, et minu rotitited puht naiselikust huvist mul sõrmuseid sõrmest üritavad närida. Seni õnneks edutult. Kulda mul pole, seega läks loos hõbe.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotid ja kuld?

PostitusPostitas rotila » 01. detsember 2013, 19:22

minu rott ka närib kogu aeg mu kuld keti, ja ema sõrmust!
rotila
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 3
Pildid: 2
Asukoht: Eesti, Tallinn, Mustamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Mees
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist