Kandepuuris rotikeste transportimine

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Kandepuuris rotikeste transportimine

PostitusPostitas kathlin0 (Teema autor) » 23. märts 2015, 11:15

Olen siin mitmendat päeva küsimuse ees, kui kaua on maksimaalne aeg rottidel kandepuuris viibida ? Hetkel on olukord järgimine, et oleks vaja võtta nad kaasa teise linna, kuid pean enne seda olema ligikaudu 4h koolis loengutes. Edasi tagsi sõit on kindlasti välistatud. Kas rotikesed peavad vastu pool päeva kandepuuris kui võimaldan neile vee ja toidu ? :wacko:
Kasutaja avatar
kathlin0
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Asukoht: Laitse
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Kandepuuris rotikeste transportimine

PostitusPostitas samton » 23. märts 2015, 11:39

Kindlasti peavad, kui kandepuur just väga tilluke ei ole. Oluline on, et nad külma ja tuult ei saa. Vett on neile seal ebamugav anda, soovitan selle asemel panna puuri näiteks suuremaid kurgitükke.
Minul on rotid ka terve päeva kandepuuris olnud, kui on vaja olnud nendega arstile minna ja ise olen sel päeval tööl olnud - hommikul bussiga töö juurde kaasa, vahepeal arstile, siis tööle tagasi ja alles õhtul koju.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kandepuuris rotikeste transportimine

PostitusPostitas flo » 24. märts 2015, 15:46

Minu rotsikud on kandepuuris elutsenud päris pikad reisid (varahommikust hilisõhtuni), ühe korra ka rohkem kui ööpäeva. Mul on muidugi suur kandepuur (mahutab ka kassi või suurema küüliku), 6 tegelast said seal kenasti hakkama. Joogipudeli hoidja kinnitub kenasti ukse varbade vahele. Paberkäterätikut kulus muidugi palju :)
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kandepuuris rotikeste transportimine

PostitusPostitas Kissu » 25. märts 2015, 21:50

Joogipudeli hoidja saab kinnitada vaid kassi või küüliku kandepuuri külge. Väikenäriliste kandepuurides kahjuks on sellega palju keerulisemad lood. Samas on minul samuti rotikesed elanud kenasti ka mitme päevased reisid (näiteks Soomest toomise) üle kandepuuris, kuhu olen neile pannud väikese kausikesega vett või pidevalt kurki, lisaks muule toidule muidugi.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Facebook [Crawler] ja 3 külalist